Veet tüy dökücü krem ve sprey kullananlar..

bende hayatoımda ilk defa bişey denemek istedim ama yorumlara bakılırsa almıycam gibi ben bikini bölgemi ağdayla alamıyorum çünkü dayanamıyorum kremi denemek istedim zaten bi ürün almadan burdaki arkadaşların yorumlarını okumadan almam krem hakkında yorumlar ofsayt off napıcam :KK58:

ben kullandıktan sonra araştırayım dedim. veet tüy dökücü sprey aldım. cok kıllı biri de değilim. bacaklarımda işe yaradı. hem de acısız. ama daha sonra daha gür çıkar mı bilemem. daha önce epilady makine ile alıyordum.
ama ayni sonucu bikini bölgesinde alamadım. :KK20: acısız çare bulan varsa yazsın da biz de deneyelim.
bu arada tuz limonu ben de deneyeceğim.
kolay gelsin

Arkadaşlar ben veet krem ve spreyi kullandım . Tahrip etmedi tüyleri kökünden aldı . Ama sakın sesu tüy dökücü kremi kullanmayın . Her tarafımı tahrip etti .

Veet iyidir yaa, 14 yaşımdan beri kullanıyorum..

Tüyleri jilet gibi gür yapmıyor ama bence batığa sebep oluyor :26:

Gene de acı çekmek istemiyorsanız, bire bir :)

Bende 4 senedir kullanıyorum. Sadece bikini bölgemde tabi ki. Diğer tarafları makina ile alıyorum. Tüyleri azaltmıyor, ama benim canım kıymetli orası çok fena acıyor. :KK53: Ufak bi can acısına gelemem arkadaş. Kadınların işi zoor zoorr. :26:

bende fikrimi yazaym bikini bölgesi için suan cocugm var jilet kullanıyorm ama işi olmayn bir saaat vakit bulan ve cacı kıymetli olanlara bikini bölgenize nohut tanesi kadar emla krem sürün o bölge uyusun sonra eldivenle alın tertemz oluyo bir ay sonra cıkıyo ama suan ben yapamıyorm jiletle almk igrenc tüy dökücü kullanacam

bende fikrimi yazaym bikini bölgesi için suan cocugm var jilet kullanıyorm ama işi olmayn bir saaat vakit bulan ve cacı kıymetli olanlara bikini bölgenize nohut tanesi kadar emla krem sürün o bölge uyusun sonra eldivenle alın tertemz oluyo bir ay sonra cıkıyo ama suan ben yapamıyorm jiletle almk igrenc tüy dökücü kullanacam
Emla krem . Hiç duymadım işe yarıyormu bide nerden bulabilirim

Merabalar. Bişi sormak istiyorum bikini bölgesi ve koltuk altı için sprey yada kremkullanan varmı. Agda yapamıyorum canım fazlasıyla tatlı acıya hiç dayanıklı değilim. Jilet kullanmak istemiyorum. Yarsımcı olursanız çok sevinirim.

Emla krem . Hiç duymadım işe yarıyormu bide nerden bulabilirim
Eczanede satiliyo aslinda yanik kremi ama uyustrdugu icin bircok insan bu amacla kullaniyo bende ise yaradi bir kutuda 5 tane kucuk krem var ben birini uc kerede kullaniyodm ama alisana kadr bir kutuyu birkerede kullanrsn cunku tamamen hissizlik olmuyo uyusuyo kili cektigni hissediyosn cok cok az aciyo ama asagilr biraz daha fazla acir ben aldigm zamn 30 liraydi sindi kac tl bilmiyorm pahali ama ise yarayn bir urun

Eczanede satiliyo aslinda yanik kremi ama uyustrdugu icin bircok insan bu amacla kullaniyo bende ise yaradi bir kutuda 5 tane kucuk krem var ben birini uc kerede kullaniyodm ama alisana kadr bir kutuyu birkerede kullanrsn cunku tamamen hissizlik olmuyo uyusuyo kili cektigni hissediyosn cok cok az aciyo ama asagilr biraz daha fazla acir ben aldigm zamn 30 liraydi sindi kac tl bilmiyorm pahali ama ise yarayn bir urun
Deneyecegim . Teşekkür ederim :))

canlarım ya veet tüy dökücü krem yada sprey kullananlar varmı aranızda ?? bende bikini bölgem ve bacaklarım için almak istiyorum ama gerçekten tüyleri döküyomu merak ettim kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum :asigim:
Spreyi kötü, sıkıyorsunuz geniş bi alana dağılıyor vücutta sönüyor köpük gibi çok sıkmak gerekiyor. 2 bacak kutuyu yiyor nerdeyse. Bir de uygulama süresi 10 dakikayı geçmesin diyor. Spreylerken geçiyor, bende yanma ve kabarcık yaptı 2-3 dk fazla kaldı. Kremi daha iyi, spreyin yarısı boşa gidiyor sıkarken içi de kof şişenin.

Ben çok memnunum, diğer tüy dökücüler küçük tüyleri tam dökmüyor, kel köl kalıyor, veet ise hepsini bir kerede döküyor. tek sorun 1 hfta içinde 2.ye yaparsanız (kadın doğum uzmanına tedavi oluyorum) tahriş oluyor

Kızlar ben baya araştırdım ve borvit diye bişiy buldum kanıtlamışlarda tüyleri döktüğünü ve çok basit bişiy lütfen kullanan varsa yada araştıracak olan varsa bana ulaşabilir mi

eger tüy dökücü falan kullanacaksan weet öneririm zamanında denemiştim sürüp suyla yıkıyorsun

X