Çatlaklar Çatlaklar için öneri...ÖNEMLİ!!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Ben ne dediğimin farkındayım ama sanıyorum sen alıntı yaptığın mesajda ve bir çok yerde yazdığım evde kendiniz kullanmayın bir dermatologa yada güzellik merkezinde yaptırın dediğimi görmedin :) Mesela senin gibi deneyimi olmayan bir insanın evde bunu kullanması demek aynen dediğin gibi ize neden olur ...Ayrıca ağır vakalarda %70-%80 yüz içinde kullanılıyor...Lütfen önce araştırma yapıp ve hangi oran ne için kullanılıyor öğren canım...

Sizin de dikkatinizi çektimi bilemiyorum ama alıntıladığım mesajınız da özellikle belirtmek istediğim bölümü renkli olarak belirtmiş bulunmaktayım.

%15 veya 20 üstü TCA' nın evde kullanılmaması hususunda sizin şahsınıza yönelik hiç bir özne içermemektedir. Sizin öyle kastettiğinizi belirten bir bildirge de yoktur bizzat.

Size hitap edecek olsaydım insanları sonunda çok pişman olabilecekleri bir uygulama için deli cesareti veriyorsunuz derdim.

Hmm birde şu deneyim meselesi de ayrıca çok komik kimse anasının karnından dermatolog olarak çıkmadı.

Millet yeri geliyor zararsız olarak gördüğü bir kremden bile cildinde leke kalabiliyorken zararsız olabilecek bir oranı kullanıpta onun 5 katını denemek deli cesaretidir bana göre kusura kalma.

Sizin de dikkatinizi çektimi bilemiyorum ama alıntıladığım mesajınız da özellikle belirtmek istediğim bölümü renkli olarak belirtmiş bulunmaktayım.

%15 veya 20 üstü TCA' nın evde kullanılmaması hususunda sizin şahsınıza yönelik hiç bir özne içermemektedir. Sizin öyle kastettiğinizi belirten bir bildirge de yoktur bizzat.

Size hitap edecek olsaydım insanları sonunda çok pişman olabilecekleri bir uygulama için deli cesareti veriyorsunuz derdim.

Hmm birde şu deneyim meselesi de ayrıca çok komik kimse anasının karnından dermatolog olarak çıkmadı.

Millet yeri geliyor zararsız olarak gördüğü bir kremden bile cildinde leke kalabiliyorken zararsız olabilecek bir oranı kullanıpta onun 5 katını denemek deli cesaretidir bana göre kusura kalma.

Deneyimden kastımı kendince yorumluyorsun, bazı arkadaşlarımız bu ürünü yüzleri için kullanıp sonuç alıyorlar ve aralarında %50 ye kadar kullananlar mevcut ve bu bir deneyimdir,ve aynı şekilde düşük oranlarında deneyimsiz insanlar için riski vardır bu yüzden ilk seans uzman eşliğinde yapılır ve vucut çatlakları için kullanılan oran budur bana göre burada komik olan bir şey yok...Ama eğlenmek istiyorsan eğlence bölümüne bakabilirsin, ben burada demagoji yapılmasını istemiyorum, elbette fikrini belirtmekte özgürsün ama yorum yapmadan evvel bir uzmandan veya daha evvel kullanmış birinden bilgi edinmeni rica ediyorum senden...gereksiz mesajlarla konuyu dağıtmayalım...

