Saç Rengi ve Saç Boyama bronz tonlarına boyayanız var mı??

barcli

ELVİN'İM ABLA OLUYOR
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
2.651
3
merhabalr saçımı bronz rengine boyatmak istiyorum..3 ay önce karamele boyadım saçımı..aranızda bu bronz tonlarına boyayanız var mı??

canım ben palettenin bronz kahvesine boyadım.saçımda kızıl kestane akmış bir renk vardı.nasıl oldu dersen çok belli olmadı.ama daha 2 kere yıkadım.açılınca nasıl durur bilmiyorum.ama senin saçın benimkine göre daha açık olduğu için güzel olabilir.ben kutunun üzerindeki rengi çok beğenmiştim.

evet cnm bende baktım şimdi çok güzel kutudaki renk..benim açık olduğu için güzel olabilir...bide dore kahve vardı oda hoşuma gitti..

sağolasın canım
gece oldugundan burda pk iyi çıkmamış
ama gerçekten çok çekici bi renk :asigim:

çok yakışmış gübüşcüm ben sanırım açık kumrala boyatıcam bu epey koyu gibi oluyo çünkü ben açık istiyorm...bronz sarı da var ama ona cesaret edemiyrm kutusunda epey sarı çünkü

:nazar:

cnmmm çok begendimdeee ne renk oldugunu anlamış deilim halbuki boyaların hepsini bilirim derdimkaydirigubbakcemile3o hangi markanın cnmmm valla ne durdum ne gördümkaydirigubbakcemile3ama süper durmuş valaaaaaaa

canım terracotta sanırım palette'indi
cikolata kahveyi terracottadan daha sonra boyadim
o da loreal casting serisinindi

slm arkadaşlar
benim saçlaım koyu kahve ve saçlarımı bal rengi yapmak istiyorum iki boya karışımıyla elde edilebiliyormuş bu renk palette kahve köpüğü ve newa klor altın sarısı ama güzel olmaz diye korkuyorum deneyen biri varmı aranızda .?

X