Buna ne denir bilmem ki!...

E

EU3

Ziyaretçi
Arkadaşlar aslında düğün günü hiç umursamamıştım kayınvalidemin elbisesini.ilk gördüğümde bir şok oldum bu da ne böyle dedim o kadar.ama şimdi düğün fotoğraflarına bakınca beni cidden rahatsız etti.ne mi?kayınvalidemin düğünümde beyaz tülden bir elbise giymesi...yani düğünde bir tek gelin beyaz olmaz mı?bu kadarı da olur mu bari düğün günü benle yarışmasa ayıp mı olur?:uhm:

e ayıp olmuş biraz tabi ama
geçmiş gitmiş
bence bunu düşünp üzmeyin kendinizi
bundan sonra mesafeli olursunuz eğer size karışırsa yerimseniben

amann dert ettiğin şeye bak
derdin yok dert arıyorsun galiba
geçmiş giitmiş işte

kayınvalideniz size karşı nasıldır?
kıskanclık huyu var mıdır?
sizi rakip olrak mı goruyor?
daha öncesinde hiç huzursuzluk yaşadınız mı?
bu ayrıntılar önemli yorum yapabilmek için...

ama benim kayınvalidem böyle birşey yapsa ben üstünde kafa yormazdım
şükret ki benimki gibi seninle yarışan bi eltin yok...
ya bu elbiseyi kaynan değil de eltin giyseydi??
haline şükret bence...

aman boşver canım ya böyle ufak şeylere takıp aranı bozma sonuçta düğünün en güzel kızı hep gelinler oluyor sen öyle düşün

Ooooo düğün olmuş bitmiş..
Şimdi mi kafanıza taktınız bunu?
Geçmişe değil şimdiye bakın bence..gamyoncuiremsu

ya bazı şeyler düşündükçe insanın içine dert oluyor sonradan,sen de takılmışsın.o onun ayıbı,boşver.düğün yapılan ortamla da ilgili ama ben yakıştıramıyorum koca koca kadınlara sahneye çıkacakmış gibi giyinmeyi,güzelce giysinler takımları,elbiseleri..ne o öyle tül elbiseler falan pamuk prenses gibi-tatlicadiarzu-

dert etmiyorum ki sadece paylaşmak istedim.emin olun siz de görseniz kayınvalidenizin üstünde öyle bir şeyi şaşırırdınız.eltim yarışmaz mı hiç.benden 4 ay önce evlendi eşyaları yeni yani.benim salonu gördü gtmiş aynısından almış halsından modeline rengine kadar.:S
düğünden bir kaç hafta önce bana ben ne dersem o olur benim istediğim gibi olacak dedi.o güne kadar duymazlıktan,görmezlikten geldim.ama o gün bu ne demek oluyor,ne hakla bunu dersin diye baya konuştum.o gün bugündür ses çıkartamıyor.demem o ki eğer rahatsız hissedeceğiniz şeyler varsa baştan söyleyin.

bence bunun için kafanı yormana değmez
o onun düşüncesizliği ve çiğliği
gerçekten saçmalamış ama çoktaaan o gün bitti gitti
zaten onu o elbiseyle görenler demiştir kadına bak bi de kayınvalide olacak gelin gibi beyaz elbise giymiş
yani insanlar onu ayıplamıştır seni değil tatlım sen üzme kendini :1hug:

dert etmiyorum ki sadece paylaşmak istedim.emin olun siz de görseniz kayınvalidenizin üstünde öyle bir şeyi şaşırırdınız.eltim yarışmaz mı hiç.benden 4 ay önce evlendi eşyaları yeni yani.benim salonu gördü gtmiş aynısından almış halsından modeline rengine kadar.:S
düğünden bir kaç hafta önce bana ben ne dersem o olur benim istediğim gibi olacak dedi.o güne kadar duymazlıktan,görmezlikten geldim.ama o gün bu ne demek oluyor,ne hakla bunu dersin diye baya konuştum.o gün bugündür ses çıkartamıyor.demem o ki eğer rahatsız hissedeceğiniz şeyler varsa baştan söyleyin.

