Nişan Bohça Alışverişimm (Liste yaptım :))

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
canmmm daha yeni gördüm hepsi çok güsel o tüylü terliktende mi aldırdılar ya :KK9:illa olcek yani
takı setinde çok zarif bnde böle bişey düşünüyom kısmetse ne çok iş varmış ya bi bohça yapılcak Allah kolaylık versin
Allah tamamını erdirsin canm :nazar: bocaya listeyle çıkmak lazım valla ben unuturum bu kadar şeyi heyecandan herhal bide beğenemem off

Sağol canımm beğenmişsin ohh ne güzell darısı başınaa :nazar::nazar::nazar:
Takı setimi ben de çok beğenerek aldım, mesela onu önceden beğenmiştim, bazı şeylere önceden baktım daha rahat oluyor nerden ne alcanı bilince, ama mesela saatti günlük kıyafetti akışına olduu gene de insan nerden aldıüını bilince sorun olmuyor:KK34:..net değildi gene biraz bakındık ama hep ilk beğendiğine gider ya insan :KK1: valla mağazalarda da yardımcı oluyorlar sıkma canını, özellikle çamaşır konusunda, pierre cardinin kendi satış mağazası var Eminönü'nde süper yer..her şey de daha uygun :KK34:

Diğer günlük eşyaları da şöyle düşün baştan başla ayağa kadar ne giyiyorsan kullanıyorsan günlük alınıyor :KK1:

Sorma terlik illa olcak dediler aldık tüylü müylü :KK1:

baya da para gidiyo herhal bnm birikimim anca nişana yetcek yaw:KK14:

Aynen canım gidiyo baya bu sadece damada alışveriş, nişan kız tarafında olduğundan salon tut tutma tonla masraf oluyor, evde pastasıydı, pidesiydi, kurabiyesiydiii...yok tabağıydı, süslü nişan şekeriydi, kapı süsüydü, nişan tepsisiydi bohça işlemesiydi ıvır zıvıra bile gidiyor baya... bir de alyanslar alınacak daha ayrıca da ailem de bana takacak sade bir bilezik aldı o da 1200 civarı, daha o gün kuaförü var neyi var gece eğlencesi var bize daha çokkk hesap var :KK1:..ama bu işlere girişirken bunları göze alıyor aileler zaten rahat ol :KK31:

Son düzenleme:
Canım nişan alışverişin çok renkli çok güzel geçmiş anladığm kadarı ile :KK76: aldıkların şahane :21: ben de alışverişe çıkmadan bir liste yaptım :KK34: ve listeye göre şu aralar fiyat araştırması içindeyim :KK34: dediğin gibi öyle çok daha kolay oluyor aldıklarını çiziyorsun beyendiğin model markaları not ediyorsun sonra kayınvalide ile alışverişe çıkınca her şey çok daha kolay ve hızlı oluyor :KK34:

Canım nişan alışverişin çok renkli çok güzel geçmiş anladığm kadarı ile :KK76: aldıkların şahane :21: ben de alışverişe çıkmadan bir liste yaptım :KK34: ve listeye göre şu aralar fiyat araştırması içindeyim :KK34: dediğin gibi öyle çok daha kolay oluyor aldıklarını çiziyorsun beyendiğin model markaları not ediyorsun sonra kayınvalide ile alışverişe çıkınca her şey çok daha kolay ve hızlı oluyor :KK34:

Cok sagol canimmmm amin insallahhh darısı da senin basinaaa.. fiyatlari da yazdim umarm isine yararr canimmm :KK66:))

Aynen canım onceden ufak da olsa arastirma yapmak lazm en azindan gidilecek magazalari belirlersin girince bi sekilde begeniliyorr :KK66:))

Guzel gecti cideen cicim darisi basina tekrarr :KK66:)

Nişanlıcımaa Kemal Tanca'dan ayakkabı ve kemer aldım bugünnn...takımın altına giysin diyee

