Doç. Dr. Süha Sönmez hocamla sil baştan başlıyorum

Sera96

benimdemeleğimvar
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
904
3
1 haziranda 13 yıldır beklediğim haberi verdi süha bey bana transferimin 9.cu günü ve hcg değerim 56 çıktı hastanede yatıyordum ohss olmuşum ve beni başka bir hastaneye sevk edecek 13 gün süren hastane yatışım süresince 19 litre su toplamışım bebeğim benimle olsunda ben razıyım her şeye dedim hcg değerim sürekli yükseliyor ve tek gebelik diyordu diğer doktorum

hastane çıkışından sonra kontrole gittik süha beye tek kese gördük yeterliydi benim için okadar sıkıntı ve acıdan sonra inatla yola devem ediyordu bir tane bebeğim

sonraki hafta bebeğimizi gördük minnacık ama 6+3 ve kalp atışı yok olsun dedi süha bey
bazen sonraki haftalarda görebiliyoruz haftaya yine gelin

sonra yine gittik kalp atışlarını duymak için 7+3 olduk ama yine yok kalp atışları bebiş aynı boyutta bir önceki usg görüntüsünün aynısı bebeğimiz 2 haftadır gelişmede göstermemişti ve geçtiğimiz cumartesi acı haberi verdi doktorum progestanı keselim doğal akışına bırakalım

bugün 8+2 yiz hala bekliyorum kanamam olsun diye kliniği aradım biraz önce pazartesiye kadar kanamam olmazsa son bir durum değerlendirmesi yapıp kendileri müdahale edecekler

onca emek onca zahmetve sıkıntıdan sonra kendi ayaklarımla gidip bebişimi aldıracağım

Allahın takdirinin önüne geçilmez elimden bir şeyde gelmiyor vakti zamanı gelmemiş demekten başka

Ramazan ayından sonra dondurulmuş embriyolarımla yola devam edeceğiz Süha beyle bir kaç ay dinleneceğim

Allahım bu yolda olan bütün arkadaşlarımızı en kısa zamanda meleklerine kavuştursun

canım sera ne dıyosun yaaaaaaaa..........................çok sasırdım.................ne dıcemı bılemıyorum......rabbım yardımcın ols canım.....................

bu zaman zarfında hıç kanama olmadımı ............ya cok ılgınç cok zor canım ya....................

Çok üzüldüm Sera...ınan ne diyeceğimi bilmiyorum...ınşallah bundan sonra ki bebeğin kendiliğinden gelir...

canım sera ne dıyosun yaaaaaaaa..........................çok sasırdım.................ne dıcemı bılemıyorum......rabbım yardımcın ols canım.....................

bu zaman zarfında hıç kanama olmadımı ............ya cok ılgınç cok zor canım ya....................

sağ ol arkadaşım ama olmadı malesef amin hepimizin inşallah yardımcısı rabbim
yok hiç olmadı kanamam tutunma kanaması bile yaşamadım ben bu seferkinde ama ne yapalım kısmet değilmiş

siz nasılsınız inşallah sen kucağına sağ sağlim alırsın meleklerini dua ediyorum size

ben hala şoku atamadım üzerimden çok şaşkın ve üzgünüm...inş.müdahaleye gerek kalmadan kendiliğinden gider :KK43: offf çok zor ama keşke bişiler yapabilsek keşke..

