Saç Rengi ve Saç Boyama hangi marka msaç boyası

seda

Nirvana
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
682
213
36
kızlar hangi marka saç boyası daha kaliteli sizce loreal palette koleston

sanırım en çok açan koleston. bu durumda da en çok yıpratan oluyordur herhalde. çünkü annemin kendi saçları normalde siyaha yakın bir koyu kahve yıllardır da koleston kullanıyor kızıl renk. boyaya boyaya aynı rengi en son kırmızıya kadar ulaşmıştı nerdeyse ama okadar açık istemediği için biraz koyuttuk biz.
koleston kesinlikle en çok açan boya. ama kalitesini bilmiyoruum. geçenlerde Silky diye bir boya aldık annem için üstünde de doğal olduğu yazıyor. boyarken bile oldukça yumuşattı saçlarını biz çok beğendik fakat rengi biraz katalogtakinden koyu çıkıyor

aslında gösterdiği rengi en iyi tutan boya olması da önemli

o istediğin renge göre değişiyor. koyu renklerde ve koyu kahve tonlarda koleston, açık renklerde,bakırlarda ve kızıllarda palette derim ben.

sedacım; saçında çok süre kalmasını istiyorsan koleston kullan. ama koleston çok pis kokuyor ve bir süre sonra saça zarar verebiliyor. eğer kolestondan az dayansın ama zarar vermesin diyorsan lorealin yeni paketleri çıktı. set halinde.ben kullandım. çok da memnunum. ayrıca çok parlak görünüyor saçların. palletteyi de saça yedirilmesi zor olarak ve mat olarak nitelendiriyorlar.tabi bu saça bağlı bir şey.ben pallette kullanmadım. ama dediğim gibi sen lorealden vazgeçme. ayrıca içinde amonyak ta yok!!!opuyorumnanaktan

loreal iki defa kullandım. anlamadım yani saçımdan daha açık renkteki boya ikisinde de daha da koyu hale getirdi. koleston da koleston da bi kere denedim ama çok da ii diyemem. tecrübelerimden şunu anladım benim saçıma en uygunu palette. artık başka marka denemicem...

Kızlar ben şimdi Garnier 9.0 kullanıyorum,çok memnunum.Zeytinyağlı olduğu için bakım da yapıyor.Daha önceleri Palette,Loreal ve Koleston kullandım.Onlar da güzel.Kapatıcılık yönleri çok kuvvetli,özelikle beyazlamaya başlayan saçta.

garnier natural color hem renk vermede hemde saça bakım yapıyor saçı kazık gibi yapmıyor diğer boyalara nazaran

X