bence o zaman sen kayınvalideni bırak da eltini kafaya tak kaydirigubbakcemile3
ayrıca kayınvalidenin hal ve tavırları hakkındaki sorularımı yanıtlamamışsın canım

ne kadar çocukça davranışlar..
kaynananın yaptığı eltininkinin yanında hiç kalırmış.
kafana takarsan sen yıpranırsın canım..
gül geç, eşinle mutluysan gerisini boş ver.
"kafana taktığın tek şey, şapkan olsun":smiley-cool:

amaaan canım isterse "nü" gelsin, sonuçta gelin olan sendin, bunu da herkes biliyordu. düğün ahalisi olsa olsa bakıp dalga geçmişlerdir ya da fark etmemişlerdir bile. sen sıkma canını keyfine bak. mutluluklar...

bence o zaman sen kayınvalideni bırak da eltini kafaya tak kaydirigubbakcemile3
ayrıca kayınvalidenin hal ve tavırları hakkındaki sorularımı yanıtlamamışsın canım

eltimi kafaya taksam burdan okyanusa yol olur kesin:)onun yaptıklarını normal karşılıyorum.özeniyor.düğünümde sadece el çırpmış bir kez yüzü gülmemiş.düğünde tebrik ederken dahi tokalaşmış uzaktan.:)düğünde onlarla 1 fotoğraf dahi çekilmemişiz.daha doğrusu onlar çekilmedi eşim çağrmştı onlar gelmedi.düğünden erkenden gittiler.herkesin dikkatini çekmiş bunlar.bende farketmiştim gerçi ama takmadım ama cdyi izleyince hiç hoş bir görüntü değil.sadece bunu söyleyebilrim onun için herkes kendine yakışanı yapar.düğünden bir gün sonra kaynım telefon açıyor eşime biz boşanıyorz mutlu olun fln.bizm mutluluğumuzu bozmak istediklerini bildiğim için gülüp geçiyorum.eşime bakarım ben sonuçta.dışardan hrkes yaptığı ettiğyle kalır.
kayınvalideme gelince dedim ya benim dediğim olur çabvalarına girdi,her şeye karşmak istedi,gönülleri olsun dedim formalite icabı da olsa bi gelinlik mağzasına gidelim o da görsün istedim anne sonçta diye.gelnlikçiden çıktığımızda eşim sarıldı öptü ne de güzel yakışıyor diye kayınvalidem arkadan aile war aile dedi.yine de onun yaptıklarını önemsemiyorum.onun içinde geçici bir dönemdir belki.oğlu evlendi,beni kıskanıyor,işe bir ara aravermiştim derslerimden dolayı kayınvalidem nolcak şmdi,yalancı konumuna düşmüşler gelnim çalşıyor demiş etrafına fln dedi annemde çalışıyor diye istiyorsanız kızımı oturun düşünün,bizde düşünelim dedi.sonra hiç özür dilemek falan yok zaten.kaldı ki iş benim kendi işim ve burda da beni herkes bilir bu tarz sözler söylemek hoş değil ama saygın bir insan olarak bilnirim.neyse.dediğim gibi umursamıyorum onun bu yaptıklarını anne sonçta.ama hoş değil yaptıkları.hele o yaştaki eğitimli bir bayana yakışmıyor.

Olan olmuuuşşş biten bitmiş, bu saatten sonra ne takıyorsun kafana. Boşver gitsin.

acaba gidip aynısı alırken hiç mi utanmıyorlar :kızgın: bu ne kıskançlık böyle.

benimde en yakın arkadaşım benden 1 ay önce evlendi ve benim kınalığımın aynısını aldı :mymeka:

bu sinir bozuklugunu tahmın edebiliyorum eltine karşı...

gerçekten ben de merak ediyorum,insan utanır..ben tesadüf etse azcık modelleri bile benzese aldığım herhangi bişeyin,yerin dibine geçerim yanlış anlaşılacak diye.ne arsız tipler var.

Beyaz giyersin''Gelinlemi yarışıyor'' derler
Siyah giysersin'' Yasmı tutuyor derler''

Bende bilmiyim

abartmaya gerek yok geçmişe mazi derler
başka dert mı yok allamm yaa:))))))))))takma canım...

yinemi düğün+ gelin+ tü kaka beyaz elbise konusukafamçokkarıştı

yaa elbiseyi giyen kayınvalide.
ister beyaz giysin, ister fosforlu yeşil.
sizden daha gözönünde olması mümkün mü?
herşeyden önce yaş itibariyle yarışamaz zaten..

X