Sayfa: 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mama sandalyesi seçimi..

1. Konu Sahibi : shrylz #11
    opuyorumnanaktan
    Alıntı biberon kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ben de dondolino kullanıyorum canım, ilk zamanlar beşik olarak kullandık, şimdi de koltuk olarak kullanıyoruz. Oğlum onda oturmayı seviyor, arada yemeklerini de orada yiyor ama bunun yanında ben de poly mama sandalyesi aldım çünkü dondolinonun kemer sistemi bana çok emniyetli gelmedi. Şimdilerde kullanırken sorun olmuyor ama ilerde problem yaratabilir diye mama sandalyesi tercih ettim. Ben de poly den memnun kaldım, ama dondolino da ilk aylarda hayatımızı kurtardı bizim de...
    Alıntı shrylz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım mama sandalyesi olarak kullanışlı değil.. ancak "o kadar para vereyim mi acaba?" dersen kesinlikle değer.. eli yüzü düzgün bir anakucağı bile 150 tl. böyle düşünürsen ilk 6 ay beşik ve anakucağı ilerleyen zamanda da oturup sallanabileceği yarı yatar pozisyonda biberonunu içebileceği 3 yaşına kadar kullanabileceği çok kullanışlı bir ürün. benim kuzum doğduğunda çok gaz sancısı vardı. kucaklarımızda sallamaktan helak olmuştuk. 20 gün dondy aldık çok rahat ettik 5 aylık olacak ayağımda 3-5 kere sallamadım evdeyken.gece gündüz içinde uyuyor.yalnız mama sandalyesi olamayacağını bilseydim sleeper tercih ederdim. hem daha şık bulmuştum hem de dondy'nin 4 hız kademesi var onun 5 hız bebek ağarlaştıkça sallanma hızı düşüyor. sleeperı daha uzun kullanırdım gibi geliyor.
    kızlar çok teşekkürler. sizin tavsiyelerinizle alırım heralde bende. marka konusunda tercihe kaldı sıra.bakalım hangisine karar vericem. dondy? sleeper? dondolino? başka marka yok galiba benim bildiğim. shrylz sende umarım karar verirsin mama sandalyesine

2. Konu Sahibi : shrylz #12
    Alıntı deremm kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnm bende dondolino almıştım kızım doğunca çok memnun kaldım ilk 6 ay
    ama sadece 6-7 ilk ay kullandım
    mama sandalyesi olarak kullanamadım çünkü zor yiyen bebeğim var dondolinonun masası çook ileride kalıyo bebekten bnm kızım ileri geri ileri geri oyun yapıodu kendine
    sonra deneme amaçlı komşumdan almıştım bi tane markasını hatrlamadım
    onada oturmadı onunda masası öndeydi yine oyun yapıodu ileri geri bnm kaşık yerlerde =)
    en sonunda gittim chicco polly aldım ve aldığım en ii kullandığım ürün
    masası karnının içine giriyo nerdeyse orda bi güzel kıstırıp yediriyodum
    hala mama sandalyesinde yio 18 aylık oldu çok memnunum
    çift kılıflı kustumu bişimi döküldü siliniyo kılıfı yıkamaya bile gerek yok ben eline keçeli kalemi kağıdı verip sandalyesine koyuorum sonra ıslak mendille siliyorum hiç ne iz ne bişi
    çift tepsili kocaa ön masasını lavaboya sokup yıkamıyosun tepsiyi çıkar yıka kuurla bitti
    ani misafir geldi al tepsiyle kaldır..
    canım, polly mi POLLY MAGIC mi senin mama sandalyen? alırken incelemişsindir belki ne farkları var? görüntüleri dışında...

3. Konu Sahibi : shrylz #13
    EU1 Guest
    Alıntı shrylz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım, polly mi POLLY MAGIC mi senin mama sandalyen? alırken incelemişsindir belki ne farkları var? görüntüleri dışında...
    http://www.e-bebek.com/ImgProds/BR/43/ST64843BR.JPG için Google Görsel Sonuçları
    bunun aynısı cnm bnmki
    chicco polly
    magic olanın tek farkı oyuncaklı olması
    eğer fiyatı daha pahalıysa değmez
    üstelik bnmkinin oturduğu ve başını yasladığı yer çift kılıflı yani kustu döktü çıkar alttaki sadece turuncu yeri kullan
    magic tek kılıf gördüğüm kadarıyla..

4. Konu Sahibi : shrylz #14
    bende alırken nettende mağazalardanda çok araştırdım ve chicco polly aldım
    çünkü uzun dönemde eğer bebişiniz rahatına düşkünse diğerlerinin iç.i dar ve yatış durumunda koltukla bir yatıyor ama pollyninki bebek arabasındaki gibi sadece sırt kısmı yatıyor yükseklik kademeleri çok kullanışlı kısacası memnunum ama tavsiyem netteki ürünü kendiniz bir mağazada görmeden almayın çünkü mama sandalyesi çok iş görüyor kullanışlı ve rahat olması çok önemli

5. Konu Sahibi : shrylz #15
    ben de uzun bi kararsızlıktan sonra chicco polly aldım daha bi kaç defa kullandık ama genel olarak memnunum şimdilik tek sorunum tepsisini taktıgım anda oğlumun tekmelemeye başlaması:)
    magicin özelliği doğumdan itibaren de kullanılması yani ana kucağı gibi o yüzden biraz daha dar bi de oyuncağı var. bebeğiniz 5-6 ayın üzerindeyse polly daha kullanışlı.

bi de baya bi yer kaplıyomuş bu sandalyeler mutfağım dar olduğu için biraz sorun yarattı en önemli dezavantaj bu ama yine de yemek yedirmek benim için artık işkence olmaktan çıktı.

6. Konu Sahibi : shrylz #16
    Giriş tarihi
    Jun 2009
    IKEA Turkey - MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.

hem ucuz, hem de az yer kaplıyor. bebegi 5-6 aylık ve üstü olanlar için ideal.

7. Konu Sahibi : shrylz #17
    Giriş tarihi
    Jul 2009
    polly magic alıcam ben,çok hoşuma gitti.

8. Konu Sahibi : shrylz #18
    Arkadaşlar ne soracağım bizimde mama sandalyemiz chicco polly ama şu emniyet kemerleri leke oldu hep yediği yemekleri dökdü yemekli elleriyle tuttu silmeklede çıkmıyor sökülüyormu bilmem sökülsede zahmetlidir gibi geliyor sizler naapıyorsunuz nasıl çıkartıyorsunuz lekeleri

9. Konu Sahibi : shrylz #19
    chicco Polly tavsiye ederim. Çok uzun süre kullandık.

10. Konu Sahibi : shrylz #20
    Giriş tarihi
    Sep 2009
    arkadaşlar bende kraftın hem beşik hemde mama sandalyesi olması için alıcan iyimi sizce

Sayfa: 2/3 İlkİlk 123 SonSon