ınş canım dondurulmularınla basarırsın ınş.............zaten bu ışler kısmet.............ben bıle elım yureğımde ............rabbım kımseyı sıkıntıda komasın .............ınş cıfter gelır bu kez

seni çok iyi anlıyorum 2 gün önce bende doktorumdan aynı şeyleri öğrendim.yarın hamileliğim sonlandırılacak.beterinde beteri var bak en azından dondurulmuşları denersin belki ikizin olur .hayırlısı buymuş canım çok moralini bozmamaya çalış

ben hala şoku atamadım üzerimden çok şaşkın ve üzgünüm...inş.müdahaleye gerek kalmadan kendiliğinden gider :KK43: offf çok zor ama keşke bişiler yapabilsek keşke..
yanımda olduğunuzu bilmek bu yaşananları paylaşabilmek bile çok güzel şerife canım daha ne yapacaksınız teselliniz bile yetiyor
ınş canım dondurulmularınla basarırsın ınş.............zaten bu ışler kısmet.............ben bıle elım yureğımde ............rabbım kımseyı sıkıntıda komasın .............ınş cıfter gelır bu kez
dualarına aminnnn diyorum muallime allah sana bağışlasın üçüzlerini sağlıcakla kucağına al inşallah

seni çok iyi anlıyorum 2 gün önce bende doktorumdan aynı şeyleri öğrendim.yarın hamileliğim sonlandırılacak.beterinde beteri var bak en azından dondurulmuşları denersin belki ikizin olur .hayırlısı buymuş canım çok moralini bozmamaya çalış

yaşananlar aynı bende seni anlıyorum evet hakkımızda hayırlısı buymuş sende üzme kendini takdiri ilahinin önüne geçilmiyor malesef

şu anda bende aynı çelişkideyim canım benimde 11 hafta oldu ama hala o minik kalbinin atışını duyamadık pazartesi dr yine gidecem ama çok korkuyorum hayırlısı olsun seni okuyunca çok üzüldüm rabbim sabırlar versin am şu konuda şanslısın dondurulmuş emriyon var inşaalah ozaman kavuşursun bebişlerine inşaalah ikiz ikiz verir rabbim bende 10 senenir bu haberi bekliyodum ama şimdi çok korkuyom ya biterse diye ne olur bol bol dua edin arkadaşlar alahım hepimizin yüzünü güldürsün

seracım uzun zamandan beri seni takip ediyordum bende sonunda haberini aldık ama olsun hakkında hayırlısı artık canım sabırla ve büyük ümitle artık geleck bebeklerimizzzzzz

Rabbim yardımcın olsun
ınşallah sağlıklı bebeklerini biran önce alırsın kucağına:Saruboceq:

şu anda bende aynı çelişkideyim canım benimde 11 hafta oldu ama hala o minik kalbinin atışını duyamadık pazartesi dr yine gidecem ama çok korkuyorum hayırlısı olsun seni okuyunca çok üzüldüm rabbim sabırlar versin am şu konuda şanslısın dondurulmuş emriyon var inşaalah ozaman kavuşursun bebişlerine inşaalah ikiz ikiz verir rabbim bende 10 senenir bu haberi bekliyodum ama şimdi çok korkuyom ya biterse diye ne olur bol bol dua edin arkadaşlar alahım hepimizin yüzünü güldürsün

inşallah sen güzel haberler alırsın sende en az benim kadar beklemişsin bu günleri rabbim sabrının mükafatını versin inşallah evet dondurulmuşlarım var inşallah onlardan bie sonuç alırım sende dua et allah yardımcımız olsun inşallah

seracım uzun zamandan beri seni takip ediyordum bende sonunda haberini aldık ama olsun hakkında hayırlısı artık canım sabırla ve büyük ümitle artık geleck bebeklerimizzzzzz

inşallah tonya canım inşallah
sen nasılsın eger yanlış okumadıysam sende hamişsin dondurulmuşlarla
nasıl gidiyor allah tamamına erdirsin inşallah canımcım

canım dualarım seninle allah hepimizin yardımcısı olsun bu yolda kimseyi yarı yolda bırakmasın inşaalah hayırlı haberlerle yazışalım burada canım

canım dualarım seninle allah hepimizin yardımcısı olsun bu yolda kimseyi yarı yolda bırakmasın inşaalah hayırlı haberlerle yazışalım burada canım

inşallah güzel haberini alınca haber ver hiç değilse senin için sevinelim allahm hayırlı haberler almanı nasip etsin inşallah

X