Kendiniz iin en son ne aldnz?

en son lacost dan siyah spor ayakkabi aldim daha dogrusu kocis almis hediye cok beyendim ben de
zemuszemus
kizlar turkiye de indirimler basladi mi burda hersey acaip pahali cok sey alicam ama yakinda yilbasi indirimleri baslar diye bekliyorum

cok tarz ayakkabilar gule gule giy canim benim de var buna cok benzio ve cok rahat jeanlerle eteklerle herseyle cok shik duruo

wylma cnm çok tşk ederim opuyorumnanaktan evet gerçekten çok şık duruo jeanlerle,görünce çok beğendimm..
buarada indirimleri sormuşsun, henüz burda bi indirim yok cnm tam sezon zaten olcağını pek zannetmiorum, şubatta başlar indirimler kaydirigubbakcemile5

bende bugün ayakkabı aldım kendime.. bilgisayarın kamerasıyla çektim pek net değil kusura bakmayın

resim001qh.jpg
resim002e.jpg

ben de bunlardan alsam mı almasam mı kararsız kaldım

ben de bugün çanta aldım bide eşotman üstü aldım kapşonlu ayakkabı alıcaktım bi türlü beğenemedim

ben de bunlardan alsam mı almasam mı kararsız kaldım

bozocumm niyetin varsa al derim, gerçekten çok rahat ve çok şık duruo.. arkadaşımda denedi bu ayakkabıyı, dediği şey giydiğim en rahat topuklu ayakkabı.. ben her topukluyla rahat edememde oyüzden bayıldım rahat oluşunakaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim
ben topuklu giymeye alışkın değilim o yüzden teredütte kaldım bunların topuksuz olanını denedim belki öyle alıcam

bu sezonda bulabilir miyim acaba bu tarz bi ayakkabi yaa artık yaz sezonu açılmış her yerde bi daha almak istiyorum kızlar istanbulda nerden bulurum bunlardan sizcee

en son kol saati aldim CK dan çok paraydı amma çok güzeldi dayanamadim boshayallersmile

oysho'dan sütlügen aldım çok rahat!!!!!

hayırlı olsun kıslar
sütlügen kaydirigubbakcemile3benim de almam lazim ondan yaa ve ben de rahatlığına çok önem veririm iç giyimin oysho hiç kullanmadım bilmiyorum o markayı da hangi avm den aldın canim?

Hep alışverişe gittiğimde bugünde bugün kendime bişiler alağacağım diyorum
ne zamanda gitsem hep kzıma alıp ve dönüyorum ve kendine hiç bişi almamış oluyorum
ve bu topiği görünce uzuzn zamadırda kendime hiç bişicikler almamış olduğumu hatırladımbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

hayırlı olsun kıslar
sütlügen kaydirigubbakcemile3benim de almam lazim ondan yaa ve ben de rahatlığına çok önem veririm iç giyimin oysho hiç kullanmadım bilmiyorum o markayı da hangi avm den aldın canim?

inanmiyorum kendime yaa kullandigim urunun markasiymis meger ohaoldumsmileben yurtdisindan almistim oysho yu ondan kafam karisti cok iyi biliyorum ozellikle de pijama takimlarini cok seviyorum ama biraz tuzlular
sorumu geri aldimmirmirmirmir

denizci modasına uygun basörtü ona uygun canta ve onada uygun ayakkabı aldıım :)

X