Süt Hormonu Yüksekliği

1 buçuk senelik evliyim regl hep düzenliydi 12 gün gelmedi hamile olduğumu düşünüp doktora gittim rpolaktin hormonum 324,30 çıktı hap verdi kullanıcam ama başka bir yöntemi var mı düşürmenin

Benim de süt hormonum yüksek ve hamile kalmadığimi buna bağlıyorum. Çünkü eşimde sorun çıkmadı normal dedi doktor testlere.benim testlerde prolaktin seviyesi yüksek cikti.inşallah bundan olmuyordur dedi doktor.yani eğer bundan hamile kalamıyorsam cozulebilecek bi sorun diye anladım.bugün iğnenin 12. Günü kasiklarim hala ağrıyor bakalım hastalık belirtisi mi yoksa hamilelik mi.dostinex kullanıyorum prolaktin için inşallah düşmüştür ve hamile kalmışım dir. 5 yıldır bekliyorum hamile kalamıyorum.

1 buçuk senelik evliyim regl hep düzenliydi 12 gün gelmedi hamile olduğumu düşünüp doktora gittim rpolaktin hormonum 324,30 çıktı hap verdi kullanıcam ama başka bir yöntemi var mı düşürmenin
İlactan başka yok sanırım bide ot duymuştum düşürüyor diye.senin hormon degerın olması gerektiğinden baya bir fazla doktorun mr istemedi mi senden.çünkü artık sınırları da aşmış görünüyor.panik yapma ama doktorunu değiştir ve başka doktora girlt acilen

Arkadaşlar merhaba bnde yeni test yaptırdım bndede varmış bu sorun 7 aydır evliyim çocuğum olmuyordu ondan olmuyormuş demekki ilaç verdi bir daha gidecegim

Merhaba☺benimde süt hormonu yüksekti ilaç kullandım düşmesi için düşmedi ,sonra Devlet hastahanesi infertilite bölümüneden bazı tiroit tahlileri istediler bende hasimato çıktı ilaç kullandım tiroidlerim düşünce süt hormonuda düştü. benimkinin nedeni hasimato Bilginize, inşallah en kısa zamanda sevindirici haberi alırsınız çok zor bir süreç....

destina_04 .!.:
Merhaba☺benimde süt hormonu yüksekti ilaç kullandım düşmesi için düşmedi ,sonra Devlet hastahanesi infertilite bölümüneden bazı tiroit tahlileri istediler bende hasimato çıktı ilaç kullandım tiroidlerim düşünce süt hormonuda düştü. benimkinin nedeni hasimato Bilginize, inşallah en kısa zamanda sevindirici haberi alırsınız çok zor bir süreç....
Saol bilgilendirdiğin icin benim inşallah düşer ya başka birseye gerek kalmaz umarım tüm arkadaşlara sağlık sıhhat versin allahım

benim de geçen ay 34 çıktı prolaktinim, dostinex kullandım bu ay ölçtürdüğümde 10 çıktı... inşallah bir daha yükselmez... testere dişli aslan pençesi kullananlar var ama kaş yaparken göz çıkarmaktan da korkuyorum.

Gecmis olsun c sadece süt hormonun muydu yüksek olan diğer hormonlarda yuksek miydi ve süt hormonun kaçtı?

X