vajinal tablet kullanm hakknda?

vajinal muayeneden sonra doktor folik asit ve exagyn verdi.exagyn gece vajina içine olacak dedi..
vajina içine yerleştirirken ayna alıp bakıyordum yapamayacakmışım gibi gelmişti ama aynayla daha kolay oldu .
ikinci gün kullanırken biraz sıkmışım kendimi kanadı sokarken,bunu eşim farketti hap kan oldu dedi..
sonraki günler kendimi serbes bıraktım rahatça girdi bugün 4.cüsü bitecek 7 tane..
arkadaşlar kendinizi rahat bırakın çok rahat oluyor.benim hap dışarı falan çıkmadı.idrarımın rengi düzeldi.akıntı da yok artık.

Günaydınn Doktorumu aradım şimdi işaret parmağımla tabeleti sonuna kadar atıyorum dedim. Boşluğa düşüyor dedim. Tamam öyle olması lazım dedi. Tmm erimesi lazım belki ilacın tarihi geçiktir dedi baktım yok 2015 nisana son kullanım o zaman bu gece ıslatıp deneyin dedi. Bakalım bu gece ıslatıp atıcam ne olacak.

Ya hiçmi erimez gece atıyorum 80 10 saatte içimde kalıyor sabah kalkınca tabelet sadece yumuşamış şekilde geri geliyor düşünün elime alınca dağılmıyor bile sadece su çekmiş şekilde..

ben de exagyn kullanıyorum canım bütün şekilde mi çıkıyor yani yoksa parça parça mı?

parça parçaysa normaldir bana da öyle oluyor daha önce de kullanmıştım bir kez

ben de exagyn kullanıyorum canım bütün şekilde mi çıkıyor yani yoksa parça parça mı?

parça parçaysa normaldir bana da öyle oluyor daha önce de kullanmıştım bir kez

Yok cnm nasıl attıysam öyle çıkıyor.

Ama doktorun dediği gibi yaptım oldu. Hiç artık çıkmadı hiçbirşey çıkmadı.

Fitillerim biteli 3 gün oldu. Ve nasıl bir akıntı anlatamam kistide bu ay patlatmıştım. Regliyle söküldü kanda iltihabım çok çıktı diye vermişti. Hem ağızdan antibiyotik hem alttan fitil temizleniyorum herhalde :)

meraba arkadaslar ben yeni katıldım banada yardım edermisiniz aranızda vagifem vajinal tablet kullanan oldumu merak etim

Kadın doğum dr'u akıntım için exagyn vajina için bu fitili verdi. Acaba bu 7 tane fitili kullanırken cinsel ilişkiye girmek sakıncalı mı? Gebelik için bi zararı olur mu? Şu an gebe değilim ama bebek istiyoruz.Bu fitili 2 sefer koydum. Ve bu tableti vajinaya koyduğumda aşırı derecede yanma hissi oluşturuyor? Kullanmamalı mıyım acaba? kızlarr lutfen yardım edin :KK43:(

Bende kullanıyorum ve gece yatarken alıyorum iltahap olduğu için ve çocuk istediğimiz için Dr verdi acaba bu tableti kullandiktan sonra hemen çocuğumuz olur mu

Kadın doğum dr'u akıntım için exagyn vajina için bu fitili verdi. Acaba bu 7 tane fitili kullanırken cinsel ilişkiye girmek sakıncalı mı? Gebelik için bi zararı olur mu? Şu an gebe değilim ama bebek istiyoruz.Bu fitili 2 sefer koydum. Ve bu tableti vajinaya koyduğumda aşırı derecede yanma hissi oluşturuyor? Kullanmamalı mıyım acaba? kızlarr lutfen yardım edin :KK43:(
Canım bende kullaniyorum ve araştırdım mümkünse eridikten sonra ilişkiye girilmesi gerekiyormus

Merhaba, bende exagyn fitili kullanıyorum dün akşam 4. yü attık iyicene itiyorum sabaha kadar yatıyorum ama sabaha fitil olduğu gibi dışarı çıkıyor. Var mı bu sorunu yaşayan işe yaramıyor mu ki?

Merhaba, bende exagyn fitili kullanıyorum dün akşam 4. yü attık iyicene itiyorum sabaha kadar yatıyorum ama sabaha fitil olduğu gibi dışarı çıkıyor. Var mı bu sorunu yaşayan işe yaramıyor mu ki?

Yok cnm nasıl attıysam öyle çıkıyor.

Ama doktorun dediği gibi yaptım oldu. Hiç artık çıkmadı hiçbirşey çıkmadı.

Fitillerim biteli 3 gün oldu. Ve nasıl bir akıntı anlatamam kistide bu ay patlatmıştım. Regliyle söküldü kanda iltihabım çok çıktı diye vermişti. Hem ağızdan antibiyotik hem alttan fitil temizleniyorum herhalde :)
Kisti patlamışım derken? Bende kullancam ama korkuyorum ya iyice kötü olursam çok kötü kokuyor ve krem gibi rengi ve görünüşü karar veremedim ne yapsam benimde kistim var kullanmasam mı acaba?

Merhaba bayanlar... banada dr um exagyn fitili verdi. Regli dönemim şuan. Bilmeden kullandım. Dr bildiği halde böyle bir uyarıda bulunmadı.1 tane kullanmış oldum artık. Diğer 6 adet icin yarın tekrar doktora sorucam ona göre ya devam yada reglim bitince devam edicem. İnşallah faydasını görürüm.

X