Tereson!!!

nneess

Kelebekss
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
35
0
ya arkadaşlar tereson adında bi ürün varmış el ve ayak terlemesine çok iyi geliormuş kesin çözüm falan diye duydum terlemeyi durduruyomuş kullanan bilen var mı acaba??? bıktım artık ellerimden ve ayaklarımdan süzülen terden:KK43:(

Son düzenleme:
evet ben kullanıyorum etkili bir ürün vimjo.comdan aldım 4. gün etkisini göstermeye başladı ama şimdi kış geliyor artık kullanmıyorum ürün ise çok etkili terlemeyi tamamiyle önlüyor dene istersen

Terleme olayından ne çektiğimi bir ben bilirim. Sınavlarda eli
mden terler boşalıp kağıt ıslanırdı. Teresonu arkadaşımdan duyup almıştım çok memnunum kupkuru yapıyor herkese tavsiye ederim ancak sürekli kullanmak gerekiyor kullanmadığınız zaman yeniden terliyorsunuz. yani kesin çözüm değil sürekli almanız gerekiyor.

Terleme olayından ne çektiğimi bir ben bilirim. Sınavlarda eli
mden terler boşalıp kağıt ıslanırdı. Teresonu arkadaşımdan duyup almıştım çok memnunum kupkuru yapıyor herkese tavsiye ederim ancak sürekli kullanmak gerekiyor kullanmadığınız zaman yeniden terliyorsunuz. yani kesin çözüm değil sürekli almanız gerekiyor.

Günlük olarakmı kullanılıyor yani hergünmü.

gerçekten işe yarıyor mu? ayy direk alırım ben de el ve ayak terlemesinden bıktım, çocukluğumdan beri yapmadığım kalmadı...aynen sırılsıklam hamur olmuş sınav kağıtları verirdim hep:) ama en önemlisi ayak terlemesi..iyi gelir mi ayağa?

İlk aldığımda gece yatmadan önce elimi yıkayarak temiz ele sürdüm ilk bir hafta her gün kullandım. terlemem kesildi. çok rahat ettim ancak sonra 1 hafta kullanmadım terlemem yeniden başladı. Kullandığınız sürede terlemeyi kesiyor kullanmayı bırakınca yeniden başlıyor. yani sürekli kullanım gerektiriyor.

gerçekten işe yarıyor mu? ayy direk alırım ben de el ve ayak terlemesinden bıktım, çocukluğumdan beri yapmadığım kalmadı...aynen sırılsıklam hamur olmuş sınav kağıtları verirdim hep:) ama en önemlisi ayak terlemesi..iyi gelir mi ayağa?

Gerçekten işe yarıyor kullandığın sürece rahat ediyorsun bıraktığın anda yeniden terlemeye başlıyorsun.Ayaktada işe yarıyor temiz bölgeye ve düzenli kullanım önemli .

evet ilk zamnlar aksam yatmadan önce 3-4 gün boyunca devamlı kullanıyorsun sonra hafta da bire düşüyor bu durum zamnla durumuna göre 20 güne düşüyor bence almalıaın boyle bir sorunun varsa değer benm olayımı tammen geçirdi önceden yanımda tşört taşıyordum o derece yani şimdi tammen kurtuldum bu sorundan yılda 100 tl ye tammen kurtuluyorsun bence değer...:)

X