Kıskançlık yüzünden ayrılan sevgili

Ben artik kesinlikle erkeklerin pskilojik bilmemnem var, islerimi toparlamam lazim, kafami toparlicam vs bunlara inanmiyorum...adamina gore muamele onlarinki...sana pskilojisi bozuk olan herif baskasina saklabanliklar yapabilir..hikayeeeee
valla çok doğru gider onu da el üstünde tutar o yüzden hiç taviz vermemek gerekiyor. bence erkeği ilk hatasında sileceksin, ne kadar tölerans gösterilirse o kadar tepene çıkıyor kendimden biliyorum.

Merhaba kızlar

Ben çok kötüyüm düşünmekten işin içinden çıkamıyorum

6 aylık bir ilişkim oldu , ikimizde evlenip Boşanmış çocuksuz bireyleriz.
Başta arkadaştık ben ona o gözle bakmıyordum, her şeyimizi konuşup dertlesiyorduk , çalışan bir kadınım gezip tozmayı seven, sosyal çevresi geniş... Her neyse bir gün bana açıldı ben sana hiçbir zaman dost gözlüyle bakmadım seni hep çok beğenip hoşlanıyordum diye , biraz tanımaya çalıştım görselini de beğendiğim için çokta iyi anlaşıyoruz diye ilişkiye başladık, erkek arkadaşım çok ilgili sevecen ruh eşim gibiydi adeta. Evlilik planları bile yapmaya başladık, kardeşimle tanıştı ailesine benden bahsetti ben tanışmak için erken dedim.Tek sorunumuz vardı onun abartılı kıskançlıkları, bir süre sonra bu kıskançlıklar onda takıntıya dönüşmeye başladı 2 . Ayın sonlarında, telefonumda canlı konum açtırıp kendisi de açıp gittiğim yerlere kadar takip ediyordu, telefonu 2 dk gec açsam kim var yanında diye başlıyordu, bu durum rahatsız edici bir hal almaya başladı, zamanla birbirimizi tanıdıkça geçer diye düşündüm ama daha da arttı sonra 3 gün önce Nisanlanmamiza bir ay kala.. ben ruh hastası gibi oldum, senin bir suçun yok yaptığın bir şey de yok ama ben delirmek üzereyim huzurlu değilim kafam hiç rahat değil dedi , terapi almam gerek dedi,çekti gitti. Bu süreçte yanımda ol bile demedi resmen benden vazgeçti.kendini sevdirdi, güven verdi ..öyle büyük bir HAYALKIRIKLIĞI yaşıyorum ki bir anda 10. Kattan aşağı çakılmış gibi oldum. Giderken seni çok seviyorum dedi, rabbim büyük belki yine yolumuz kesişir dedi güzel dualar etti gitti. Beni görmeden bir gün duramayan adam, öyle sevdim öyle alıştım ki ona , biliyorum geçecek ama şu an psikolojim bozulmuş durumda, düzelir mi geri gelir mi bilmiyorum, beklemeliyim anlık bir buhran miydi bahane mi etti onu da bilmiyorum. Bunun üstesinden gelemiyorum kavga anlaşmazlık olsa kendimi avutacagm evet saplantılı kıskançlıkta ciddi sorun ama asılabilir gibi görüyorum belki de kendimi kandırıyorum... Mersin küçük yer karşılaşırız diye işten eve evden işe bir yere de çıkamıyorum çok kötüyüm...
Önceden evlenip boşanmak size bir deneyim, tecrübe kazandırmamış.Adam bırakıp gitmese bodoslama evlenecekmişsiniz.Alisinca düzelir,nisanlaninca düzelir,evlenince düzelir ,çocuk olunca düzelir sen bekle ölünce düzelir.......

Kimsenin günahını almak istemem ama neden boşandığı kabak gibi ortada değil mi Allasen. Ya aldatılmış atlatamamış, acısını senden çıkarıyor ya da takıntı sahibi.
Katılıyorum. Artı olarak belkide aldatan taraf kendisi o yüzden herkese şüpheci. Konu sahibide kurtulduğuna lokma döktüreceğine belki düzeltiriz derdinde 🤷🤦

Kimsenin günahını almak istemem ama neden boşandığı kabak gibi ortada değil mi Allasen. Ya aldatılmış atlatamamış, acısını senden çıkarıyor ya da takıntı sahibi.
bence aldatılmadı böyle tipler genelde kendi her haltı yiyip karsılarındakının de o sekılde oldugunu sanıp hükmetmeye calısıyor.
benım eskı erkek arkadasımda böyleydı bu derece değildi tabıkı bu kadarına musade etmezdım ama bınevı aynıydı gıyım tarz konusunda sonra benı aldattıgı ortaya cıktı hahahhaa

Ben artik kesinlikle erkeklerin pskilojik bilmemnem var, islerimi toparlamam lazim, kafami toparlicam vs bunlara inanmiyorum...adamina gore muamele onlarinki...sana pskilojisi bozuk olan herif baskasina saklabanliklar yapabilir..hikayeeeee

Aynen. Normal kafada olan ve seven hicbir erkek boyle deli deli şeyler yapmaz.
Kiskanclik sorunu oldugunu ve tedavi gormesi gerektigini dusunuyorsa dogru durust konuşur, kadini seviyorsa da zaman ister ve istersen bu surecte yanimda olabilirsin vs der. Istemiyorsa yine adam akilli konusur olmayacagina karar verdim vs der.

