Kontakt Lens Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

merhaba jelybcim fotoshop yaptığın resmi ben quartzoya benzettimm hazal kayanın göz rengine benziyor:)

merhaba vetmancım sana tacrübeli biri olarak dannışmak istiyorum mavi gri tonlarında lens istiyorum birde rahatlığıda önemli freshlook beni çok rahatsız eti boush and lombta çok damarlı doğal degiller artık ucuz lenslere para dökmek istemiyorum hidrosummer azul çok çakan bir mavimi doğal dursun istiyorum gözlerim koyu kahve kumralım beyaz tenliyim birde hidrocharme ice ve natural colors quartzo da düşünüp kaldım koyu mavi istemiyorum gözümü açsın istiyorum ama rahatlığıda önemli yardımcı olursan inş çok sevinirim

merhaba vetmancım sana tacrübeli biri olarak dannışmak istiyorum mavi gri tonlarında lens istiyorum birde rahatlığıda önemli freshlook beni çok rahatsız eti boush and lombta çok damarlı doğal degiller artık ucuz lenslere para dökmek istemiyorum hidrosummer azul çok çakan bir mavimi doğal dursun istiyorum gözlerim koyu kahve kumralım beyaz tenliyim birde hidrocharme ice ve natural colors quartzo da düşünüp kaldım koyu mavi istemiyorum gözümü açsın istiyorum ama rahatlığıda önemli yardımcı olursan inş çok sevinirim

canım merhaba hıdrosummer azul boshlombun lensleri kadar gözlerini açar oldukça iddialı bir lensdir göz rengini çok açsın diyenler için tasarlanmıştır .Ice resimlerde oldukça açık çıkıyor yıllardır yazıyorum ıce rengi resimlerdeki gibi değil soluk flu bir gri onun yerine daha opak quartzoyu denemeni öneririm ıcemı quartzomu dersen her zaman için quartzo derim canım:KK16:

merhaaba zeynep duru hıdrocharm serisi daha opak oldugu için hıdrosharm ocre daha çok açar ama bunların serileri var normalde opak olan açıyor ama bu lenslerin serileri var buradaki arkadaşlar sana yardım edemez çünkü onlarda size gelecek seriyi nereden bilsin bazı nc serileri hıdrosharmlardan daha çok açıyor bazı hıdrocharmlar nc lerden çok açıyor soloticada bu böyle malesef seriler arasında ton farklılıkları var serisi açık olan ve güvenebileceğin bir yerden almanı tavsiye ederim yoksa paranız çöpe gidebilir..:KK16:

merhaaba zeynep duru hıdrocharm serisi daha opak oldugu için hıdrosharm ocre daha çok açar ama bunların serileri var normalde opak olan açıyor ama bu lenslerin serileri var buradaki arkadaşlar sana yardım edemez çünkü onlarda size gelecek seriyi nereden bilsin bazı nc serileri hıdrosharmlardan daha çok açıyor bazı hıdrocharmlar nc lerden çok açıyor soloticada bu böyle malesef seriler arasında ton farklılıkları var serisi açık olan ve güvenebileceğin bir yerden almanı tavsiye ederim yoksa paranız çöpe gidebilir..:KK16:

cevabınız için öncelikle teşekkürler.evet seriler aralasında ton farkı oluyormuş.geçen hafta doktora gittim gözlerim alerji olmuş doktorum damla,krem ve hap verdi şuan onları kullanıyorum doktorum acele etme 1 ay sonra gözlerine bakalım sonra lens al dedi.param bi kez çöpe gitti :KK43: Bir daha gitmemesi için sizden alıcam :KK16:

Iyi günler diliyorum herkese,

Benim bi sorum olcakti. Demin brezilyadan hidrocharme mel ismarladim. Simdi bazi kullanicilar koyu olduklarini yazmislar. Acaba bana hangileri gelir. Asagi yukari nasil bi renk. Bu sene siparis veren ve kullanan varmi hidrocharme mel?

Yeni topazio ve quartzo aldım. Renk açma ve koyultma için kullanılan solüsyonlar varmış. Ne derece doğru bilmiyorum. Yardımcı olabilecek olan var mi?

evet sonunda quartzom geldi. çok beğendim rengini. yeşil bir kere. mavilik yok. hare nclerde artık charm gibi daha belirgin olmuşki bu benim için bir avantaj. charm çok seviyorum.
rengi için şunu diyebilirim. çağla rengini düşünün aynı o ton.

Yeni topazio ve quartzo aldım. Renk açma ve koyultma için kullanılan solüsyonlar varmış. Ne derece doğru bilmiyorum. Yardımcı olabilecek olan var mi?

quarzonun resmını koyabılırmısınız rıca etsem cunku sevgılı okypete yesıllık agırlıkta dıyor sızdekı nasıl :26::26::26:

evet sonunda quartzom geldi. çok beğendim rengini. yeşil bir kere. mavilik yok. hare nclerde artık charm gibi daha belirgin olmuşki bu benim için bir avantaj. charm çok seviyorum.
rengi için şunu diyebilirim. çağla rengini düşünün aynı o ton.

gule gule kullan canım ılk fırsatta resım ıstıorumm:KK16::KK16:

kutudaki görünümü bu. sonra takıncada çekerim.
10150661_1444915305750630_1594575948996482003_n.jpg

Yalnız bişey dikkatimi çekti :) Hangi lens olursa olsun , gözün yapısına bağlı olarak doğal duruyo diye düşünüyorum. Mesela quartzo bazı kişilerde kendi gözü gibi dururken, bazılarında lens olduğu çok belli :) Bunu bana lensimi aldığım optikçide söylemişti göz yapına bağlı diye :KK31:

Yalnız bişey dikkatimi çekti :) Hangi lens olursa olsun , gözün yapısına bağlı olarak doğal duruyo diye düşünüyorum. Mesela quartzo bazı kişilerde kendi gözü gibi dururken, bazılarında lens olduğu çok belli :) Bunu bana lensimi aldığım optikçide söylemişti göz yapına bağlı diye :KK31:
göz yapısıyla ve gözün rengiylede alakalı canum. rebgin açıklığı ve koyuluğu lensin doğal görünmesinde çok etkili..

X