Hpv siğil kaşıntı

liken simpleks

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
21
-20
29
Merhabalar beni çoğunuz tanıyorsunuz hanımlar başımdan geçenleri anlatmak ve bilgi almak istiyorum bundan 4 yıl önce vajinal mantar oldum tedavi gördüm geçti testler temiz çıktı özel bölgeden biyopsi yapıldı sonuçta liken simpleks kranikus çıktı bende 3 ayrı Prof gittim cildiye 1 er ay ara ile bu Arada üçüde sende liken yok dediler en son gittiğim Dr siğil var dedi kaşıntımın olduğu yerde baktığımda küçük et parçaları var gerçekten daha önce ilçedeki cildiyede demişti dondurma işlemi yapmıştı ama ben çok önemsememiştim çünkü kadın doğum var demiyordu hiç görmediler dikkat etmediler yada neyse şimdi hpv testi yapıldı eğitim araştırmada sonuç 1 ay sonra çıkacakmış siğiller içinde rahatsız ediyorsa yaktırın dedi eğitim araştırma zaten kaşıntı şikayetiyle gittim ama bunu biz değil cildiye yapıyor dedi ne alaka ise bende şuan özele gitmeye durumum yok dedim çünkü ilçede yaşıyorum burdaki cildiye gitti Dr bana aldara krem verdi pazartesi gelecek sipariş verdim sorum şu siğil gerçekten bu derece kaşıntı yapıyor mu benim günlük hayatımı acayip etkiliyor eğilirken batıyor çok kötü yani klitoriste olduğu için sürekli batıp kaşınıyor deri temas ettiği için lütfen başından geçen varsa cevap verirse çok sevinirim

Geçmiş olsun, evet maalesef siğiller kaşıntı yapar.
Bende hiç yapmadı ama, siğil çıkaran arkadaşlar yoğun kaşıntı yaptığından bahsediyorlar.

Arama bölümüne siğil kaşıntı diye yazın konu içlerinde çıkıyor zaten.

Bir de “ vajinal siğil rahatsızlığı olan var mı “ başlıklı konuya bakar ve konunuzu oraya da yazarsanız orada ki arkadaşlar yardımcı olurlar.

Bende hiç yapmadı ama, siğil çıkaran arkadaşlar yoğun kaşıntı yaptığından bahsediyorlar.

Bir de “ vajinal siğil rahatsızlığı olan var mı “ başlıklı konuya bakar ve konunuzu oraya da yazarsanız orada ki arkadaşlar yardımcı olurlar.
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizden

Peki siz ne yaptınız siğiller için tedavi olarak

X