Son düzenleme:
selam kızlar..
bende baktım tavsiye ettiğiniz sitede bulamadım. başka bir sitede ise en fazla %50 buldum. o işe yararmı dersin. yaramazsa nerden temin edebiliriz. herşey bir dert herşeyy off off :KK43: birde fiyatı ne kadardı açıkçası ben %50 yi görüne korktum 200 ytl civarındaydı bir kutusu. Kesin çözüm oluyorsa herşeye değer ama bu %70-80 i nerden bulucaz biz ya :KK43:

bu arada kızlar sakin olun ya,
swordfish kendi deneyimini paylaşmış üstelik çokta güzel açıklamış olabilecekleri uyarılarını yapmış. Söylüyor işte daha önce peeling kullanmayan mutlaka güzellik uzmaknında yaptırsın diye. Neden güzel şeyler yapmaya çalışan insanları baltalıyoruz anlamıyorum. uyarılarımızı kırıcı olmadan yapsak daha iyi olmazmı..

ben doğum yapalı 6 ay oluyor sezaryanla olmuştum karnımdasarkma fazla yok çatlakda yağlarla azaldı gibi ama yinede var benim çatlaklarda umarım en kısa zamanda geçer topiğinde paylaştığın için çok sağol belkide bizim kurtarıcımız olucaksın opuyorumnanaktan

Sanırım sizinle aynı dilden konuşamıyoruz takmışsınız deneyimsizsiniz falan fıstık sonuçta ayrı bireyler olarak aynı şeyleri düşünmek zorunda değiliz.

Neden bu kadar zorunuza gitti onu da anlamadım ya hoş.

Her mesajınızda deneyimsiz diye diye bir hal oldunuz ayrıca belirteyim ki bizzat yaptırmak istediğim için TCA konusunu bayağı bir araştırdım bizzat dermatologla da görüştüm yüzüm için kullanılacağı için de kışı bekliyorum. Neyin ne zaman ne kadar kullanılacağını da bizzat biliyorum.....

Size topiğinizde hayırlı aydınlatmalar diliyorum. Genişşşş geniş takılabilirsiniz artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım sizinle aynı dilden konuşamıyoruz takmışsınız deneyimsizsiniz falan fıstık sonuçta ayrı bireyler olarak düşüncelerimizde aynı deliğe işemek zorunda da değiliz.

Neden bu kadar zorunuza gitti onu da anlamadım ya hoş.

Her mesajınızda deneyimsiz diye diye bir hal oldunuz ayrıca belirteyim ki bizzat yaptırmak istediğim için TCA konusunu bayağı bir araştırdım bizzat dermatologla da görüştüm yüzüm için kullanılacağı için de kışı bekliyorum. Neyin ne zaman ne kadar kullanılacağını da bizzat biliyorum salak muamelesi yapmayı kesin.

Size topiğinizde hayırlı aydınlatmalar diliyorum. Genişşşş geniş takılabilirsiniz artık.

Araştırma yapmış olsan hangi oranın ne için kullanıldığından haberin olurdu,kaldıki bu yöntemi yüzüne yaptıracağını söylemişsin ama forumda tca peelingler ile ilgli sadece bu konuya yorum yapmışsın yani hiç bir fikrin yok ki tepki gösteriyorsun ayrıca araştırma yapmış olmak deneyim kazanmak manasına gelmez...Peeling için kışı değil sonbaharı beklemen lazım çünkü yapılan son uygulamadan sonra cildin 6 ay güneşten korunması gerekir,bu yüzden sonbahar tercih edilir sanırım danıştığını söylediğin (!) dermatolog sana bunu anlatmadı...Salaklık muamelesine gelince estağfurullah o senin takdirin yorum yapmıyorum...Kolay gelsin...

Son düzenleme:
selam kızlar..
bende baktım tavsiye ettiğiniz sitede bulamadım. başka bir sitede ise en fazla %50 buldum. o işe yararmı dersin. yaramazsa nerden temin edebiliriz. herşey bir dert herşeyy off off :KK43: birde fiyatı ne kadardı açıkçası ben %50 yi görüne korktum 200 ytl civarındaydı bir kutusu. Kesin çözüm oluyorsa herşeye değer ama bu %70-80 i nerden bulucaz biz ya :KK43:

Canım satıcılardan birine mesaj at uygun oranı ayarlarlar ama önce bir uzmana sana kaç derece uygun onu öğren belki daha hafiftir %50 yeterli gelir...

bu arada kızlar sakin olun ya,
swordfish kendi deneyimini paylaşmış üstelik çokta güzel açıklamış olabilecekleri uyarılarını yapmış. Söylüyor işte daha önce peeling kullanmayan mutlaka güzellik uzmaknında yaptırsın diye. Neden güzel şeyler yapmaya çalışan insanları baltalıyoruz anlamıyorum. uyarılarımızı kırıcı olmadan yapsak daha iyi olmazmı..

