Kolay hamile kalanlar

KOLAY HAMİL KALDINIZ MI

• Ankete Katılan
    80
  • Anket Kapalı .
firdevs20006 yazı yazsan yapacam o istediğini

kızlar bnde 1 yıl uğeraştan sonra hamile kaldım şimdi allahıma şükür 13 hafta 2 günlük hamileyim inş isteyen herkes en yakın zamnda hamiş kalır

ben iyiyim canım bulantıların falan bitti allaha şükür iyiyim yani

ben ilk çocuğumu büyük bi mücadele sonrasında kazandım 6 ayda

ikincisini öyle 2 3 ay yalandan korunmayı bıraktım oluverdi

üçüncüde tamamen süpriz bebek o nası oldu hala anlamadım :))))))))))

herkese merhaba .3 yıllık evliyim bu ay ilk kez denedik ve bugün adet oldum :KK43:( ilk ayımda kalamadım ve çokk büyük birumutsuzluğa kapıldım kızlar yaaa :KK43:(((((

herkese merhaba .3 yıllık evliyim bu ay ilk kez denedik ve bugün adet oldum :KK43:( ilk ayımda kalamadım ve çokk büyük birumutsuzluğa kapıldım kızlar yaaa :KK43:(((((

canım daha ilk ayın sana öneride bulunayım birseneyi bekleme doktora git tümtahlillerini yaptır için rahat olsun hemen kaalırsın işallahopuyorumnanaktan

ben3 yıllık evliyim canım hiç korunmadım olursa olur dedim ama geçen şubattan (2008 şubattan) beri çok istiyoduk dr. gittim çünkü baya beklemiştik iltihap çıktı iltihapla baya uğraştım ilaç kullandım ama geçmedi 3 defa iltihap tedavisi gördüm sonra iltihap bittti ama gene birşey yok herkes iltihap tedavisinden sonra kalırsın demişlerdi olmadı dr 2 ay daha bekleyelim dedi iltihap tedavisinden sonra olmadı dr herşey yolunda dedi ama ben ümitsizliğe düştüm iyice çok kafamatakıyodum en sonunda vazgeçttim o ara kk ya bile girmedim kimsele bebek konusunda konuşmadım yumurtlama takip etmedim birlikte olurken eşimle düşünmedim bebeğimi çünkü ümidim kalmamıştı adet düzensizliğim vrdı gene öle sanıyodum bu arda bir sorun nedeniyle haziran ayında stanbuldan izmire taşındım eve geldiğimin ertesi günü eşim test al yap dedi yoksa dr gidelim ne gerekiyosa yapalım dedi tamam dedim aldım testi yaptım o arada eşim aradı ben sonucu beklerken oda telefonda ben baladım çift çizgiyi görünce ağlamaya eşimde telefonda ağlıyo hemen eve geldi sarıldık ağlaştık böyle aldım bebişimin haberini dr gittğimde onu gördüm ya başladım ağlamaya allah hepinize nasip etsin canlarım

2008 de başladı esas mücadelem ama 2009 da mayıs ayında hamile kaldım

ben3 yıllık evliyim canım hiç korunmadım olursa olur dedim ama geçen şubattan (2008 şubattan) beri çok istiyoduk dr. gittim çünkü baya beklemiştik iltihap çıktı iltihapla baya uğraştım ilaç kullandım ama geçmedi 3 defa iltihap tedavisi gördüm sonra iltihap bittti ama gene birşey yok herkes iltihap tedavisinden sonra kalırsın demişlerdi olmadı dr 2 ay daha bekleyelim dedi iltihap tedavisinden sonra olmadı dr herşey yolunda dedi ama ben ümitsizliğe düştüm iyice çok kafamatakıyodum en sonunda vazgeçttim o ara kk ya bile girmedim kimsele bebek konusunda konuşmadım yumurtlama takip etmedim birlikte olurken eşimle düşünmedim bebeğimi çünkü ümidim kalmamıştı adet düzensizliğim vrdı gene öle sanıyodum bu arda bir sorun nedeniyle haziran ayında stanbuldan izmire taşındım eve geldiğimin ertesi günü eşim test al yap dedi yoksa dr gidelim ne gerekiyosa yapalım dedi tamam dedim aldım testi yaptım o arada eşim aradı ben sonucu beklerken oda telefonda ben baladım çift çizgiyi görünce ağlamaya eşimde telefonda ağlıyo hemen eve geldi sarıldık ağlaştık böyle aldım bebişimin haberini dr gittğimde onu gördüm ya başladım ağlamaya allah hepinize nasip etsin canlarım

herkes hamile kalıri işallah:Saruboceq:

1 yıllık evlıyım evlendıkten sonra 2 ay korunduk daha sonra korunmayı bıraktıktan 4 ay sonra hamıle kaldım ama kımyasal gebelıkten dolayı düşük yaptım ve 5 ay oldu hala beklıyorum Rabbım inş bu mubarek gunde isteyen herkese hayırlısıyla bı evlat nasıp etsin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım daha ilk ayın sana öneride bulunayım birseneyi bekleme doktora git tümtahlillerini yaptır için rahat olsun hemen kaalırsın işallahopuyorumnanaktan

hangi tahlilleri yaptırmam gerekiyo arkadaşlar.bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim!!!!!!!!!!!!!!

hangi tahlilleri yaptırmam gerekiyo arkadaşlar.bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim!!!!!!!!!!!!!!

Güzelim ilk aydan ne tahlili yaaav, sen ilk aydan başlarsan takmaya ooooo işi zorlaştırısın, git kocanla birlikte olmanın keyfini çıkar, 1 seneye kadar olmazsa doktor yollarını tut, 1 seneye de %80 hamile kalmış olursun, istatisktikler öyle diyor ben yalancısıyım:nazar:

anjelic arkadaşım ben 3 senedir evliyim.allah ne zaman hayırlısıyla kısmet ederse o zaman inşallah hamile kalırım.fakat önceden bazı testleri yaptırmanın ne zararı olabilir ki??? 1 yılın sonunda doktorlar hangi testleri istiyorlar??? nelere bakıyorlar bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olursa çok mutlu olurum..bide ebn kiloluyum.bu hamile kalab,ilmem konusunda bir engel teşkil eder mi acabaa???????????????

X