adet günü gelmeden hamile olduğunu anlayan varmı?lütfen yazın

canım ben adetimden 1 gün önce öğrendim.
bir gece önce çok tuvalete gittim. zaten bekliyordum ve meraktan adetten 1 gün önce deniyeyim dedim. çıkmıcağını sanırken 2. çizgiyi gördüm ve şok oldum.
hemen 2. testi yaptım onda da çıktı. sonra kan testi yaptırdım ve zayıf pozitif dediler.
bu da hormonun fazla salgılanmamasından oluyormuş. 1-2 gün geçsin dediler.
2 gün sonra doktora gittim, görünmedi. 1 hafta sonra gittim ve kese göründü.
adet olucakmış gibi belim yumurtalıklarım hep ağrıdı.
ayrıca göğüslerimde de çok hassasiyet oldu.
şanslıyım ki erken öğrendim.

Ben de bel ağrısından anlamıştım. Test negatif sonuç verse de bi yanım hep acaba dedi, öyle çok bel ve kasık ağrısı olmuştu ki... Sonra kan testiyle öğrendim hamile olduğumu

bnm son adet tarihim 22 temmuz kızlar.3 ağustostan beri belim çok ağrıyo.göğüslerimde özellikle akşamları.normalde adetime 10 gün kala başlarlar.bu ay çok erken başladı.bu yüzden hemen test yaptırdım.adetime daha 13 gün varken.şimdide zor tutuyorum kendimi.kızlar nolur tutun beniiiiiiiii.:eek:lmaz:

daha çok erken tatlım yaa varsada bişey çıkmaz varsada olacaksada anca olacak tatlım acuk sabırlı oll inşallah allahım gönlüne göre verir canımm

selam kızlar.. ben de 10 aydır doğal yöntemlerle hamile kalmaya çalıştım.. gecen ay dr a gittim serophene verdi.. bu ay onu kullandım ve çalıştık :KK70:..neyse beklenen adet günüm 19-20 ağustos.. merakla bekliorum ben de.. allah hepimizin gönlüne göre versin..
bu belirtileri okudukca insan ister istemez kendinde hisssedio ve ona yoruyo.. aslında takmamak lasım ama olmuo işte..

bende adetime 1 hafta kala anlamıştım, karnımda acayip derecede bi şişlik vardı, normalde adetimden önce de olurdu ama bu daha bi farklıydı, eşime dedim galiba ben hamileyim, ertesi gün gittim kan testirdi yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim

valla arkadaşlar ben bgn yine poliklinikleri arayıp kan testi araştırması yaptım.tam karar verdim gidiyodum vazgeçtim.allahım yıllarca bekleyenlere sabır versin. annemin:bbo: karnında nasıl 9 ay durduysam

sl arkadaşlar bende bekliyorum adetime daha 7 gün var 2 aydır korunmuyoruz bu 3. ayımız bakalım ne olacak...ama bu bekleme süresi çok zor..

mrb kızlar bende bebişini kucağına almaya sabırsızlanan anne adaylarından biriyim 18 temmuzdu benimde son adet tarihim keşke bu ay hamile olduğumu öğrenebilsem ama her ay bu belirtileri hissediyor gibi olup sonra hayal kırıklığına uğruyorum artık ümitlenmek istemiyorum heralde yine aşılama yapıcaz kızlar dua edelim birbirimiz için Allahım herkese nasip etsin anne olmayı:):emir_bebek:

benimde en geç yarın veya öbür gün olmam gerekiyor ama hiç belirtm yok zaten hamile değilim hehehehekaydirigubbakcemile2

mrb kızlar bende bebişini kucağına almaya sabırsızlanan anne adaylarından biriyim 18 temmuzdu benimde son adet tarihim keşke bu ay hamile olduğumu öğrenebilsem ama her ay bu belirtileri hissediyor gibi olup sonra hayal kırıklığına uğruyorum artık ümitlenmek istemiyorum heralde yine aşılama yapıcaz kızlar dua edelim birbirimiz için Allahım herkese nasip etsin anne olmayı:):emir_bebek:

inş hamilesindir cnm.kaç aydır deniyosunuz?allahım en kısa zamanda versin hepimize:ecrin_bebek:

sl arkadaşlar bende bekliyorum adetime daha 7 gün var 2 aydır korunmuyoruz bu 3. ayımız bakalım ne olacak...ama bu bekleme süresi çok zor..

