Makyaj Ürünleri Ilarzu makyaj salonu asn dnmzde ona makyajmz ona yaptralm diyenler!!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

emekli_

*teyze adayı*
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
582
63
opuyorumnanaktan İLARZUUU SANA AŞIĞIZZ Bİ MAKYAJ SALONU AÇ AYDINDAN GELCEM VALLA MAKYAJ İÇİN BEBEEM opuyorumnanaktan:kedi:delikafadulden

ay başlığı görünce atladım kesinlikle evlere servis olmalı bu hatun...
tövbe tövbe o nası bi cümleydi yarabbim....yirim ben onu cingen gacı

hahay çok güldüm yaaaaaaaaaa. kıss bu nasıl topik alemsiniz valla.
ama haklısınız ne diyim. ilarzu mutlaka bu sektöre adım atmalı bencede!!!...:eek:

eksik kalmışım dakikalardır....hemen geldim ben de....

ilarzumun 1 numaralı hayranı olarak konuya okey diyorum..gerçi ben evliyim ama olsun...salonuna gider hergün makyaj yaptırırım....bu kadar güzel makyaj yapan biri eminim ki saç yapımından da anlıyordur...bayılıyorum vallahi çiçeğime....Şeniza.s.:asigim:

evete evet ilarzu makkaş mehendisi olmalıymış kanımca =)şutarafagittikaydirigubbakcemile3

emekli kız ne diyim ben sana yaa allahım bi girem de kaçıncıyım diyer bakam dedim topiğe şok ettin kızım beni ya:))))))

deli bir taş atmış bin kişi çıkaramamış gibi de yazmışsınız çiçekler ya:))

çok incesiniz çok teşekür ederim beni çok mutlu ettiniz gerçerkten yazan herkesin tek tek ellerine sağlık gerçekten:)

emeklim inşallah o günler de olur kız helikopterlen il il dolaşır makyej yaparım bibeğim:)))

çok giremediğim için kusuruma bakmayın tatilde olduğumdan ötürü.
gelince bol bol yazarık

ya valla açtıracanız bana bi yer sonra sinek avlıcaz:)))))))) kimse gelmeecek:)))

hepinizi çok çok öpüyorum hemen girdim bi yazayım dedim kendinişze çok iyi bakın bitaneler

Canım olur mu ya keşke izmirde açsan hergün sende alırdım soluğu. Süpersin gerçekten ve her nerde açarsan aç randevu sistemi ile çalışmak zorunda kalacağına eminimopuyorumnanaktan.

Yaa tabe makyaj mühendisi olcakmış yanlış olmuşşş heeeç olmamış bölee :umursamaz:

Bana ne yaa düğün makyajımı ilarzu yapsın iştttee:icecream::dance::hooray:

ilarzucum espiri olsun diye açmadım bu konuyu cidden çok güzel yapıosun...ayrıca sen bu datlı dilinlen ii müsteri yaparsın.kuaförler güzellik salonları senin kadar güzel yapamıyo yivrum datlı gaymağamm haakaydirigubbakcemile5 sen açta hele bi hergün sendeyikk gadasını aldığımm hihoyyytcokacimcoook

valla cok iyi olurdu, ilarzum valla ben senin yerinde olsam cok ciddi düsünürdüm böyle birseyi bunun yani sira agda magda

datlum gaymaklum keşke keşke diyorum ya....emekli ne güzel yazmış kalbimizden geçenlere tecuman olmuş resmen bende aydınlıyım koşa koşa gelirim valla inş açarsında bizde gelinliklerimizle aydının en güzel gelinleri oluruz hem bire bir dersde alırız senden offfffffff offfffffffff

günaydın çiçek gözlüleeerrrrropuyorumnanaktanopuyorumnanaktana.s.a.s.

valla İzmir ede bayılıyorum be anacım o ne güzel bir memelekttir öyle be çiçem yaaa:)))

randevu sistemi gül reçelim güzel iş gerçekten fekat bu randevu işi sadece makyajla olmaz dimi saç olayına da girmek lazım bence

il il dolaşacaz çünkü dimi?

bi de bunun üzerine yoğunlaşmak gerek sadece düz makyaj değil de porselen makyaj işte kalıcı makyaj falan filan hepsini öğrenmek gerek yapacaksak bi işi diğerlerinden farklı olması lazım ki tutturalım dimi sevgi pıtırcıkları

sizin bildiğiniz bi kurs gibi sertifik veren bi yer var mı acaba?

BEBEıŞıM CıDDı CıDDı GıRCEKSEN BU ıŞE ARAŞTIRAKK sositososito alkisalkisalkis YUPPııı

X