Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik

dilara.aaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
69
0
33
Kızlar sizce nasıl bi bölüm ve üniversite kocaeliden kalkıp 2 yıllık gitmeye değermi yardımmmmmm:çok üzgünüm:

Canım ben Tekirdağda okudum ,ordan arkadaşım vardı büro yönetimi okuyan.Yazdığına göre istediğin bi bölüm.Yaşadığın yere de yakın kolayca gidip gelebilirsin ailenin yanına.

Son düzenleme:
Memnundu canım.Ew arkadaşımdı gayet güzel gidip geliodu okula :)Sen sadece ders açısından mı soruosun okulu genel mi merak ediosun

ben başka şehirde okuyotum ama bu bölümde okuyan bir arkadasım var gayet basarılı bölümünde ve kolay bir bölümmüş rahatlıkla okuyabilirsin yanı canım..allah yardım cın olsun okul hayatında canm..

canumm bnde o bölümü okuorum lüleburgazdaa:KK66: ben bölümümü sewiorum walla en güzel yönü matematik yok ilk bölüm war sadece:) ayrıca 2 yıllıkı bitirdikten sona dgs ile halkla ilskiler insankaynakları kamu yönetimine fln gecebiliosun 4 yıllk a :) o da olmadı direk acık ögretimden 3cü sınıftan baslıosun:)

teşekkürler kızlar biraz olsun rahatladım=)hayrabolu nasıl bı yer acaba

walla tatlım kücük yerler ya yane eglence bakımından ii deil işde trakya insanlari bizi neselendirio walla her gece dawul zurna:) içlernde en güzeli lüleburgaz bnmde iiki burası tutmus yane:):eek:

tekirdağ çok guzel ama hayrabolu myo kazandıysan ben onunden geçtim yolun kenarında bi okul lise gibi bi yer yani..hayırlı olsun yinede git oku bence

X