Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

hayirlisi olsun.. Neyse ben cikiyorum güzelim zemuszemus

bu gııııı lafınıda nerden kaptıysam söylemeden duramıyomkaydirigubbakcemile2

:Saruboceq::Saruboceq:

sana bişey sorucam her gebede olmuyor amam sık rastladığım bişey saç kirpik ve kaşların gözle görünür şekilde dökülme varmı merak ettim ve işallah hayırlı haberler verirsin bize duymaya ihtiyacımız var allah kalbindeki güzelliği versin sana sanada sağlıklı sıhatli bir bebek verir işallah temenim sana ve herkeze:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canım çok teşekkür ediyorum güzel duaların için... Biraz önce polikliniğe gittik şikayetleri söyledim kadın doğum uzmanına. Önce ultrasonla kist var mı diye baktı bişey göremedi. Gebelik için kan testi yaptırdım:) Yarın akşam alıcam sonucu. İnşallah gebeyimdir... İlk denememiz ama çok istiyorum yaaa... Nolur dua edin...zemuszemus

bahtcım,
bu ay bizim ilk denememiz,1 yıllık evliyim.eşimin cok istemesine rağmen hep eylülde eylülde diyip durdum:)simdi de hadi hemen olsun istiyorum:)işin komik olanıda evlenmeden once televizyonlarda dizilerde vs.kadın hamile haberini alırdı ve karı koca ağlayıp havalara uçup cok sevinirlerdi,ben hic anlam veremeyip,ne varki bu kadar sevincek,korunmadan ilişkiye girersen tabiki hamile kalırsın cok mu zor bişey ki allah allah falan diye artist artist konusurdum:))şimdi hamile kalsam mutluluktan uçarım herhalde:)))

yanlız eğer hamileysemde yumurtlama gunumden once hamile kalmıs olmam gerek..sence bu olabilirmi?cok duydum ama sen ne dusunuyosun bu konuda?olabilirmi boyle bişey?

Canım çok teşekkür ediyorum güzel duaların için... Biraz önce polikliniğe gittik şikayetleri söyledim kadın doğum uzmanına. Önce ultrasonla kist var mı diye baktı bişey göremedi. Gebelik için kan testi yaptırdım:) Yarın akşam alıcam sonucu. İnşallah gebeyimdir... İlk denememiz ama çok istiyorum yaaa... Nolur dua edin...zemuszemus

duamızda gönlümüzde seninle can gönlündeki senin olsun :Saruboceq:allahım senide sevindirir işallahopuyorumnanaktan

GÜnaydın arkadaŞlar bende bu ay bı beklentıdeyım ama gÖgÜsler ŞıŞ sızlıyo karnım acayıp ŞıŞ arada kasıklarım batıyo duphaston dıye bı ılaÇ kullanmıŞtım doktor umutlu konuŞtu olabılır dıye

bahtcım,
bu ay bizim ilk denememiz,1 yıllık evliyim.eşimin cok istemesine rağmen hep eylülde eylülde diyip durdum:)simdi de hadi hemen olsun istiyorum:)işin komik olanıda evlenmeden once televizyonlarda dizilerde vs.kadın hamile haberini alırdı ve karı koca ağlayıp havalara uçup cok sevinirlerdi,ben hic anlam veremeyip,ne varki bu kadar sevincek,korunmadan ilişkiye girersen tabiki hamile kalırsın cok mu zor bişey ki allah allah falan diye artist artist konusurdum:))şimdi hamile kalsam mutluluktan uçarım herhalde:)))

yanlız eğer hamileysemde yumurtlama gunumden once hamile kalmıs olmam gerek..sence bu olabilirmi?cok duydum ama sen ne dusunuyosun bu konuda?olabilirmi boyle bişey?

tabiki canım ben sana bi şey söyleyim ben 3 çocuğumdada hiçyumurtlama günü tınlamadım hiçde bilmezdim nezaman denk gelirse ozaman yapardık bide kendini o güne şartlandırdığında sanki tuaf oluyo baskı oluyo gibi o yüzden rahat ol benceallah bilir ya tutat nezaman olursa olsunöptüm olmaz olmaz deme her an her şey olabülü:lepi:

Duphaston p.tesı gıttı normalde olmam gerekıyomuŞ galıba ama p.tesı ıdrar tesı yaptım negatıftı normal adetım 11 eylÜlde olucaktı Şımdı ne yapmalıyım ben

GÜnaydın arkadaŞlar bende bu ay bİ beklentİdeyİm ama gÖgÜsler ŞİŞ sızlıyo karnım acayİp ŞİŞ arada kasıklarım batıyo duphaston dİye bİ İlaÇ kullanmıŞtım doktor umutlu konuŞtu olabİlİr dİye

haydi hayırlısı işallah mutlu haberi alırsınhihoyyythihoyyyt

Duphaston p.tesİ gİttİ normalde olmam gerekİyomuŞ galİba ama p.tesİ İdrar tesİ yaptım negatİftİ normal adetİm 11 eylÜlde olucaktı Şİmdİ ne yapmalıyım ben

idrar testlerinin yanılma payı çoktur eğer gebe olduğunu hissediyor veya düşünü yorsan biraz daha bekle kan testi yaptır bence öpüldüna.s.