$20131114_161122.jpg

Beğenmezse değişiriz dedim dayanamadım aldım, kendi de çok benzerini beğenmişti Antalya'dan foto yollamıştı, hafif renk tonu farklı ama bakalımm..:KK34:

canımmm bana çok yardımcı olacak senin listen. birden heyecan bastı beni anlatamam yaa :) önceden alacağın şeylere bakmak konusunda haklısın. ben de biraz internetten araştırma yapayım. bu takımları vs avm'den miş yaptınız? yoksa dükkan dükkan gezdiniz mi??

canımmm bana çok yardımcı olacak senin listen. birden heyecan bastı beni anlatamam yaa :) önceden alacağın şeylere bakmak konusunda haklısın. ben de biraz internetten araştırma yapayım. bu takımları vs avm'den miş yaptınız? yoksa dükkan dükkan gezdiniz mi??

Canm benm yardimci olduysa ne mutlu bana sagol guzel dilegin icn :)

Pierre cardin olanlari eminonunde pierre c kendi magazasi var her sey mevcut ordan aldik canm.. digerlerinin cogu avm mesela abiye ustune kullandigim kurku bakirkoy carsisindan aldik denk geldi.. saati iste saat&saat magazasindan aldk.. iste abiye canta ayakkabiyi nine westten aldik falan ama perre c disindakiler Bakirkoyden alindi yani deli gibi Istanbulu dolanmadm bosa begenip begenmeyecegim seyleri bildigm icn :KK66:

:nazar::nazar::nazar:Herkese selamlarr, 2 gündür gezinti sonucu bohça alışverişimizi tamamladık, ben de zamanında çok araştırdığımdan dolayı herkese de bilgi vermek istedimm... (sonradan foto yüklemede hata oldu, link ekledim))

Bohça alışverişinde baştan sona alınanlarr:

Benim bohçam: (bulabildiğim kadarını fotolayarak)

1. Öncelikle setimi aldık; favoriden aldım beyaz istiyordum sade..

Eki Görüntüle 855547

Pierre cardin mağazasına gittik vee başlandı sıradan alınmaya;

2. 6lı saten gecelik seti; ben mürdüm rengi aldım zevkinize kalmış seçer beğenir alırsınızz..

Pierre Cardin Çeyizlik 6'lı Sabahlık pijama gecelik 6205 En Hesaplı Online Satış Fiyatı 309,00 TL

3. atlet-çamaşır takım
4. sütyen-çamaşır takım
5.terlik (illa alman lazım dediler :))

G&C Çeyiz Terliği (beyazı)

6.seyahatler için makyaj çantası (ben kutuları ve sandığı kullanışlı bulmadığımdan almadım keyfinize kalmış)
Eki Görüntüle 855548
7.çorap
8. cüzdan (çok içime sinmemişti kayınvalidem son anda koydu)
9. günlük pijama takımı (bu kısımda rahatça istediğini giyersin dendi bana ben de cicili polar bir takım aldım :))

Pierre Cardin Taytl Pijama Takm 8802 (fuşyası)

Nine weste gittikk

10.Abiye ayakkabı(foto ısrarla yüklenmedi linkleri koyayım)

NWCAMYA2 - Nine West: Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

11.Abiye çanta

CANTA 0269042NW - Nine West: Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

12. Günlük çanta ve cüzdanı(takımı bozmamak için kv ısrarla aldı cüzdanı bu sefer içime sindi tabii :))

CANTA 0267603NW - Nine West: Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

CUZDAN 0267705NW - Nine West: Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

13. Gratis ve body shoptan kullandığım ana makyaj,makyaj temizleme ve cilt bakım ürünlerimi aldımm...(biraz fotoo)

Vcut Bakm > LEK - The Body Shop

Eki Görüntüle 855561 Eki Görüntüle 855576 Eki Görüntüle 855562 Eki Görüntüle 855564 Eki Görüntüle 855565 Eki Görüntüle 855567 Eki Görüntüle 855568 Eki Görüntüle 855570

14. Mangodan günlük kıyafet olarak işe giyebileceğim, etek ceket gömlek aldık

Eki Görüntüle 855571 Eki Görüntüle 855572 Eki Görüntüle 855573

15. Dkny saat aldık

Eki Görüntüle 855577

16.Siyah hafif topuklu deri bir çizme aldık

17.Abiye elbisemi ve gece çıkarken giyeceğim mini elbisemi de önceden almışlardıı...ustune disarda usumemek icin yalanci kurklerden aldik gri ayakkabimla cantama uydu :)

18.Kayınvalidem gelirken boncuk işlemeli bohça, hurç , havlu, patik, yemeni tarzı bir şeyler getirmişti bir de sevdiceğimin nenesinden el emeği örgü bir şal geldi.

