Bozulan İlişkinizde Nazara inanıyormusunuz?

Eski erkek arkadaşım bize nazar değdiğini iddia ederdi..
Amma çok söylerdi Haram Geceler şarkısını kulağıma barışırken..
Heyy gidi gençliğim heyyy!!!!! :ecrin_bebek:

Nazara inanırım ama ilişkiler bozulmuşsa nazardan önce insan dönüp bir ilişkisini gözden geçirmeli. Belki de nazar diye kulp uydurduğumuz şey yapılan hatalardan ibarettir. Yani özeleştiri yapmak lazım.

ben de nazara inanıyorum.her şey çok güzel giderken çok iyi anlaştığımızı düşünürken birdenbire her şey sona erdi.çok nazara gelen biriyim üstelik.negatif enerjiyi çok çabuk hissediyorum ve etkileniyorum.

evet ben çok inanırım
mesela bütün arkadaşlarla toplanırız anlatırım şöyle iyiyiz vs falan
eve gelirim o akşam telde falan kavga ederiz
nazara inanıyorum ben

evet nazara inanırım hemde cokkkk ne zaman cok yakısıyorsunuz deseler aaa ne güzel anlasıyorsunuz deseler biz birbirimize girerdik cokkk örneklerini yasadık o yüzden kim öyle birsey dese hemen içimden dua ediyorum artık

sevgilimle normalde pek tartışmayız,
tartışsak bile birimiz susarız çözülür...

ilk kez ortak arkadaşlarımızın (ki okulumdan 20 30 kişinin bulunduğu bir party'e beraber gittik) ve herkes ilişkimizi öğrendi.
çok şaşırdılar tebrik ettiler vs..

eve geldim, ertesi gün öyle böyle tartışmadık.
resmen "bitti" kelimesi söyleniyordu.

ben ona hep diyorum bize nazar değdi diye, ancak biz de de o inanmaz öyle şeylere.

nazara inanırım..
ancak ilişkime nazar değdi, nazara geldik vslere inanmam...
ben ilişkiyi beceremiyorumun adı biz nazara geldik değildir bence...

Bozulan ilişkinin sebebinin nazar olduğuna inanmıyorum. İnsanlar ilişkilerine nazar değecek, herkes gıpta edecek diye düşünüyorsa, -ki bence sağlıksız bir düşünce yapısı- gözlerinde fazla büyütüyor olabilirler, partnerlerini garanti görüp artık bazı şeyleri boşlamış olabilirler... bunlar da ilişkiyi bozar zaten :1closedeyes:

kesinlikle inanıyorum.mükemmel giden bir ilişki bikaç hafta içerisinde tepetaklak oldu.herkese anlatırdım çok güzel iyi gidiyor diye.ve bazılarının gözlerinden anlardım kıskandıklarını.pişmanım keşke anlatmasaydım.ayrılmamız da nazarında etkisi var eminim buna:gitme:

X