İzmir Egepol Hastanesine giden var m?

bende oraya gidiyordum ama fiyatlar birden böyle artınca bıraktım.kızımı doğurduğum yerde yapıcam yinee.şu anda gidenlere de tavsiyem fiyat konusunu konuşun ve netleştirin.2 ark uçuk fiyatlar ödedi.

bayramdan sonra egepole 3.randevuma gittim.doktorum fatma ipek hanım.iyikide onu seçmişim diorum.ben çok memnunum doktordan.gayet ilgili.sürekli güleryüzlü ve moral veriyor insana.daha önceki doktorum 3 boyutlu ultrason istememmişti benden.ssk yapmıyor özelden yaptırırsan falan demişti. 200 lira falandı. bu gittiğimde fatma hanım 34.haftamda olmama rağmen istiyorsan burada yapalım dedi.bu son şansın bebeğin büyüyor bence renkli görmen güzel olur dedi ve 12 tlya bebeğimi renkli görme fırsatım oldu.bunun için fatma hanıma çok teşekkür ediyorum.bu zamana kadar yaptırmıştır herhalde diye gündeme getirmeseydi bebeğimi o şekilde göremicektim.bu arada tijen hanıma gitmediğim halde kendisini gördüğümüz zaman bile eşim iyiki bu doktora gelmemişiz dedi:kedi: egepole gitmek isteyen varsa fatma ipek hanımı bir deneyin derim.eminim çok memnun kalcaksınız.

ya kıslar hala şaşkınım hangi dra gidicem bilemedim :KK43:
nerde dogum yapıcaksan o dra devam et dedı buca tıp aylin hnm
aslında ıyı dr ama cok kalabalıktı hastane ilk gittiğimde ssk gibi görünce şaşırdım
o yuzden bıraz tedırgın oldum ege pol ıyı bı hastane gıbı ama drları konusunda emin olamadım :KK43:
dogum yapan baskaları yokmu egepol de

arkadaşlar egepolde normal doğum yapan yada epidural normal doğum yapan varmı sanırım genelde sezeryan yapılıyor normal doğum yapanlar memnun kaldımı acaba

ben de bir kez egepolde fatma ipek hanıma gittim çok fazla beğenmedim açıkçası ama doğum için yine de egepolü ve ipek hanımı düşünüyorum çünkü 3-4 milyar gibi fahiş fiyatlar ödemek istemiyorum hastane güzel temiz yeni doğan ünitesi olması çok önemli benim için ama sağlık sigortamızı kullanmak istediğimizde özel oda garantisi vermiyorlar biz üzerine farkı neyse ödeyelim dedik öyle bi uygulamaları yokmuş doktorun olduğu katta 2 özel oda var boş olursa o zaman veriyorlar dolu olduğunda üst kattaki odaları vermiyorlar. bir de doktor konusunda da biraz tereddütlüyüm açıkçası beni hiç konuşturmadı sürekli kendisi konuştu bir de usg ile bakarken ekranı bana döndürüp şurası şu bu falan diye de göstermedi. doğum iznine ayrılmama 5 hafta kaldı şu anda konyada çalışıyorum izne ayrılınca izmire gideceğim büyük ihtimalle bu hastanede doğum yapacağım ama yine de tereddütlüyüm

selam bende 25 haftlık hamıleyım buca tıp merkezınde aysalı hanıma gıdıyorum dr dan memnunum ama 1300 ile 1800 tl arası fıyat verdıler egepol hakkında ıyı seyler duydum fıyat da uygun mus ama suprızlede karsılasabılıyormussun bılmıyorum kararsızım sımdı yardımcı olursanız sevınırım

ben de egepol ve fatma ipek hanımdan memnunum şimdilik. 19unda ikili teste başlıcak görcez bakalımmm...

egepole gitmekle ne kadar hata yaptığımı anladım şu an 36 haftalık hamileyim ve tijen hanımın hastasıyım randevu için aradığımda tijen hnm artık ücretli hastalara bakıyo ssklıları diğer doktorlarımıza yönlendiriyoruz dediler .arkadaşlar egerki başlamadıysanız bu hastaneye gitmeyin doğum gibi ciddi bir olayı bile hafife alıp sizi ordan oraya aktarıyolar

zeyno35 bu uygulamaya yeni mi geçmişler? ben de önümüzdeki hafta kontrole gidecektim şu anda 32 haftalığım ve doğumu da orda yapmayı planlıyordum. gerçi ben zaten diğer doktora başlamıştım ama yine de çok şaşırdım şimdi

EVET ya başhekime kadar aradım ama sonuc alamadım sadece özel hastalara bakıyo dediler ama başka caremiz yok ipek hnma gitcem sonucta bütün kontrolleri orası yaptı