inş güzel haberini alırız cnm valla beklemek çok zormuş.helede forumda gezinince çok heyecanlanıyo insan.benimde 8 gün var adetime ama ben kesin dayanamam test yaparım:eek:lmaz:

bizim bu ay ilk denememiz cnm.heralde ondan bu kadar heyecanlıyım.rabbim hepimize nasip eder inş.:ecrin_bebek:

galiba erken test hatasını bende yapmışım hanımlar...herkesin yazdıklarını okuyunca anladım....ama benimki biraz farklı temmuz ayının 23ünde sadece kan gibi koyu renk lekelenme oldu yani öyle hastalanmadım...2 gün sürdü ve bitti....bunun için test yaptım bu ayki hastalığımı beklemeden o da negatif çıktı ama...uzun süredir aynı hamile gibiyim...bel ağrılarım kasık ağrılarım sürekli var...gögüserim şiş ve bunun yanı sıra hiç olmadık şeylerin burnuma kokuları gelio.altkatta bile pişse sanki benim evde pişiyormuş gibi kokusu burnuma geliyor...ve sol kasık kısmım resmem birşey varmış gibi gergin yumuşak bir doku yok...sağ tarafım gayet normal yumuşak göbeğimiz gibi...yani br gariplik var ama çözemedim...bakalım ağustosun 21inde falan öteki adetimin olması lazım..bekleyip göreceğim...

galiba erken test hatasını bende yapmışım hanımlar...herkesin yazdıklarını okuyunca anladım....ama benimki biraz farklı temmuz ayının 23ünde sadece kan gibi koyu renk lekelenme oldu yani öyle hastalanmadım...2 gün sürdü ve bitti....bunun için test yaptım bu ayki hastalığımı beklemeden o da negatif çıktı ama...uzun süredir aynı hamile gibiyim...bel ağrılarım kasık ağrılarım sürekli var...gögüserim şiş ve bunun yanı sıra hiç olmadık şeylerin burnuma kokuları gelio.altkatta bile pişse sanki benim evde pişiyormuş gibi kokusu burnuma geliyor...ve sol kasık kısmım resmem birşey varmış gibi gergin yumuşak bir doku yok...sağ tarafım gayet normal yumuşak göbeğimiz gibi...yani br gariplik var ama çözemedim...bakalım ağustosun 21inde falan öteki adetimin olması lazım..bekleyip göreceğim...

benimde adet günüme 2-3 gün varken dün lekelenme oldum kanama değil pembe bir akıntı yerleşme olabilir mi acaba?

kukuleta test yaptım ama negatif çıktı bende anlamadım ağustosun 21ini bekliyorum şimdi

benimde adet günüme 2-3 gün varken dün lekelenme oldum kanama değil pembe bir akıntı yerleşme olabilir mi acaba?

cnm tabiki olabilir.ben orkid bile koymuştum adet oldum diye oğluma hamileymişim.devam etmezse test yap hemen.bizede haber ver olurmu tatlım.allah gönlüne göre versin inş.:Saruboceq:

merhabalar....ben hamşle olduğumu adet gecikmesi yokken anladım içimde bir tuhaf duygu ve eşime ben hamileyim dedim canım ekşi şeyler çekiyordu ve adetimin gecikmesinin 6.günüydü test yaptım iki çizgiyi gördüm ama öndesinde anlamıştım.

X