Doğuma Hazırlık Kızımın kapı süsü ben yaptım..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Karpuz

Meleğimm Yanımda...
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
1.344
2

Kapıdaki 50 Cent amblemi bizden önceki kiracıya aittir sırnaşık şey onu bi türlü cıkartamadım yardımcı olursanız onu cıkartmam hakkında cok ama cok sevınırım kaydirigubbakcemile2

$Photo-0017.jpg

$Photo-0016.jpg

$Photo-0015.jpg

attachment.php

attachment.php

veeeeeeeeeeeee 50 centinnn sonuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dance::dance::dance:

attachment.php

attachment.php

Eklentiler

• $DSC06411.jpg
    $DSC06411.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 562
  • $DSC06412.jpg
    $DSC06412.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:
süs cok hoş olmus cnm ellerine saglık :)
o 50 centide uzun sure kapıya sac kurutma makinası tutarsan cıkar diye biliyorum cogu cıkmayan etiketleri bu yontemle cıkaranlar var ....

süs cok hoş olmus cnm ellerine saglık :)
o 50 centide uzun sure kapıya sac kurutma makinası tutarsan cıkar diye biliyorum cogu cıkmayan etiketleri bu yontemle cıkaranlar var ....

teşekkur ederim cnm bı denıyım bakim ay neler denedım yokk o cıksa arkası beyaz beyaz kalıyoo gercı susun daha ustune yapıstırcakgımıs susler var bıraz bos duruyo sımdılıkkaydirigubbakcemile2

cok ama cok cok güzel olmus, cok begendim zemuszemus

kücük melegini cok öpüyorum, saglikla büyüsün :emir_bebek:

cok ama cok cok güzel olmus, cok begendim zemuszemus

kücük melegini cok öpüyorum, saglikla büyüsün :emir_bebek:

buyrunnnnnnnnn teşşekur ederis aminn cümlemizin bebeği sağlıkla büyüsün inşallahh o odalarda buyumek nasıp etsın Allahım onlaraopuyorumnanaktan

çok güzel olmuşşş ellerine sağlık canımm

50centi çıkartamazsan süsü diğer türlü çevir kapanır en azından böyle hiç hoş görünmüyo

çok güzel olmuşşş ellerine sağlık canımm

50centi çıkartamazsan süsü diğer türlü çevir kapanır en azından böyle hiç hoş görünmüyo

-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-teşekkür ederim canım diğer türlü cevirirsem orda 2 tane daha aynısından var canım oyuzden bu sekılde daaa ii yok yok kraliche 'nin dediğini yapıcam fön makinasını denicem yoksa alıcam valla elime teli ciflicem agac kapıyıı olmazsada kucuk ı oyuncak bulup sılıkonla yapıstırıcam üzerine kaydirigubbakcemile3

ellerine sağlık canım çok güsel olmuş.. bence etiketin boyunda oraya bi yıldız felan bulabilirsen o da güsel olur :)

elinize sağlık...
önce ıslak bezle silin yazıyı, ondan sonra da aseton...hiç bir iz kalmaz...

ellerine sağlık canım çok güsel olmuş.. bence etiketin boyunda oraya bi yıldız felan bulabilirsen o da güsel olur :)

teşekkur ederim canım baktım cıkmıyo öyle yapıcam bısıler bulup ustune yapıstırıcam :)

elinize sağlık...
önce ıslak bezle silin yazıyı, ondan sonra da aseton...hiç bir iz kalmaz...

teşekkur ederim bıde ıslak mendil ve aseton deniyim bakim inşallah cıkar yerimseniben

çok cici bir kapı süsü olmuş... çok beğendim bende... ellerine emeğine sağlık olsun...

$Photo-0018.jpg

buda fön makinası ve ıslak mendil asetondan sonraki 50 centin son durumu :sinifsinif:

:roflol::roflol::roflol: pek işe yaramamıs anlasılan :roflol::roflol:

teşekkur ederim buarada hıc bı degısıklk olmadı hayır kapı agac fılan olmasa ben yapıcamı bılıyorumda kapıya zarar verıcem dıye bısı yapmıyorum fazla delikafaduldendelikafadulden

Eki Görüntüle 20211

buda fön makinası ve ıslak mendil asetondan sonraki 50 centin son durumu :sinifsinif:

Tahta eşyalar böyle kirlendiği zaman yapacağınız işlem şundan ibaret: Çiğ bir patatesi ortadan ikiye bölün ve lekeli yere hafifçe sürün. Lekeler hemen yok olacak ve eşya eski haline dönecektir. Ayrıca tahta eşyayı temizlemek için şu yöntem de çok etkilidir. İki çorba kaşığı çayı kaynar su içine atın. Su soğuduktan sora renkli kapı veya tahta eşyayı sünger yardımıyla bu su ile yıkayın. Yuşak bir bezle kurutun.

Canım bende bu bilgileri buldum netten,bir dene istersen...
Bu arada ellerine sağlık harika olmuş kapı süsünopuyorumnanaktan

Tahta eşyalar böyle kirlendiği zaman yapacağınız işlem şundan ibaret: Çiğ bir patatesi ortadan ikiye bölün ve lekeli yere hafifçe sürün. Lekeler hemen yok olacak ve eşya eski haline dönecektir. Ayrıca tahta eşyayı temizlemek için şu yöntem de çok etkilidir. İki çorba kaşığı çayı kaynar su içine atın. Su soğuduktan sora renkli kapı veya tahta eşyayı sünger yardımıyla bu su ile yıkayın. Yuşak bir bezle kurutun.

Canım bende bu bilgileri buldum netten,bir dene istersen...
Bu arada ellerine sağlık harika olmuş kapı süsünopuyorumnanaktan

saol canım ya sabahtan beri denemedıgım sey kalmadı hayır burdan öylede bıde bu kapının arkası var arkada nba de ne kadar takım varsa herkes orda maşallahh -tatlicadiarzu-bunu cıkartsam dıgelerıne gecıcem bıde şu patates ve çayı deniyim bakim yardımlarınız ıcın cok saolun valla kaydirigubbakcemile3

X