Bu ürünü bilen kullanan arkadaşlar var mı?

narintanyeri

Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2023
440
111
30
Merhabalar bu ürünü kullanan duyan bilen arkadaşlar var mı eşimin morfoloji ve hareket hız için bugün aldık ama kulanan var mıdır sperm sayısı iyi ama yine ne kadar çok o kadar iyi sayısı, hareketli ve özellikle morfoloji için bilen varsa yorum yapabilir mi 🌹

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-21-22-59-52-147_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2024-03-21-22-59-52-147_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 24
Bilgim yok malesef kuzum.. saraçoğlunun keçiboynuzu ile sperm hareketliliği arttıran bir tarifi vardı. Onu denesene. Burada görmüştüm onu da biri onun sayesinde gebe kaldım diye yazmıştı

Bilgim yok malesef kuzum.. saraçoğlunun keçiboynuzu ile sperm hareketliliği arttıran bir tarifi vardı. Onu denesene. Burada görmüştüm onu da biri onun sayesinde gebe kaldım diye yazmıştı
Keçiboynuzu suyunu eşim icemedi keçiboynuzu pekemzine başladı bugün bir aktara gittik iyi felan demişti bir arkadaş ama 10 bin hesap çıkardı ilaçlar felan biz aslında doğal karışım için gittik onun icerifini felan hiç göstermedi elinden düşürmedi vitamin takviyeleri verdi satmaya çalıştı ee Dr. Degilki şimdi birde bir işe yaramasa maddi manevi sıkıntı

Keçiboynuzu suyunu eşim icemedi keçiboynuzu pekemzine başladı bugün bir aktara gittik iyi felan demişti bir arkadaş ama 10 bin hesap çıkardı ilaçlar felan biz aslında doğal karışım için gittik onun icerifini felan hiç göstermedi elinden düşürmedi vitamin takviyeleri verdi satmaya çalıştı ee Dr. Degilki şimdi birde bir işe yaramasa maddi manevi sıkıntı
Ay tabi canım. Bence de. Bir de beğenmez içmez ne gerek var. Bir de adamda da bir sıkıntı yoksa o kadar takviyeyle hasta moduna sokmanın da bir anlamı yok yani 😄

Ay tabi canım. Bence de. Bir de beğenmez içmez ne gerek var. Bir de adamda da bir sıkıntı yoksa o kadar takviyeyle hasta moduna sokmanın da bir anlamı yok yani 😄
Morfoloji sıkıntımız varda bunu kullanacak olmicak 3 ay öyle boşa gidecek ne bilim anlamadım insan birde ümit ediyor bu ay olcak işte fayda etti mi olcak mı felan bu durumu kullanana çok insan var

X