Regl gecikmesi ve korku

25-35 arası sanırım yani sgklı değilsen

randevu almam gerekli mi direk gidip test yaptırmak istiorm mu dicem acaba??

cnm oldum bugun kan testi <2,0 cıktı deglmişim rabbime sukrler olsun konuyu tam okumadığınızdan yorum ypmyın arkadaşlr

kusura bakma tam anlayamamış olabilirim belki ama sende durumun ciddiyeti anla !ona göre tedbir al! ben soruya cevap verdim sonucunu takip etmek zorunda olduğumu sanmıyorum!insan gibi fikrimi söyledim....kırıcı olmadan yargılamadan boşa zahmet etmişim haklısın..:KK51:

Konusmaları yazısmaları okudumda gerçekten bir aile gibi herkes işte kadın dayanısması gerçekten cok güzel bir yer burası herşeyimizi paylaşabiiyoruz. inş herkesın istediği gibi cıkar tüm sonuclar iyi geceler diliyorum arkadaslar hepinize. Bu arada ben bi baslık acmıstım orda sordum tekrar soru da yine burdada sorayım 2 tane test yapmıstım arasında 4 5 gun flan oynadı testlerın ıkısıde negatif cıktı bulantı agrı sıslık falan hıc bırsey yok adetim normalde 20 sınde gelırdi ayın 3 ü oldu daha gelmedi antibiyotik hap kullanmıstım ondan mı gecıktı anlamadım hamile değilimdir inş :KK43:

bende 20.06.2011 de oldum hala tık yok allahımmm çok korkuyorum

Aynı korku bende de var yardimci olabilir misiniz 33 gun once oldu ilişki tam da bir iliski değil aslında. iliskiden 5 gün sonra adet oldum şimdi ikinci adetimi bekliyorum ilişkinin 16 günü kan testi 0.10 25 gün sonra 0.10 29 gün sonra 0.10 bugün yine yaptım başka bi yerde yarın alicam 3 kere ultrasona girdim hamilelik yok denildi hatta bugün gittiğim rahim duvarın çok ince kalın oldugunda hamilelikten şüphe edilir dedi kesinlikle değilsin dedi ama uzerimden korkuyu atamiyorum yardım edin lütfen

X