Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesini önleme ve saç gürleştirme (kesin sonuç)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
karışımı hazırladım ve kullanıyorum sanırım bir hafta yetecek bu karışım banyo dolabımda duruyor günde bir defa kullanıyorum bozulma riski varmı acaba

bende şimdi hazırlayacağım.bakalım ne olacak.
en azından kimyasal birşey değil.ve birşey kaybetmeyiz.
saçlarımız karanfil karanfil kokar :))

arkadaşlar ben de az önce hazırladım suyumu
ben 500 ml lik su şişesinin içine attım karanfillerimi hadi hayırlısı bakalım :Saruboceq:

kızlar saçım sarı rengini koyulaştırırmı kullanan varmı
ayrıcasıcak suyamı koyucazz soguk suyamı koyucaz

Ee süpermiş. Mevsim değişikliğinden ve stresten bu ara saçlarım çok dökülüyor. Yarın aktara gidip iyi gelecek birşeyler alacaktım bende. Zeytin yağı denedim ama o daha çok döktü. Birde bunu deneyelim bakalım. Teşekkürler paylaşım için:)

yaaaaaaaaa size soruyorum saçımın rengini bozarmı sarı saçlıyım lütfen hazırladım kullanamıyorum bir cevap bekliyorum

valla sizin cavabınızı bekleyene kadar kullandım zaten diplerim çıkmıştı bunuda diplere uyguluyorum zaten bundanmı bilmem çok azda olsa saçım dökülüyodu oda durdu şimdilik bakalım

ne güzel fatmanur,inşallah benimkide öyle olur.maşallah.
bende dün uygulamaya başladım.
haftaya doktora gidceğim.
o zmana kadar uygulayayım dedim.inşallah dökülme biraz azalır da doktora gitmeye gerek kalmaz.

ben denedim 2 gün üst üste yaptım dün akşam sürdüm bekledim öle bu sabah saçlarımı yıkadım ve dökülen saçlarda yarı yarıya azalma vardı :) çok mutlu oldum şimdi bi kaçgün ara verip tekrar yapıcamm gayet güzel ve kolay sonucunu tekrar yazarım artık daha az dökülsün ve kırılmasın yaa çünkü kestirmek istemiyorum saçımı inş kendine gelir saçlarım zemuszemus

kızlar başlayalı 1 hafta oldu beklki geçtide ama ufak ufak saç çıkmış diplerden çok sevindim yaaaa
allah razı olsun bu topigi açandan hemde saçlarım missssss gibi kokuyor :)

bıtkıler zarasız degıldır kımyasal ılaclardan daha etkılı bıle olabılırler yerıne ve dozuna gore

kızlar ben de kullanıyorum daha önce de belirtmiştim ama bir sorum var
bu su 1 haftada bitmedi değiştirip yeni yapmak mı lazım yoksa bitene kadar kullanabilir miyiz?
belki zararı olur,bayatlar falan siz nasıl yapıyorsunuz?

Benimde saç dökülmem fazlaydı (bu aralar azaldı çok şükür) ama bunu da deneyeceğim. teşekkürler.

X