Hangi renk boya yapmaliyim?

nerminis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
75
28
Merhaba,
kuafore gitmekten biktim. Fiyatlari arttikca kaliteleri dustu diye dusunuyorum bircok seyde oldugu gibi. Sizce evde boyasam mi? Kuaforden renk konusunda mutlu ciktigim olmuyor zaten. Verdigim paralar da cabasi. En son yumusak bir kahve olsun dedigim sacim su an ekteki renkte. Kendi sac rengim acik kahve. Ama cok beyazim oldugundan 5 yildir boyatiyorum. Gratisteki organic yazan boyadan veya loreal casting ile boyamak istiyorum. Hangi renk alayim? Ekledigim gibi bi renk istiyorum. Kuafore gostersem de kafasina gore yapiyor adam. Daha ona gitmicem ama baskasina da guvenemiyorum.

Eklentiler

• 20240412_222125.jpg
    20240412_222125.jpg
    198,6 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20240413_071527_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240413_071527_Samsung Internet.jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 34
Saçın şuan koyu bu renk olması için öncelikle kutu açıcı al 4 tona kadar açanlardan. İçine çok az saç kremi at saçınin yanmaması için 10 dakika beklet yıka. Çok açılmayacak zaten işini görmesi için bu. Sonrasında benim tercihim L'Oreal Paris ama uygun gelmezse farklı bir marka da alabilirsin açık kestane ile boya. Çikolata kahvesi de olabilir benzer renkler

Saçını açmalısın açık kahve için. Kuaför marketten alın, istediğiniz rengi gösterin onlar size ne kadar tutmanız getektiğini falan söyler. Ama hayatınızda hiç kendi saçınızı kendiniz açmadıysanız evde yapmayın kesinlikle.

X