Yok kiyafetini cekistirmişte, koklamişta. Boyle sacma hareketler gördün mü kaç bu aşk filan degil. 😃
Dogru durust bir neden yokken aglayan erkekten de nefret. 🙄

Ne terapiymiş arkadaş. Sizin öz değer terapisi almanız gerek o muhakkak. Sizden canlı konum isteyecek kadar psikopatlaşmiş bir adım sonrası kime selam verdin sen diye şiddet göstermek bunun. Böyle bir ilişki yaşanır mı? Böyle birini terk edecek yerde ay terapiye mi gidelim diye soruyorsunuz. Anneniz sizi Kadir gecesinde doğurmuş olacak ki adam kendi terk etmiş sizi. Yoksa siz evlenecek, gözünüz açıldığında da bu ikinci evliliğim nasıl ayrılırım diye başınızı taşlara vuracaktınız. Yoğurdu üfleyerek yiyeceğiniz halde kaynar kazana atıyorsunuz kendinizi. Canınıza yazık değil mi?

ikinci boşanmadan kurtulmussunuz. Allah korusun bir de bu paronaya derecesindeki adama cocuk da dogurabilirdiniz. canlı konum ne demektir ya? ben esime şuraya gidiyorum derim biter gider bir de anlık bildirim mi yapacağım? oturup iki rekat şükür namazı kılın verilmiş sadakaniz varmış. çünkü o sizi bırakmasa siz onu bırakacak gibi değilmişsiniz

Hakkımda en ufak bir fikriniz yok tutkal gibi yapışmaktan bahsediyorsunuz, ben de kimseye canlı konum atmadım, uzun yola gidiyordu ve bende yalnız yaşıyorum ordan girdi konuya gerisi zaten bir kaç günlük mevzu , olay koptu. Bilip bilmeden yargılamak nedir? Adam bana yapıştı aşık olduğuna ikna etti sonra durum ortada , yapışacak olsaydım su an birlikte olurdum anında kabul edip bitirdim. Ve çok fazlada sevildim emin olun. Ama pardon en iyisi sizsiniz siz mükemmel kadın profiliisiniz esiniz öyle yaparsa bosanın evet süper. Acı çekiyorum ve sağlıklı düşünemiyorum biraz destek için açtım başlığı sizin egonuzu tatmin etmek için değil. Lütfen konumu terk edin

Üslubunca uyarınız için teşekkür ederim, olay çok sıcak mantıken ben de burdayım hayalkırıklığı önüne geçiyor mantığımn şu an dışardan duymak iyi geldi sağolun 🙏🏻

Burda herkes bana kızmış ama bir şeyi doğru ifade edemedim sanırım bu derece olduğunun farkında değildim içinde yaşamış bir çok şeyi, son günlerimizde belli etmeye başladığında konumu kapatıp kavga ettim 3 gün sürdü bu konum durumu da yolu bahane edip açtırdıgi, iyi niyetini surda gördüm kendisi de bunun hastalıklı bir hal olduğunu normal davrandığıni ancak bu konu ben olunca bu düşüncelerden kurtulamadıgni kendinden nefret ettiğini, ruh hastası gibi davrandığını, terapi alacağını söyledi ve gitti,nasipsek rabbim bizi yine buluşturur zaten dedi .burda iyi niyet görüyorum o yüzden destek olsamydm dedim,yoksa cok haklısınız

Teşekkür ederim , sizler böyle yazdıkça kendime geliyorum, iyi olabilecek olsa zaten bunca zaman terapi alır aşardı bu durumu, Allah korudu beni demek ki🙏🏻

İlk evliliğin kötü bitmiş, hiç ders almadan , olgunlaşmadan ergen gibi 'ama seviyorum yaaa' diye saçma sapan bir adamla evlenmeye kalkmissin.
"İnsanın kendine ettiğini dokuz köy bir araya gelse edemez" sözü sizin için yazılmış sanki

Herkesin ruhsal sorunları olabilir ve bunu gizleyebiliyorlar, bu derece olduğunu fark etmedim kendisi itiraf etti, sadece takıntıları ve güvensizliği var diye bir insana saçma sapan demek ne kadar yakışık alıyor sizce?

Tam olarak neyini sevmistiniz? Sizofren gibi davranmasinimi? Yahu erkekler ilk 1 ay cicim ayinda seviyorum asigim icin bir ömür deli meli de olsa cekmeye razisiniz. Kendinize gelin lutfen.

Burda ayrılık sürecini ve sorunu anlattım, sevdiğime gore bir çok güzel özelliği var elbet. Canım cicimi sevecek yaşta değilim, bunlar gün yüzüne yeni çıktı aksi olsa bende bu kadar kaptırmazdm ne yazık ki. Duygusal bakıp gerçeği göremiyorum şu an o yuzden sizlerin yorumları kıymetli benim için

Aynen. Normal kafada olan ve seven hicbir erkek boyle deli deli şeyler yapmaz.
Kiskanclik sorunu oldugunu ve tedavi gormesi gerektigini dusunuyorsa dogru durust konuşur, kadini seviyorsa da zaman ister ve istersen bu surecte yanimda olabilirsin vs der. Istemiyorsa yine adam akilli konusur olmayacagina karar verdim vs der.

Yok kiyafetini cekistirmişte, koklamişta. Boyle sacma hareketler gördün mü kaç bu aşk filan degil. 😃
Dogru durust bir neden yokken aglayan erkekten de nefret. 🙄

Ya kiskanclik sorunum var tedavi olmam.lazim diyen bi erkek yok yaa diyorsa da yalan dolan

X