ARKADASLAR BENDE 30 HAFTALIK HAMILEYIM VE TıJEN HNAIMA DEVAM EDIYORDUM VE BU HAFTA GITTIGIMDE TıJEN HANIMIN ÖZELE GECTIGINI SOLEDILER VE SOK OLDUK SURDA KALMIS 10 HAFTAM ÇOK SıNıRLENDıM KADIN DOGUM HAFIFE ALINACAK BıŞEY DEıLDıR BEN KENDI ADIMA SÖLEYıM DOKTORA GÜVEN SORUN VAR BENıM TAMAM DEDıM BULDUM ıŞTE DOKTORUMU AMA ODA ÖZELE GEÇTI VE FıYATI 1750 SEZERYANDA OLSAN NORMAL DOGUM DA OLSAN BUNU BEN ACIKCASI VEREMEM BUTUN SıNıRLERIM ALT UST OLDUU EGEPOL HASTANE YETKILILERI BIZIM GIBI HAMILE BAYANLARII GAYET HOS BAKTILAR SIMDIDE EN TUTULAN DOKTORUNU OZELE GECIRTTILER BAKALIM GELEN DOKTOR NASIL BıRıı BU ARADA ARKADASLAR DOGUM FIYATLARI YUKSELMISS HABERINIZ OLSUN SSK LILARIN:eek:lmaz:

normal dogum 400 demıslerdı suanda epıdral 650 cıvarı sezeryan eger kendın ıstersen 800 e kadar cıkıyoo bu ssk anlasmalı olanlarr:nazar:

kızlar ben 25 gün önce sezaryanla doğum yaptım.isteğim dışında mecburiyetten.607 tl ödedim.

ben en son eylülün ortasında gitmiştim egepole, şimdi doğum iznimi aldım bundan sonraki kontrollerimi de orda yaptırmayı ve orda doğum yapmayı planlıyorum. eylülde fiyatları sorduğumuzda normal doğum 300-350 arası epiduralli normal doğum 600-650 arası diye söylemişlerdi. zorunlu sezeryan 600 civarı isteğe bağlı sezeryan ise 800 civarı demişlerdi. diğer hastanelere göre bana fiyatlar uygun geldi açıkçası. ben fatma hanıma gitmiştim yine ona devam etmeyi düşünüyorum ama tijen hanımı özele geçirmeleri hiç iyi olmamış en azından var olan hastalarına bakmaya devam etseydi onların haricinde hasta almasaydı kademeli olarak özele geçiş yapılsaydı

Selam arkadaslar bugun hastaneye gıttım hem yenı doktorla tanıstım gökalp beyle hemde fıyatları ogrendım daha once verdigım fıyatlar ıcın özur dılerım gercı yıne o fıyatlara yakın fıyatlar normal doğum 600den baslıyo sezeryanda 650 bu fıyatlara 1 gunluk yatıs refakatcıde dahıl bebegın bakımı yenı dogan unıtesı aş:CüvCüv:ıları ve 15 gun sonra yapılacak tahlıller ve ısıtme testı de dahıllmıs ssk uzerınden bunuda hatırlataım gökalp beyde cok ilgili inş hep böle devam eder askerıyenın doktoruymus bu arada ordan gelmıs

başka egepole giden yok mu arkadaşlar?
ben 10 gün önce fatma hanıma gittim 2. kez, 34. haftamın sonunda gitmiş oldum
3 hafta sonrasına randevu verdi ve nst falan istemedi onun yerine konyada yeni yaptırmış olmama ve sonuçları kendisine göstermeme rağmen bir sürü tahlil istedi. bence çok ilgili bi dr değil ama hastane içime çok sindiği için ben buraya devam edip doğumu da inşallah orda yapmayı planlıyorum.

BEN DE EGEPOLe fatma ipek hanıma gidiyorum. muayneler sanki bana çok kısa sürüyomuş gibi geliyor. 10 15 dkda çıkıyorum. 18. haftamdayım şimdilik. ben fatma hanımın normal doğum yaptırdığı kişilerden bilgi almak istiyorum. ama kadınlar kulubunde denk gelemedim... evime yakın olduğu ve hastaneyi beğendiğim için devam ediyorum. fatma hanım da fena diiill

Selam arkadaslar bugun hastaneye gıttım hem yenı doktorla tanıstım gökalp beyle hemde fıyatları ogrendım daha once verdigım fıyatlar ıcın özur dılerım gercı yıne o fıyatlara yakın fıyatlar normal doğum 600den baslıyo sezeryanda 650 bu fıyatlara 1 gunluk yatıs refakatcıde dahıl bebegın bakımı yenı dogan unıtesı aş:CüvCüv:ıları ve 15 gun sonra yapılacak tahlıller ve ısıtme testı de dahıllmıs ssk uzerınden bunuda hatırlataım gökalp beyde cok ilgili inş hep böle devam eder askerıyenın doktoruymus bu arada ordan gelmıs

mERHABA KZILAR BENDE EGEPOLE GİDİYORUM SON 2 KONTROLDÜR HENÜZ 14. HAFTAMDAYIM:) GÖKALP BEYE GİDİYORUM VE BAYILDIM SÜPER BİR DOKTOR HARİKA ÇOK ÇOK MEMNUNUM , İNŞALLAH BÖYLE DEVAM EDER BENDE ZORUNLU SEZERYAN OLACAĞIM :)

DİĞER BAYAN DOKTORLARI TANIMIYORUM, AMA HASTANEYİ ÇOK BEĞENDİM. HENÜZ ERKEN OLDUĞU İÇİN PEK ODALARINI GEZMEDİM AMA ÇOK TEMİZ VE GÜZEL GÖRÜNÜYOR .

BENİM ANLAMADIĞIM ÖZEL ODA SADECE 2 TANEMİ? DİĞER ODALARDAMI KALINIYOR YANİ BİRDEN FAZLA KİŞİLERİN OLDUĞU? ÜCRETİMİ DEĞİŞİYOR? BİLGİNİZ VARMI BU KONUDA KIZLAR?

GİTTİĞİM ZAMAN DETAYLARI ÖĞRENİRİM BENDE

X