Benim alışverişim burada son buldu.

Sevdiceğimin bohçasına biz neler aldıkk...

Pierre cardin mağazasından baya bir şey alındı :)

1.6lı pijama takımı

Pierre Cardin Poplin 6 lı Robdeşambr Pijama tk 5505 En Hesaplı Online Satış Fiyatı 249,00 TL

2.Günlük kullanım için eşofman takımı

Mod Collection 1554 ERKEK Eşofman Takımı-NEW GittiGidiyor'da 97474445 (fümesi)

3.Gömlek-cüzdan-kemer-kravat seti

Pierre Cardin 6 prç Gömlek Kemer Cüzdan Kravat Mendil Damat Seti03 En Hesaplı Online Satış Fiyatı 199,00 TL (kravatı farklıydı)

4.İç çamaşırları
5.Çorap
6.Ayakkabı(henüz alamadık yanımdayken almak istedim kışlık bot alacağım kullansın istiyorum)
7.Terlik

G&C Çeyiz Terliği

8.Traş seti(bakım kiti nivea)

Nivea Sensitive Traş Seti 7 Parça Manikür Seti Hediyeli En Hesaplı Online Satış Fiyatı 119,00 TL

Çok şükür sorunsuz ve keyifli bir alışveriş oldu, darısı başınıza kızlarr...:nazar::nazar::nazar:

Alyanslarımızı ancak nişandan bir gün önce alabileceğiz...

hayırlı ugurlu olsun.guzel ve zevklı bır alışverış olmuş.profesyonel makyözum ıstersenız makyajınızı da ben üstlenebılırım. :)

günaydınn. Bişi sorucam. Sen bu konularda tecrübelisin :) Annemler nişan davetiyesi bastıralım. Herkes nasıl bulacak salonu diye tutturdu. Ben aslında istemiyorum böyle bişi ama. Sizce uygun olur mu?

günaydınn. Bişi sorucam. Sen bu konularda tecrübelisin :) Annemler nişan davetiyesi bastıralım. Herkes nasıl bulacak salonu diye tutturdu. Ben aslında istemiyorum böyle bişi ama. Sizce uygun olur mu?

Canım salonda yapacaksanız bence sorun olmaz, şirin bir davetiye bulup bastırabilirsin yani :KK34: ben evde yaptığım için hiç araştırmadım ama babam bir ara salonda mı yapsak falan diyordu hatta dedik ki o zman herkesi çağırmak lazım davetiyeyle falan, biizm de çoğu şehirdışından geliyor zaten , ben ona istemiyorum demiştim yani herkesi çağırıp düğün gibi yapmak istemiyorum dedin. Madem salonda kararlasınız bence güzel olur davetiye canımcım :KK34:

Canım salonda yapacaksanız bence sorun olmaz, şirin bir davetiye bulup bastırabilirsin yani :KK34: ben evde yaptığım için hiç araştırmadım ama babam bir ara salonda mı yapsak falan diyordu hatta dedik ki o zman herkesi çağırmak lazım davetiyeyle falan, biizm de çoğu şehirdışından geliyor zaten , ben ona istemiyorum demiştim yani herkesi çağırıp düğün gibi yapmak istemiyorum dedin. Madem salonda kararlasınız bence güzel olur davetiye canımcım :KK34:

teşekkür ederim. fikirlerin benim için çok önemli. o kadar karmaşık ve kararsızım ki bana ışık tutuyorsun tekrar teşekkür ederim. mujukssss :KK54:

X