en umutsuz ve beklenmedik anda hamile kaldığını öğrenenler

esmaaa0202

küçük erkeğim benim
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2009
1.353
50
evet tam da pes ettim dediğiniz anda hamile olduğunu öğrenenler varsa lütfen yazın bizlere moral olun yazan herkese şimdiden teşekkürleropuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yarın doktora gidim eğer doktorumm aaaaa hamilesin Hülyacım dersee yarın yazcam size anacımmm ..7 yıldır pesssss pesssss düştüm artıkımmmmmafoldumben
şaka bi yana eğer öle bişey çıkarsa hakketen 7 yıl sonunda gelen bir mucize olurrrr...rabbim inşallah güzel haberleri vermeyi nasip etsinnn ..yarın ola hayrola diyimm bennn ..evet gücüm bitti ama ümit bitmiyooo yaaaa garip bişeymiş buuu:bbo:

yarın doktora gidim eğer doktorumm aaaaa hamilesin Hülyacım dersee yarın yazcam size anacımmm ..7 yıldır pesssss pesssss düştüm artıkımmmmmafoldumben
şaka bi yana eğer öle bişey çıkarsa hakketen 7 yıl sonunda gelen bir mucize olurrrr...rabbim inşallah güzel haberleri vermeyi nasip etsinnn ..yarın ola hayrola diyimm bennn ..evet gücüm bitti ama ümit bitmiyooo yaaaa garip bişeymiş buuu:bbo:

inşallah hlyszrcim güzel haberleri verirsin bugün

inşallah bugun guzel habrlerle ucarak gelirsin buraya :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X