Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık İle Yengeç Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Bu ilişki cennetten çıkma bir beraberlik olacaktır. İkinizde su elementi olduğunuz için derin duygulara sahipsiniz. Birbirinizin duygularına hassasiyet gösterir, incitmemek için özen gösterirsiniz. Yengeç burcunun aile ve yuva özlemi, Balık burcu için rahatlatıcı ve tatmin edici bir özelliktir. Yengeç, sizin yaratma ve kendini ifade etme ihtiyacınızdan etkilenecektir. Romantizm, duygu yoğunluğu ve sevginin sihirli bir karışımını yaşayacaksınız Yengeç ve Balık karmaşık dünyaya karşılık kendi güven dolu cennetlerini yaratacaklardır. Stres ikinizi de çok yıpratır, baş başa su kenarında geçireceğiniz zamanlar yenilenmenizi sağlayacak. Göl ya da deniz kenarında yaptığınız tatiller ilişkinizi tazeleyecek, günlük hayatın dertlerinden uzaklaştıracaktır. Yengeç insanı parasını akıllı kullanır ve zor günler için yatırım yapar. Balık burcu hiç oralarda değildir. Bütün burçlar içerisinde en hesaplı alışveriş yapmasını beceren burç Yengeç'tir. Sizin finansal geleceğiniz için yararlıdır. Yengeç, Balık'tan daha karamsardır. Özellikle onu neden kırdığınızı anlayamadığınız zamanlar küs dolaşması, moralinizi bozabilir. Unutmayın ki Yengeç insanı geç tepki gösterir. Haftalarca önce olmuş bir olaya bu gün bozulabilir. Bu sizin kafanızı karıştıracaktır. En iyisi morali bozulmuş Yengeç burcunu konuşturarak problemi anlamak ve çözmektir. Onun kabuğunu nazikçe açmalısınız, bu kolay olmayacaktır. Sezgisi güçlü Balık burcu zaten sevgilisinin çektiği acıyı hissetmektedir. Onun için siz ne zaman üstüne gitmeniz, ne zaman yalnız bırakmanız gerektiğini iyi hissederseniz. Birbirinizi içtenlikle dinler, omuzunuzda ağlamasına izin verir ve ona yararlı öğütler verirsiniz. Bu da aranızdaki bağı çok güçlendirecektir. Yatakta birbirinizin ne istediğini ve neye ihtiyaç duyduğunu anında sezersiniz. Birbirinizin ne hissettiğini bilirsiniz. Bu sezgisel bağ sayesinde aranızdaki seks muhteşem olacaktır. İkinizde su elementisiniz. Su temizler, arındırır, saflaştırır, yeniler ve duyguları heyecanlandırır. Bu beraberlik romanlardaki aşklar gibi olacaktır

rüyalar com dan alıntıdır

ben balık eşim yengeç :asigim:
gerçekten gözlerimiz yetiyor anlaşmaya konuşmaya gerek yok :nazar: :nazar:

ben balık eşim yengeç...ve bize gerçekten uyuyor

ya arkadaşlar bnm yengecim bi tuhaf yahu anatılanların aynısı ama sadece kafası güzelken kıskançlık yapıo ayıkken nie kıskaniimki kıskancak bi durummu var dio :S istemem yan cep yapıo sen bnm başımın belasımısın dio :) bende balık oluom sölemesi aıp hele bişeye kafası takılsın günlerce telefonu açmaz aramaza msjlara cvp vermez sora kendine gelince bişey olmamış gibi devam eder bazen ben onu bırakayım die yapmadığı kalmıo ama ben bırakmıom o bırakıo ilk hafta ben sallayıp duruom hiç cvp yok 2. hafta cvplar başlıo ki kesinlikle bitti sildim asla katta dediği halde 3. hafta sanki yeni flört ediomuşuz gibi davranıo sora barışıos 14 ay oldu beeeee kurudum haaa bunun yüzünden evlilik düşünmüom dio sora benden iyi koca olurmu die soruo dengesiz yaa yanındayken prenses gibiyim eliyle besler saçımı okşar yolda dışarda bir an bile elimi bırakmaz ama eve dönüom bildiin odun sanki yok ilişkinin ilk yarısında zart zurt arardı beni sölediim zaman e ben öle yapmasam bana bakarmıydın dio öküz yyaaaauyus oluom ona ama seviomda :KK43: napsamki acep hiç sevdiğini sölemedi aşık değilim olmakda istemiorum dio ha seni seviorum ki dio öle geveler gibi hasta faan olsam koşar gelir bebek gibi bakar bana ya walla dengesiz bu haaa

ben yengec sevdigim balik... dengeli bi iliski bana gore. ama ikimizde burcumuzunu ozelliklerini pek tasimiyor gibiyiz.

Ben balık eŞım yengeÇ hıÇ alakası yok bıze uymuyor

ya arkadaşlar bnm yengecim bi tuhaf yahu anatılanların aynısı ama sadece kafası güzelken kıskançlık yapıo ayıkken nie kıskaniimki kıskancak bi durummu var dio :s istemem yan cep yapıo sen bnm başımın belasımısın dio :) bende balık oluom sölemesi aıp hele bişeye kafası takılsın günlerce telefonu açmaz aramaza msjlara cvp vermez sora kendine gelince bişey olmamış gibi devam eder bazen ben onu bırakayım die yapmadığı kalmıo ama ben bırakmıom o bırakıo ilk hafta ben sallayıp duruom hiç cvp yok 2. Hafta cvplar başlıo ki kesinlikle bitti sildim asla katta dediği halde 3. Hafta sanki yeni flört ediomuşuz gibi davranıo sora barışıos 14 ay oldu beeeee kurudum haaa bunun yüzünden evlilik düşünmüom dio sora benden iyi koca olurmu die soruo dengesiz yaa yanındayken prenses gibiyim eliyle besler saçımı okşar yolda dışarda bir an bile elimi bırakmaz ama eve dönüom bildiin odun sanki yok ilişkinin ilk yarısında zart zurt arardı beni sölediim zaman e ben öle yapmasam bana bakarmıydın dio öküz yyaaaauyus oluom ona ama seviomda :KK43: napsamki acep hiç sevdiğini sölemedi aşık değilim olmakda istemiorum dio ha seni seviorum ki dio öle geveler gibi hasta faan olsam koşar gelir bebek gibi bakar bana ya walla dengesiz bu haaa
yok bıze bukadar benzediğine inanamıyorum..bende balığım oda yengeç...

X