ınŞ.canım ya normal adet gÜnÜmÜ beklesem daha ıyı mı olucak ay ya ınŞ.olur arkadaŞlar

merhaba canımcım sana bi soram benim 2 günüm var regliye lakin yarında olabiliri bi gün geçte olabilir buna hazırlıklıyım
şimdi dün çok bacağım ağrıdı kasığımdan itibaren normalde olmaz ama hava yağmurlu olduğu içinmi kasıklarımda özellikle sol kasıkta batma var ciddi ciddi giriyor çıkıyor fakat bu bende ayırdedici değil daha önceki aylarda da oldu ama sanki bu başka yada ben öyle görmek istiyorum canım :))))
birde dün fikfik yaparkene eşim içersinin aşırı sıvı olduğunu söyledi öyle deli gibi akıntımda yok ama içerisi sıvıymış bir tek farklı olan bu belimde ara ara ağrı giriyor sivilcem çıkmadı dahaa normalde 4-5 gün öncesi pıtlardı ve depresif değilim olurdummm yaaa acabaaaa oof çıldırıcammmm ne dersin şekerimmm

merhaba canımcım sana bi soram benim 2 günüm var regliye lakin yarında olabiliri bi gün geçte olabilir buna hazırlıklıyım
şimdi dün çok bacağım ağrıdı kasığımdan itibaren normalde olmaz ama hava yağmurlu olduğu içinmi kasıklarımda özellikle sol kasıkta batma var ciddi ciddi giriyor çıkıyor fakat bu bende ayırdedici değil daha önceki aylarda da oldu ama sanki bu başka yada ben öyle görmek istiyorum canım :))))
birde dün fikfik yaparkene eşim içersinin aşırı sıvı olduğunu söyledi öyle deli gibi akıntımda yok ama içerisi sıvıymış bir tek farklı olan bu belimde ara ara ağrı giriyor sivilcem çıkmadı dahaa normalde 4-5 gün öncesi pıtlardı ve depresif değilim olurdummm yaaa acabaaaa oof çıldırıcammmm ne dersin şekerimmm

canım çıkmadık canan umut kesilmezmiş her an her şey olabili ama bu belirtiler adet yakınlaşıncada farklı özellikler gösterebiliyo farklı olduğunu düşünmem normal amam ben hep pozitif olmayı severim pozitif düşün negatifi görme hadi bakam ne olacak biraz daha sabır sonra akı karayı görürüz amam işallah hamişsindir gızzzzzzzzzzzzzzzhihoyyyt

canım çıkmadık canan umut kesilmezmiş her an her şey olabili ama bu belirtiler adet yakınlaşıncada farklı özellikler gösterebiliyo farklı olduğunu düşünmem normal amam ben hep pozitif olmayı severim pozitif düşün negatifi görme hadi bakam ne olacak biraz daha sabır sonra akı karayı görürüz amam işallah hamişsindir gızzzzzzzzzzzzzzzhihoyyyt

doğru diyon anacım işte her ay aynı terhaneeeeeeee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 acuk bir yerlerden umut istiyoz bakalım şekerim hakkımızda hayırlısı inşallahh saol cevapladığın için canım opuyorumnanaktan

İnŞ.canım ya normal adet gÜnÜmÜ beklesem daha İyİ mİ olucak ay ya İnŞ.olur arkadaŞlar

bencede biraz sabır sabreden derviş mutlu haberi alıvemiş dua et hayırlısını iste gönlündekini versin eline güzel allahımopuyorumnanaktan

doğru diyon anacım işte her ay aynı terhaneeeeeeee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 acuk bir yerlerden umut istiyoz bakalım şekerim hakkımızda hayırlısı inşallahh saol cevapladığın için canım opuyorumnanaktan

her zaman canım yalnız değilsiniz hep buradayım beklerim öpüldün canŞeniz

ya arkadaşlar bu yumurtalar çatlayınca ve gebelik oluşunca akıntılar nasıl olur??? benim bu ay şu yumurta akı kıvamındaki beyaz akıntı geldi geçen hafta. cuma günü falandı. o gün eşimle beraber olduk, sonra pazartesi günü de çok acayip bi şekilde geldi. böyle hani sümkürürsün ya çok afedersiniz biraz iğrenç oldu ama o kadar fazla ve yoğun pantolonum bile ıslandı yani o akıntıdan. şimdi onu merak ediyorum. ayrıca sümüksü akıntılar hala devam ediyo.
adetime 4-5 gün var ama belirtilerim akıntının dışında her ay yaşadığım adet belirtileri. göğüslerde şişme, ucunda koyuluk, sızlama, karnımda batmalar ağrılar, bir ishal bir kabızlık hali vb..

X