Yüz asma

pinkyyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
86
4
Arkadaşlar, aranızda yüz asma (happy lifting) yaptıran var mııııı?

Varsa, kime yaptırdığını, ne kadara mal olduğunu ve bu konudaki diğer tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Yaptırmayı düşünüyorum da ayıptır söylemesi :kedi:

Canım ben bu konuyu doktora sormuştum .Etkisinin bir kaç ay sürdüğünü söylemişti.Bir başka doktor da elle iplerin hissedildiğini ve çekme yerlerinin belli olduğunu söyledi.Yani pek iyi bir şey değil sanırım .Neticede bir kaç ay için hiç değmez.Şeniz

hımmm.. iplerin hissedilip hissedilmediği önemliydi benim için ki hissediliyorsa çok kötü yav :KK43:(( yaptıran birini bulsak da ondan bilgi alsak aslında daha iyi olacak
(nedense ben bu tür konularda dr.lardan çok hastalardan bilgi almayı yeğeliyorum. malum tıp sektörü iyice ticarileşti :KK66:))

a ben bir forumda yaptıran bir hanımın yazısını okudum
demisti ki acıdan ve gerginlikten cıkarttırmak zorunda kaldım
dusunun yanı
aman sakın dıyım
iyi bise olsa biz anneme yaptırırdık
ayrıca drumuza da sorduk, ben size bunu yapmak istemem demisti
iyi diyenler bu isi ticarete dökmüş drlardan baskası degil

ben yaptırdım öyle iplik hissi filan olmuyor kim dediyse çok komik .yüz asma kimyasal yüz soyma bacaktan yağ alıp kök hücre enjekte ve botox yaptırdım.

neden hepsini birden yaptırdın akkide arkadaş? hiçbirinden memnun oladınmı yada en iyisini bulmayamı çalışıyorsun?? en iyiyi şu diyebilirmisin peki?

Tez zamanda literatürden bile silinmeli.
Merhaba lar. Daha once yaptirdinizmi? ben orumcek agi dene tuhaf bi islem yaptirmistim. O zamnlar populerdi. Asma islemini bir kac doktorla gorusmustum gecen sene iyiki yaptirmamismiyim deneyiminiz varsa paylasabilirmisiniz?

Merhaba lar. Daha once yaptirdinizmi? ben orumcek agi dene tuhaf bi islem yaptirmistim. O zamnlar populerdi. Asma islemini bir kac doktorla gorusmustum gecen sene iyiki yaptirmamismiyim deneyiminiz varsa paylasabilirmisiniz?
Yaptırmadım ama plastik cerrahların çoğu ben yapmıyorum bile diyor.düşününce mantıklı da görünmüyor zaten.hem geçici maksimum 1 yıl dayanıyor hem de oldukça maliyetli.onu yaptıracağıma orta yüz germe yaptırır 10 yıl el ense yatarım :)

X