15 aylık bebek problemi

aasj

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2023
8
4
30
Merhaba 15 aylık kızım var yaşına girdikten sonra kanızlık problemlerimiz artı ilk 4 ay sadece anne sütü ile beslendi sornra 10. Ayına kadar mama anne sütü ve ek gıda olarak devam etti bütün sulu yemekleri yiyor sebze et yemek konusunda sıkıntımız yok günlük su alımında güzel ama 1 yaşından sonra özellikle tuvalet problemi yaşamaya başladık 2-3 gün hiç çıkamıyor tuvaletine sürekli ıkınma hali karnı şişiyor vs. En son libalaks lavman verdim onunla geçti probiyotik damlada kullandım etki hemen ediyor ama 1 hafta sonra tekrarlıyor aynı şekilde 2 aydır artmaya başladı şikayetiniz doktora gittik karnından film çektiler bağışıklık sistemi yavaş çalışılabilir dediler kan verdik ama tahlillerimiz güzel çıktı tritlerde galan sıkıntı yok gelişimide iyi dupalac şurup verdi 1 hafta kullandık etki etmedi şimdi dulcosof verdi şimdi ona başladık yeni çocuk gastironolojisine yönlendirdiler henüz randevu bulamadık bizimle aynı durumda olan var mıdır fikir amaçlı bilgi edinmek istiyorum sürekli libalaks vermek istemiyorum veya fitil umarım ciddi bir sıkıntı yoktur ama kronik gibi geldi bana

İlk oğlumda bu sorunumuz vardı dupalacla çözzdük ama onu 1 hafta bıraktık oldu olayı değil. Onun bir düzeni var. O düzeme göre kullanmanız lazım. Doktorunuz söylemedi mi?

1 hafta kullandık kontrole gitti dupalac ı bıraktırdı dulkosof u kullanmamızı istedi şimdi ona başladık 2 gündür tuvalete çıkamıyor yine sürekli gün içinde şiddetli ıkınmaları oluyor ama tuvaletini yapamıyor yinede

Yediklerinden olabilir mi, ben kuzu eti,buğday yada fasulye verince böyle sürekli karin agrisi varmış gibi oluyordu.

Yediklerinden olabilir mi, ben kuzu eti,buğday yada fasulye verince böyle sürekli karin agrisi varmış gibi oluyordu.
Yemek düzeni dediğim gibi ev yemekleri yediği için doktora sıkıntılı bi durum görmedi yemekten kaynaklı aptamil devam sütü kullanıyorduk onu da bıraktık acaba ondan mi diye o da değil sebze ağırlıklı yiyor ıspanak pırasa karnıbahar su tüketimi iyi bi ağrı şikayeti de yok ateş vs. De yok çok şükür sadece kahvaltı yapmıyor peynir çeşitlerini sevmiyor zeytin yemiyor yumurta yiyorduk onu da istemiyor mecburen sabah mama veya menemen sadece onu yiyor ondan yapıp veriyorum arada ballı süt acaba ondan mı olur dedim onun dışında başka bir anormal durumumuz yok

X