koyu tenli ve ince tüylüsün,sana lazer yapamayız!!!

chocolategirl

oooppss!
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
2.657
78
40
merhaba arkadaşlar,
istanbulda sadece lazer epilayon yapan,lüx semtlerde şubeleri olan bir merkeze gittim,tüm yüzüme lazer yaptırmak istiyorum...
yüzüme küçük bir cihazla baktı ve bana "ten renginiz çok yüksek(koyu demekmiş) ve tüyleriniz de çok ince.biz size lazer uygulayamayız" dediler. şok oldum resmen...yani ben aşırı koyu tenli biri değilim,okey esmerim ama... (profilimde albüm var,isteyen bakabilir)
bu konuda bir fikri ve bana öneerisi olan var mı acaba?

aynı şeyi bana da sölediler:1no2: ben bi sene önce gitmiştim ısrarla yaptırmak istedim ama tüylerimin çok ince olduu işe yaramayacağı sölendi ama bence ince diil yaa sinir oldum:nazar: valla sürekli almak zorunda kalıorum yüzümü, keşke daha kalın olsalardı demeden de edemiorummafoldumben düşün kalın tüyü olanlara çare var bize yok ne sinir bozucu durum yaaaakafamçokkarıştı

bilemiyorum başarılı olamazlar diye cesaret edemiyolar heralde bana da üst bacağıma açık tenli ince tüylüsün diye yapmadılar ama bana göre gayet rahatsız edici gözüken tüyler var üst bacağımda ben de ne yapıcağmı bilmiyorum

evet doğru demişler
lazer yapılır yapılmasına ama istediğin sonucu elde edemezsin
en iyi sonuç açık tenli sim siyah tüyde
esmer tenlerde zor oluyor
sarı tüylerde aşırı derece zor
beyaz tüyler ise hiç gitmiyor

Tek bir yeremi sordun canım bikaç yere sor hepsi aynı şeyi söylerse demekki olmazdır leke falan olur istersen igneli yaptırabilirsin iyice araştır canım

kızlar size güzel bi haber:dance::dance: bi sitede tesadüfen ince ve sarı tüylere etkili lazer tedavisi yapan bi merkez buldum, kesin geçirecekleri yazıor valla çok sevindim:sm_cool: link vermek doğru olmaz sanırım, isteyenler özelden msg atarlarsa bilgi veririm ayrıca bronz tene bile yapılabileceği yazıor:lepi:

X