Saç Rengi ve Saç Boyama 3 renk olan saçlarım için öneriniz

digdemdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
11
0
merhaba koyu kahve saçıma 2 kez sarı röfle yaptırdım. dipleri uzayınca çok çirkin oldu. bu yüzden de tüm saçım üzerine bal köpüğü boyadım çok da güzel durdu ama soldu ve diplerim yine siyah renge yakın çıktı.evde kendim boyayacağım. çağla şıkelin saçlarını beğeniyorum tam olarak ne renk ve sizce tutar mı. ya da başka öneriniz olur mu.

şimdiden teşekkür ederim.

Eklentiler

• $Görüntü0028.jpg
    $Görüntü0028.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 66
  • $Photo-0110.jpg
    $Photo-0110.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 57
digdemdemcim, bence yine bal köpüğüne boyayabilirsin..diplerin koyu bile olsa sonuçta kendi rengin olduğu için boya tutar..uçlardan daha koyu olur tabi ama bence daha güzel durur..bence diplerin uçlardan biraz daha koyu olması her zaman daha güzel oluyo..ama eğer saçın tek renk olsun istiyorsan açık bir renge boyayarak bunu elde edemezsin..ancak koyu bir renk boyarsan saçının her yeri aynı ton olur..

Tekrar merhaba bı sorum daha var :)
resımde gÖrdÜĞÜnÜz saÇlarımı kolestonun altın sarı (9/3) ıle oryal olmadan evde boyasam
ortaya Çıkacak renk (renkler) nasıl olurdu
bır de altın sarı rÖfle resmı var mı gÖsterebıleceĞınız?

Uçların güzel bir renk olacağına eminim ama dipler turuncumsu olabilir altın sarısına boyarsan..biraz riskli bence

saçını riske atma saçına sarının küllü tonlarını kullanırsan turuncu olmaz
istediğin renkleride evde yapmak inan ki çok zor denedim biliyorummmm boyalara çok para harcıyorun istediğin renk olana kadar uğraşıyorsunda 1 kere para ver istediğin renk olsun

X