Bebek Beslenmesi kızlar doktorumun verdiği ek gıda tablosu...:)

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
535
6
43

kızlar doktorumun verdiği ek gıda tablosu ve ek gıdaların yapılışı bende sizlerle paylaşmak istedim umarım okunuyodur faydası olur belki sizede.....dört aylık ek gıda tablosu benim sütüm yetiyor ama doktorum yavaş yavaş başlıyalım dedi ilerde zorluk çekmemesi için umarım sizede faydası olur....a.s.a.s.

Sağol canım paylaştığın için... Sen başladınmı bu beslenmeye...
Benim oğlum hayatta 3 saat beklemez. Saat başı , hatta 2 saati geçmiyo beslenmesi. Anne sütü + mama veriyorum şimdilik.

yok canım sadece meyve suyu veriyorum ama yarın başlıycam bugün verdi çünkü doktorum listeyi benimde üç saat bekllemiyo genelde iki saatte bir emiyo sadece anne sütü verdigim için ama artık başlıycam canım doktorum ne derse o .....:))))

serap canııım kalp kalbe karşı diye buna derler.bende diğer topikte doktorunun verdiği listeyi bizimle paylaşırmısın diye rica etmiştim meğer sen çoktan paylaşmışsın diye.çok teşekkür ederim.çok mkabule geçicek.bebişini ve seni kocaman öpüyorum.

Hımm hadi bakalım kolay gelsin sana.. Benim doktorum 6. aya kadar balamıycaz dedi. Gelişimi iyi gidiyor eğer meyve suyuna falan başlatırsak şimdi kilo verebilir dedi.. Naapalım doktoru dinliycez artık.
Ama meyvelerden kendimiz yerken onada yalatıyorum. Şimdilik dondurma gibi yalıyor zaten. :)

ne demek canlarım yaa faydalı olucaksa ne mutlu bana kusura bakmayın hepsini elimle yazıcaktım ama benim oğlan durmuyo bu aralar o yüzden resmini çekip ekledim o yüzden kusuruma bakmayın artık okunduktan sonra bir problem olmaz heralde bende sizi bebişlerinizi öpüyorum....:1hug:a.s.

aaaa çok güzel canım.vallahi merak ettiğim soruları cevaplamşı oldun serapçım saol hayatım.bakalım bizimde dr vericekmi artık ek gıdaları.

paylaşımın için teşekkürler canım bizim doktorda sütün yeterli o yüzden sadece tattırmalık meyva suyu ver dedi öğün yapmadan eğer yetersizse sebze çorbalarına başlıyoruz dedi dün verdim elma suyu zorla içti biraz gün geçtikçe artırıcam çok zevkli bişey kaşıkla beslemek

serapçım valla çok saol çok iyi oldu bizde başladık çünkü eklere ama ne zaman ne kadar vereceğimi bilemiyordum gerçi az az başlayıp çoğalt dedi doktor ama ileriki günlerde ölçek konusnda tereddütüm kalmadı saol canım a.s.

sağol canım benim yaa, benim işime çok yaradı bu tablo, çünkü daha doğru düzgün bi doktor bulamadım bebeğime,bizim doktorda başla diyo ama nasıl başlıcağımı anlatmıyo yaa

serapçım tşk ederiz canım
biz de ufak ufak meyve suyu yoğurt falan veriyoruz ama hangisini hangi saatte vermek gerek diye düşünüp duruyordum
sağol canım

X