Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesini önleme ve saç gürleştirme (kesin sonuç)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
bende şimdi bir avuç karanfili 500 ml lik su şişesinin içine koyup lavabonun altına koydum kaynatmadım su şişesinin içinde olurmu bu sayfaya kimse uğramıyormu cvp yazmıyor kimse cvp yazan olursa sevinirim yaakafamçokkarıştı

kızlar bana en çok lavanta yaradı diğer formlarda karanfil muskat zeytinyağlı karışımı yaptım yumuşacık oldu turplu suya bugün başladım en iyisi bence lavantalı su o iyi geldi saraçoğlu hocanın saç dökülmesi için tarifi yani

bende şimdi bir avuç karanfili 500 ml lik su şişesinin içine koyup lavabonun altına koydum kaynatmadım su şişesinin içinde olurmu bu sayfaya kimse uğramıyormu cvp yazmıyor kimse cvp yazan olursa sevinirim yaakafamçokkarıştı

Canım ben uğruyorum ama denemedim.Baştan sona okudum yazılanları, hatırladığım kadarıyla şişe ya da yer farketmiyo.Karanfil aldığımda ben de küçük su şişesine koymayı düşünüyorum.Bi arkadaş da fısfıslı şişe önermiş varsa o daha kullanışlı olur.inş faydasını görürsün canım.

ben de bugün başladım karanfil suyuna ılık suyun içine 1 avuç karanfil atıp 24 saat karanlık bir ortamda beklettim ve fısfıslı şişeye aldım kullanacağım her gün bakalım inşallah faydasını görürüm :Saruboceq:

Canım ben uğruyorum ama denemedim.Baştan sona okudum yazılanları, hatırladığım kadarıyla şişe ya da yer farketmiyo.Karanfil aldığımda ben de küçük su şişesine koymayı düşünüyorum.Bi arkadaş da fısfıslı şişe önermiş varsa o daha kullanışlı olur.inş faydasını görürsün canım.

inş. canım saol paylaşımın için.:1hug:

fısfıslı şişe fikri çok iyi.bir de bulabilsem iyi olacak.
diğer türlü her yere damlattım çünkü :KK43:

benim saçlarımda dökülme normal seviyelerde ama ince ve az saçım var... saçımı toplayınca yanlardan derim görünüyor sinir oluyorum... gürleşir ve çoğalrsa süper olur...

çok pratik karanfil olayı... birkaç farklı yöntem var... ben 500ml ılık suya bir avuç karanfil atacağım... 4 gün karanlık ortamda bekletip uygulamayı düşünüyorum... fısfıslı şişem de var...

yalnız uyguladıkatn sonra kurutsak olur değil mi ?

ya kesinlikle şu fısfıslı şişelerin satıldığı yerler var mıdır?...kuaför salonlarında olanlarından olsa ii olurdu
yoksa bildiğimiz camsil şişesi ne kadar yıkasamda kullanmak istemiyorum açıkcası....şişe olmadan da çok zor oluyor....

evet canım kahverengi renkte olan yani kuru karanfil ile canım..onu suyun içinde bekletince su da bir süre sonra kahverengi oluyor..

kızlar şu anda karanfilli su ve hc bakım yagı kullanıyorum çok çok memnunumhem uzadı hamde saçlar çıktı seyrelen yerlerden.karanfil yaptı ama bunu baya oldu kullananlı artık eşim gördü oda kullanıyor.fısfıslı şişe çok pratik hiçbir yer batmıyorr.tavsiye ederim

canım ne kadar zamandır yapıyosun bu karanfil olayını??? ve hc bakım yağı ne ya?? :sm_confused:bende yapmaya yeni başladım..inşallah işe yarar..:Saruboceq:

bende yapıorm paylaşan kısıden allah razı olsun bırakın arkadaşlar saçlarnza ne bulrsanz surmeyın . bitkiselmiş felan hep para oyunları ben bu karanfil suyunu kullanıorm saclarım kendne geldı şampuan olarakta hacışakır klanıorm memnnm eskıden hep bıtkısel sampuanlar bakım yagları hep sacımı mafettı kuruttu smdı guzel allah razı olsun bunu paylasandan :)

kullan kişilere birley sormak istiyorum,
ben de deniycem ama saçta yağlıymış gibi bi etki bırakıyor mu durulamazsak.
mesela ben ısırgan otu kullandım saç uçlarım çok kırık kuruttu daha beter yaptı.
kuruluk falan yapıyor mu saçta?

arkadaşlar bende uygulamaya karar verdim yazılanları baştan sona okudum ama kaynatıpta mı 24 saat bekletiyoruz yoksa soğuk suya mı atıp bekletiyoruz orayı anlayamadım bilgi verecek olan var mı????

arkadaşlar bu karanfilli suyu sürekli uygulayıpta gerçekten dökülmesi durup saçlarının çoğaldığını farkeden var mı kesin sonuç almış biri.çünkü bende bir ara ısırgan otu suyu yapmıştım 1.ve 2.yapışımda etki etti sonra yine dökülmeye devam etti yapanlardan çok rica ediyorum söylemelerini.

arkadaslar bende sarimsak yapiyorum faydazinida goruyorum en azinda dokulme bitti sayilirsimdilik yerinde sac felan cikmiyor 1 aydir yapiyorum ama gercekden cok felaket kokuyor hele islak olunca insallah yaptigima deger insallah bu karanfilli de deneyelim bakalim en azinda guzel kokar

ya kesinlikle şu fısfıslı şişelerin satıldığı yerler var mıdır?...kuaför salonlarında olanlarından olsa ii olurdu
yoksa bildiğimiz camsil şişesi ne kadar yıkasamda kullanmak istemiyorum açıkcası....şişe olmadan da çok zor oluyor....

çiçekçilerde olabilir mi acaba ?
ben saç spreyi şişesini kullanıyorum... bu arada dün ilk denememi yaptım...
banyodan son durulamadan önce sıktım özellikle diplerine...

sonra kuruturken tekrar sıktım... zaten fısfıllı şişe ile sıkınca çok da abartılmıyor...

sabah da saçımı yaptıktan sonra önlerde diplere sıktım biraz... bakalım nasıl olacak...

annemin saçları çok seyrek...57 yaşında benim annem ... ama baya az saçı var...ona dasıktım dün fıs fıs bulduğum yerde fısfıslıyorum -tatlicadiarzu-

ya bi tarif var ortada ama doğru düzgün nasıl yapıldığı yok her kafadan bi ses. konu sahibi zaten muhatap bile değil sorularla. bu karanfiller kaynatılacak mı ya da kaynar su da mı bekletilecek ya da kaç gün bekletilecek. nemli saça mı kuru saça mı formül bayatlar mı ne zman yenilenmeli bu soruların cevabı yok. önce bu soruların cevapları ikna etmeli beni. baştan sona okudum ama bi muamma söz konusu.

X