Desteğin için teşekkür ederim maalesf forumlarda bu tarz insanlar daima vardır he deyip geçmekten başka çare yok...Her ne kadar bu benim buluşum olmsada,en ünlü bilim adamlarının buluşları ble baltalanmaya çalışılmış daima bu yüzden normal böyle şeyler...

teşekkürler canım. benim çatlaklarda öle küçümsenecek ölçüde değil. tavsiyeni dikkate alıp bir güzellik uzmanına sormalıyım haklısın. Bi satıcıya mesaj atim bakim umuttan kim ölmüş. yoksa amerikaya kadar giderim çözüm olacaksa :eek:

teşekkürler canım. benim çatlaklarda öle küçümsenecek ölçüde değil. tavsiyeni dikkate alıp bir güzellik uzmanına sormalıyım haklısın. Bi satıcıya mesaj atim bakim umuttan kim ölmüş. yoksa amerikaya kadar giderim çözüm olacaksa :eek:

Dur bakayım bende araştırayım hangi satıcılar bu oranı hazırlayabilecek, bu arada zaten daha zamanı var sonbaharı beklemek, birazda bronzluğu atmak gerek yoksa eski deri,yeni deri arada ton farkı oluyor...Bu arada bazı güzellik merkezleri bu olaydan bir haber, bilmiyorlarsa hiç üstelemeyin yapmayı kabul etseler bile o işlemden sonuç çıkmaz bunuda araştırmak gerek...

Son düzenleme:
ay ne güldüm anlatamam. forumda çarpık bacaklımısınız yazmışlar. bunun belirtileri varmış. bacakları birleştirince arada 1 incden az boşluk kalıyorsa çarpık olmuyormuş. hemen denedim tabi. arada hiçççç boşlukkk yok .sevinsemmi üzülsemmi bilemedim kilodan dolay boşluk kalmıyor :roflol: hoş bir seneden beri 95 ten 76 ya düştüm. Sayendede bu çatlaklardan kurtulursam çok duacın olucam canım. Bende bir satıcıya mesaj attım bu arada. sende gelişmeleri yazarsan çok sevinirim. yardımların ve değerli bilgilerin için teşekkürler opuyorumnanaktan

ay ne güldüm anlatamam. forumda çarpık bacaklımısınız yazmışlar. bunun belirtileri varmış. bacakları birleştirince arada 1 incden az boşluk kalıyorsa çarpık olmuyormuş. hemen denedim tabi. arada hiçççç boşlukkk yok .sevinsemmi üzülsemmi bilemedim kilodan dolay boşluk kalmıyor :roflol: hoş bir seneden beri 95 ten 76 ya düştüm. Sayendede bu çatlaklardan kurtulursam çok duacın olucam canım. Bende bir satıcıya mesaj attım bu arada. sende gelişmeleri yazarsan çok sevinirim. yardımların ve değerli bilgilerin için teşekkürler opuyorumnanaktan

Kız onun kilo ile alaksı yok ben tüy sikletimden ne oluyor bendede yarım cm boşluk var, benimde kaslar herhalde diyeceğim ama :) Sonuçta düz mü,düz...

deme be hayallerim suya düştü yıktın beni bacımsırnaşık şey doğru şimdi okudum canım sonbahar mevsimi güneşsiz olacak.iyi bakalım bu yaz da böyle geçsin paylaşım için çok sağol valla

X