19.haftadayım hala bebeğimin tekmeleri yokkkkkkk

canım herkesin farklıdır .bir şey yoktur senin tahlillerin normalse ve doktoruna gidiyorsan sürekli bir sorun yoktur.

canım bence tedirgin olcak bi durum yok bende sanırsam 20 21 haftalardan sonra hissetmiştim yavaş,yavaş kimisi gec oynarmış :1hug:

canım bencede hiç stres yapma ilk bebekte 20. haftadan sonra hissedilmeye başlanıyormuş. herkesin farklı farklı kismeninkiyle kıyaslama. bazıalrı zayıf oluyor daha erken hissediyor bazılarıda gazı yada başka ağrıları hareket olarak algılıyor onlarda seni telaşa düşürmesin. bi anda harekete başlar yakında sabırla bekleki bebişinde strese girmesin.

panic yapma,23ü filan bulabilir..ilk tekmeyi 22. haftada hissettim,o da bi kere..sonra bikaç gün hiç hissetmedim..kasları anca kuwwetleniyo,bikaç hafta daha sabret bak nası basıyo gece gündüz tekmeyi:)))

canım bende çok geç hissettim hareketlerini öle 19 da falan yoktu bir şey kişiden kişeye ve bebeğe göre değişiyor yanii doktor kontrollerini aksatma gerisini takma hele ilke bebekte bayağı geç hissediyor insan

canım korkma bende 22 haftalık hamileyim daha yeni hisstmeye başladım. çünkü beveğin eşi öndeymiş. belki seninde öyledir. doktorun bilgi verir gerçi sana eğer öyleyse...ama korkma inşallah yakında hissedersin. ilk hamileliğin ise eğer tecrübesiz oluyor insan...

canım ben 19. haftamın içinde başlamıştım ufak ufak hissetmeye telaşlanma ilk bebeğinse normaldir

bende 21 haftadayım ve hıssedemıyorum yada ben anlayamıyorum bılemıyorum ama telas yapıyor ınsan ıster ıstemez

evet panık yapma bencede ben cok onceden hıssettım ama bu haftalarda bebegın tutursız hareketlerı olabılıomus bıde kalp ıodacıkları falan gelısttıgı ıcın gecıcı bı susukunluga burunuomus merak etme.benımde ılk bebem

X