Sevgilime doğum gününde ne alayım?(İlginç ama romantik fikirler bekliyorum)

sahteprenses44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2009
17
0
arkadaşlar sevgilimin doum gününe daa 2 ay var ama erkeklere hediye almak zor. alması deil aslında ne alacağına karar vermesi zor. saat, kravat, parfüm gibi sıradan bişi olmasını istemiorm . daa deişik fikirleriniz varsa yardımınızı bekliorm.opuyorumnanaktan

biz de senden düzgün bit türkçe kullanmanı bekliyoruz :1closedeyes:

sevgiline sevdiği bişeyin simgesi olan bi gümüş vs yaptırabilirsin...

sırnaşık şey çok alemsiniz hatunlar yaa ..ama ben de bu konudan muzdaribim gerçekten,neredeyse ayda 1 böyle bir konu açılıyo ama doğrudürüst bişey bulamadık
aslında ps3 fikri güzel canım,erkek arkadaşım istiyodu da ama bizim doğum günü de değil 1.yıl dönümü olacak opuyorumnanaktan bi de o askerde olunca ..... :çok üzgünüm: yanına gidemeyeceğim,oyüzden gerçekten değişik birşey bulmak istiyorum.siz arkadaş için ortaya fikir atın,bana da yardımcı olmuş olursunuz zaten a.s.

allah başka dert vermesin arkadaşım
harbiden derdin çok büyük allah yardımcın olsun ne diyim

düşün düşün bulursun bişeylerde ben doum günü için değilde
doğum günü için bi fikir verebilirdim oda senin işine yaramaz

arkadaşım bu sözcükler geyik bölümü için hoş olabilir sevimli durabilir ama burda olmamış gerçekten
türkçeyi katletme benden sana tavsiye

hepiniz iyi hoş söylüyorsunuzda o zaman başlık için daha fazla karakter verselerdi böyle yapmazdım . Bende keyfimden yapmadım heralde. Tavsiyelerinizi ilgili alanlara saklayın bence. Neticede bu konu sevgilime alacağım hediyeyle ilgili . Türkçe'yi yanlış konuşmamla değil.

kızlar klasik biraz ama;kardeşim 1 kutu çikolata almıştı.hepsinin ucundan ısırıp kutunun en dibine de 'hepsini tattım ama senin kadar tatlısını bulamadım' diye not yazmıştı.ilginç olabilir:icecream:

allah başka dert vermesin arkadaşım
harbiden derdin çok büyük allah yardımcın olsun ne diyim

düşün düşün bulursun bişeylerde ben doum günü için değilde
doğum günü için bi fikir verebilirdim oda senin işine yaramaz

arkadaşım bu sözcükler geyik bölümü için hoş olabilir sevimli durabilir ama burda olmamış gerçekten
türkçeyi katletme benden sana tavsiye

konulardan takip ettiğim kadarıyla bu tür kişisel konuları bir derdim var bölümüne yazın diyordu . Bende öyle yaptım.

sırnaşık şey çok alemsiniz hatunlar yaa ..ama ben de bu konudan muzdaribim gerçekten,neredeyse ayda 1 böyle bir konu açılıyo ama doğrudürüst bişey bulamadık
aslında ps3 fikri güzel canım,erkek arkadaşım istiyodu da ama bizim doğum günü de değil 1.yıl dönümü olacak opuyorumnanaktan bi de o askerde olunca ..... :çok üzgünüm: yanına gidemeyeceğim,oyüzden gerçekten değişik birşey bulmak istiyorum.siz arkadaş için ortaya fikir atın,bana da yardımcı olmuş olursunuz zaten a.s.

Benim aklıma güzel birşey geliyor da.. Arkadaşlardan parlak bi fikir çıkmazsa onu yapcam.

hepiniz iyi hoş söylüyorsunuzda o zaman başlık için daha fazla karakter verselerdi böyle yapmazdım . Bende keyfimden yapmadım heralde. Tavsiyelerinizi ilgili alanlara saklayın bence. Neticede bu konu sevgilime alacağım hediyeyle ilgili . Türkçe'yi yanlış konuşmamla değil.

bak isteyince oluyormuş değil mi yerimseniben
başlığa bütün içeriği yazmak zorunda değildin
ama sen bütün bir konudada aynı türkçeyi kullanmışsın canım
başlıkla sınırlı değil bu konu her neyse
türkçeyi düzgün kullanalım lütfen :eek:lmaz:

konulardan takip ettiğim kadarıyla bu tür kişisel konuları bir derdim var bölümüne yazın diyordu . Bende öyle yaptım.

bir derdim var konusu kişisel ama sorunlar üzerine açılan bir konu
sen bu konu için bir anket açabilirdin
yada hiç bir başlığa uymayanlara yada başka bir yere bilmiyorum ama yeri burası değil canım
şurdaki topikleri bir aç oku istersen
gerçekten sorunları olan insanlar var
seninki ise bir kararsızlık bir hediye seçimi
buda bir sorun değil bu konuda hem fikiriz değil mi yerimseniben

Bu tür yazışmayla umarım ceza almazsınız. Yönetimin ciddi kararları var

ıçerik nedeniyle konunuz”bir önerim var “ bölümüne taşınmıştır. Bilginize

X