Saç Rengi ve Saç Boyama Kaşları Boyama

cosmoo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
50
0
Benim doğal saçım koyu bu nedenden dolayı kaşlarım da siyah. Ben saçımı kızıla boyayacağım fakat kaşlar çok farklı ve çirkin duracak bu durumda.:1no2: Bunu gidermek ve daha doğal durması amacıyla kaşlarımı da boyamayı düşünüyorum.zemuszemus Acaba ne ile boyamamı tavsiye edersiniz bitkisel boyalar ,saç boyaları saç ve kirpik boyaları,kına? kafamçokkarıştı

Teşekkürler,kaydirigubbakcemile3

bence tüy sarartıcı krem ile kaşlarının rengini açabilirsin. hem istediğin oranda bi renk açımı yapabilirsin.sadece tüy sarartıcı kremin kaşlarında durduğu süreyi iyi ayarlaman gerekiyor.zaten paket üzerinde 10 dkk dan fazla bekletmeyi yazar.ama 10 dkk bekletmen sonucu kaşların açık sarı bi renk alır.tavsiyem 5 dkk yı geçirme.o zaman hoş bi kahverengi oluyor.bence kaşlarını da saçların gibi kızıla boyama o zaman çok yapay durur. ama tüy sarartıcı krem ile açınca açık kahve bir renk elde edersin ki bu çok daha doğal durur.tüy sarartıcı kremi de güvenle kaşlarında kullanabilirsin.ben sesu'nun tüy sarartıcısını kaşlarımda çok kullandım hiçbir yan etkisi yok. zaten paket üzerinde de yüzdeki tüm tüylerde güvenle kullanılabildiği yazar.yalnız kullanırken gözlerine veya kirpiklerine temas ettirmemeye çalış. bence sonuçtan memnun kalıcaksın:)

cnm sarıya boyatsaydın belki kaşların sırıtırdı ama kızılda sırıtmıyor bence..eger kırmızı yapmıycaksan sırıtmaz..kaş boyanınca hiç hoş olmuyo deneyen biriyim valla hemen siyaha geri boyamıştım

benim 2 3 sene önce saçım kızıldı hatta kırmızı o zamanlar sırıtmasın diye kumral renk saç boyasıyla boyamıştım kaşlarımı çok güzel oluyor 20-25 dk beklet daha fazla bekletme=)

saç boyasıyla kaş boyamak tehlikeli değil mi? yani ben hiç denemedim fakat boya kutularında hep kaş ve kirpik boyamada kullanmayınız yazar.o yüzden ben de hiç cesaret edip boyayamadım saç boyasıyla.ama tüy sarartıcı krem daha güvenli geliyo bana.

tüy sarartcı krem iyi fikir.evet kesinlikle saç boylarıyla kaşlarınızı boyamayın çok tehlikeli.ben bişe daha sorucam kaşlarını kremle açtıktan sonra uzayan kaşlar sırıtmıyor mu?

aslında daha ii hangi kısımlar fazlalık anında anlar kendi kendimize şekil verebiliriz

kızılsa saçın siyah kalabilir..saç boyası yapma kaşlarım çıkmıyor döküldü resmen..tüy sarartıcıda çok gitmez..bence siyah kalsın göze batmaz kızıl saçda..

kizlaaaaaaaaar uzun zamandir cesaret edemedigim seyi yaptm ve kaslarimi tuy sarartıcı kremle actim!
simsiyah kaslarim acik kahve oldu yanlz sacimdan bi ton acik oldu :KK43:
allahtan kas kalemim war ama yinede emin degilim acaba boya alip boyasam mi nolur yardim edin!

bende tüy sarartıcı yapıyorum fakat güneşte ve yakından bakıldığında kaşlarım röfleli gibi duruyo, kimisi sarı olmuş kimisi daha kahve..yani tam istediğim gibi bi sonuç elde edemiyorum. Kaş boyaları var bugün sordum fiyatı 19,50 TL. almadım, kaş boyası deneyen var mı?

benim orijinal kasim koyu kahveydi ve acik kahve istiyodum . acinca sariya calan bi renk oldu pek begenmedim..
schwarzkopf vital colors 6numaraya boyadm yine eski rengine dondu kasim..
haftaya tekrar acicam ama bu sefer daha az bekleticem yine ayni renk olmasin diye

miracle canım birazcık fazla bekletmişsin sanırım yaparken aynanın karşısından ayrılma benim en fazla 1 dk da oluyor istediğim renk. tam açmıyorum azcık rengi kırıyorum. bir de bu işlemi ayda bir falan yap hatta daha fazla. sonuçta kimyasal kaşsız kalmayalım... bir arkadaş uzayınca çirkin durmuyor mu demiş ben zaten 40 günde falan bir yapıyorum ve anca uzamış oluyo sırıtmıyor yani. tabi çok kalın kaşlarda nasıl olur bilemiyorum

ben sçımı boyadığım boyayı 2-3 dk kaşımada sürüyorum. aynanın karşısından ayrılmadan ama. çok renk değişikliği yapmadan sadece hafif saçıma boyadığım boyanın renginde ışıltısı olsun die. bugün unutmuşum bi 10 dk kaldı ama bişiy olmadı kahvemsi oldu sadece...Kuaförümde yap bişiy olmas zaten sürekli yıkandığı için yüz kaşlar çabuk eski rengini alır dedi....

miracle canım birazcık fazla bekletmişsin sanırım yaparken aynanın karşısından ayrılma benim en fazla 1 dk da oluyor istediğim renk. tam açmıyorum azcık rengi kırıyorum. bir de bu işlemi ayda bir falan yap hatta daha fazla. sonuçta kimyasal kaşsız kalmayalım... bir arkadaş uzayınca çirkin durmuyor mu demiş ben zaten 40 günde falan bir yapıyorum ve anca uzamış oluyo sırıtmıyor yani. tabi çok kalın kaşlarda nasıl olur bilemiyorum

saol canim ya bundan sonra dikkat edicem zaten..
ilk sefer oldugu icin bilemedim :eek:

ben kına yaktım saçıma kaşıma nasıl yapayım bilemiyorum düşünüyorum kaç gündür yapan oldumu? olduysa lütfen bi yorum yapsın. sevgiler.:KK14::KK14::KK14:

normal saç boyasını kaşa sürmeyin diye yazar.ama herkes sürer, hatta mahalle kuaförü de sürer, biliyorum :) ben de sürmüştüm bi kez, döktü kaşımı, biyeri açılmıştı baya.velhasıl kelam refectocil diye kaş boyası var.kuaför malzemeleri satan yerlerde bulabilirsiniz.arkadaşım bahsettiği 19.5 lira olan da odur tahmin ediyorum.bir kere alsanız yıllarca kullanırsınız.farklı renkleri var, hardal,koyu kahve, siyah...sanırım kızıl da gördüm? bi tane de renk açmak için olan var. ben koyu kahve alıyorum, sararan kaşlarımı koyulaştırmak için.öneririm, öyle ciltte bulaşık bulaşık da olmuyo normal boya gibi.düzgünce sürüp birkaç dakika bekleyip siliyorum.ne kadar kalırsa o kadar koyu oluyor çünkü.

X