istenmeyen tüyler

perihan06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
11
0
merhaba arkadaşlar
aranıza yeni katıldım.birçok arkadaşımız istenmeyen tüylerinden şikayetçi.benimde bu konuda büyük bir sorunum vardı ama kısa süre önce bir ürün kulladım ve bu sorunum ortadan kalktı.bu konuda sorunları olan arkadaşlarıma yardımcı olabilirim.TALA karınca yumurtası yağı ile bu sorundan kurtuldum.belki duymayanlar vardır ama kullandığınızda göreceksiniz ki tüylerinizden kurtulacaksınız.bunu ben bitkiselada diye bir firmadan aldım bizzat telefonla kendim görüştüm ve çok memnun kaldım.bütün vücudunuzdaki tüylerden bununla kurtulabilirsiniz.sizede tavsiye ederim...
hepinize iyi günler...

zaten tala nın aylardır hatta yıllar olmuştur belki tartışılan konuşulan bilgi paylaşımı yapılan bi topiği mevcut. istersen deneyimlerini oraya yaz.

Maşallah 4 ayrı yere de girip aynı firmanın reklamını yapmışsınız,cilt bakımı,çatlaklar,saç dökülmesi,istenmeyen tüyler....Her farklı yerde aynı firmayı öven mesajlarınızı gördüm.Ya bu firmayla ortak çalışıyorsunuz,ya da her ürününü kullanıyorsunuz....Önermekten çok nasıl bir yararını gördünüz,nasıl tür ürünler onlardan bahsetseniz daha yararlı olacak....

evet bu firmayla görüşmenizin telefon ile kalmadığı açık, siteye giriş amacınız da reklam zaten :eek:lmaz:

evet bu firmayla görüşmenizin telefon ile kalmadığı açık, siteye giriş amacınız da reklam zaten :eek:lmaz:

Tucecim 4 ayrı yere reklam amaçlı konu açmış demiştim yukardaki mesajımda:roflol:Yetmemiş 2 farklı yere daha reklam yapmış.Ne firmaymış ya her türlü şeye el atmış.Göğüs büyütme ürünleri ve arapkızı kremi de satıyormuş:dance::dance:

kızlarrr :KK43: gerçekten işe yarayan bir ürünmü bu. çok duydum metnini ama ciddiye almamıştım. şimdi diğer topiklerde de gördüm. tüy dökücü gibi bişeymi bu?

Neden reklam amaçlı girerler ki buraya,anlamıyorum doğrusu..Amacımız kesin çözüm bulmak,gidip alanlar varsa ve gerçekten işe yaramıyorsa(ki kısa bi süre içinde çözüm için bu bence imkansız) yazık verdikleri emeğe ve paraya...Gerçi hemen anlaşılıyo o firmanın satıcısı olduğu,ama gene de sinir bozucuu(!)

X