Lazer Epilasyon Epilasyon günlüğüm(igneli ve lazer)

Bugün kontrol seansına gittim. Ana seanstan farkı yoktu çünkü dökülmesi için komple yapıldı. Uzman, dökülmemesine şaşırdı. Çekince hepsi kopuyor ama dökülmedi işte. Bu yüzden bu seansta tüm vücuda 10la çalıştı. Biraz kaşınıyorum. Uzayan tüylerim yanarak can verdiler ve 0,5mm ye düştüler:) Bundan sonra ana seansım var, 23 haziranda.

Bu arada seansım 23ü değil 26sıymış ama gitmedim çünkü denize gittim:-) seans 11 Temmuz’a ertelendi. Kol altım yumuşacık. Cansız çıkıyor toplasan 10 tane. Bikini bölgemin üst kısmı da aynı şekilde tertemiz oldu. Cansız çıkıyor 5-10 tane. Hatta çıkamıyor. Uzamak bilmiyor. Denize gideceğim diye komple jiletledim bir kez. Başka yapmama gerek kalmadı.

Alt kısım aynen duruyor fakat yavaş uzuyor.

İğneliye gittiğim çenemde de 3 adet tüy inatla çıkmaya devam ediyor. Onun dışında yok. Eylüle kadar keseceğim onları da. Randevum eylülde çünkü.

Bu arada seansım 23ü değil 26sıymış ama gitmedim çünkü denize gittim:-) seans 11 Temmuz’a ertelendi. Kol altım yumuşacık. Cansız çıkıyor toplasan 10 tane. Bikini bölgemin üst kısmı da aynı şekilde tertemiz oldu. Cansız çıkıyor 5-10 tane. Hatta çıkamıyor. Uzamak bilmiyor. Denize gideceğim diye komple jiletledim bir kez. Başka yapmama gerek kalmadı.

Alt kısım aynen duruyor fakat yavaş uzuyor.

İğneliye gittiğim çenemde de 3 adet tüy inatla çıkmaya devam ediyor. Onun dışında yok. Eylüle kadar keseceğim onları da. Randevum eylülde çünkü.
Oh ne güzel kilsizlik, ikinci bebekten sonra bende istiyorum da bakalım cesaret edebilir miyim

Oh ne güzel kilsizlik, ikinci bebekten sonra bende istiyorum da bakalım cesaret edebilir miyim

İnanın cesaretlik birşey yok. Herşey ilk seansa başlayana kadar. Ben tembellik yapmıştım açıkçası.

Her ay paşa paşa sire gitmektense her ay lazere gidersiniz.Böyle düşünün. Hamile misiniz? Sağlıkla kucağınıza alın inşallah:)

İnanın cesaretlik birşey yok. Herşey ilk seansa başlayana kadar. Ben tembellik yapmıştım açıkçası.

Her ay paşa paşa sire gitmektense her ay lazere gidersiniz.Böyle düşünün. Hamile misiniz? Sağlıkla kucağınıza alın inşallah:)
Yok hamile değilim canım,hamileyken gene kıl çıkar diyorlar onun için ikinciyi yaptıktan sonra düşünüyorum.

Hımm. O kısmı bilmiyorum:-) Ama kuzenim bekarken yaptırmıştı. Şimdi iki evladı var ve hala tüysüz. Kişiden kişiye değişir belki. Öyle bir ihtimal varsa beklemek daha doğru, haklısınız.

Kaçıncı seansindan sonra azalmaya başladı ya Bnm 3. Seansa gitti incelediler azalma yok daha

Benim bir ana bir kontrol seans şeklinde. Birinci kontrol seansında (yani ikinci işlem) epey azaldı. Kalanların da çıkma süresi uzadı ve yumuşak, bebek tüyü gibi çıkmaya başladı.

Benim sıkıntım, işlemden sonra çıkan minik sivilceler. Yalnızca genitalde oluyor.

Merhaba konum. İki hafta önce ana seansa gittim. Bronzlaştığım için bacaklarıma yapmadılar, bacaklara Eylül’de devam edilecek ama onlar bile çok geç çıkıyor ve her yerde çıkmıyor.

Bugün de kontrol seansına gittim. Herşey yolunda. Genitalin üstünde çıkmıyor, üç beş tane var. Alt kısımları açık renk olduğundan hala var, evet. Ama çok çok yavaş çıkıyorlar. Kol altının yarısı gitti. Kalan yarısı cansız ve sarı çıkmaya başladı. Bir dahaki randevum Eylül’de. Yazıyor olacağım.

Çenemde de sert fakat sarı çıkan üç beş tüyü de Eylül’e kadar kesmeye devam. Onun randevusu da Eylül’de çünkü.

Merhaba İğneli epilasyon için mesaj attım size ama. Karşıyaka da aysel hanıma gittiğinizi söylemişsiniz ama onunla ilgili bilgi alacaktım.

Mrb naptiniz lazeri bende gidiyorum wave marka buz uflemeliymis 5 seans falan oluyor çoğu döküldü acaba geri cikarmi. Uyutuyorlar mi merak ediyorum

X