Çatlaklar çatlaklara kesin çözüm......

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

guzelimm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
3.990
426
MERHABA BAYANLAR KİLO ALIP VERMEKTEN KAYNAKLANAN ÇATLAKLARIM VAR.VE HALADA ÇATLAMAYA DEVAM EDİYORUM 10 KİLO KADAR KİLO VERDİM AMA VÜCUDUM HARİTAYA DÖNMEK ÜZERE........1 YILLIK FALAN DERİN OLAN ÇATLAKLAR.SORUM ŞU SİZLERE HERHANGİ BİR YÖNTEMLE BİTKİSEL YADA KREMLERLE ÇATLAKLARA KESİN ÇZÜM DİYEBİLECEĞİNİZ BİR ÖNERİNİZ VAR MI;??????dUYDUĞUM HERŞEYİ KULLANIPTA CİLDİMİ DAHADA YORMAK İSTEMİYORUM.çOĞU ZATEN PARA TUZAĞI AMA KULLANIPTA FAYDA GÖRENLERDEN YARDIM BEKLİYORUM.

sorduğum bütün estetik uzmanları çatlağın çözümü yok diyorlar ben de çok çabalıyorum boy uzamasından dolayı var benim de yarıya indirmeyi başardım hala da çabalıyorum

benimde yıllardır var çatlaklarım . ılk çıktığı zaman bir sürü krem kullandım,doktora gittim tahlil vs. şeyler bile yapıldı : D. Fakat hala duruyolar.Beyaz beyaz kaldılarr güneşte falan iyice belli oluyolar.Bi süre sonra alışıyosun zaten :teytey: ,ama yinede şuan da kırmızı ise çatlakların önlemini al geçebilir..Beyazladıktan sonra bi çaresi kalmıyo çnki

sorduğum bütün estetik uzmanları çatlağın çözümü yok diyorlar ben de çok çabalıyorum boy uzamasından dolayı var benim de yarıya indirmeyi başardım hala da çabalıyorum

tamamını geçirebileceğini sanmıyorum ama kolay gelsin merak ettim yarıya nasıl indirdin ki?

Kızlar kusura bakmayın bayağıdır giremedim forma.Kalp spazmı geçirdim.Cvplarınız için teşekkür ederim.Nasıl başardın yarıya indirebilmeyi?

şöyle diyim kızlar hergün hatta günde 2 3 kere duşa giriyorum ve duştan çıkmadan önce lifle kalça bölgesini çatlakların olduğu yeri kıpkırmızı yapıyorum resmen lifle kazıyarak yara yapmadan tabi :) sonra hemen arkasından buuzzz gibi ama yapabildiğinizin en soğuğu su uygulaması yapıyorum baya bir tutuyorum bu bir uzmandan öğrenmiştim selüliti de yok ediyor ve cildi iyice sıkılaştırıyor nasıl oldu bilmiyorum ama bunu yaparken tüy dönmeleri oluyordu önceden şimdi 1 tane bile olmuyor sonra bulduğum bir krem var ama bu krem bazılarına çok iyi etki ediyormuş bazılarına ise hiç etkisi olmuyormuş şansımı denedim ve işe yaradı akşamları biraz sıcak su tutuyorum sonra kuruladıktan hemen sonra kremi sürüyorum ve en önemlisi her akşam saatlerce spor bunları yaptım ve selülit azaldı baya çatlaklar da azaldı belimdeki fazlalıklar yarıya indi ve popo bayaa bi dikleşti :)

kremin adını öğrenebilir miyiz?

önce bir krem denedim eczaneden almıştım suruver diye bir krem bunu ıslak cilde uygulama yapıyorsunuz sonra bittiğinde baya aradım bulamadım çok az yerde satılıyor yeni bir krem buldum ki bu favori kremim pharmady isimli bir krem tamamen bitkiselmiş az önce dediğim suruver kremin bitkisel haliymiş ancak ne yazık ki bunu da bulmak zor örneğin mersinde hiç bir yerde yok ankaradan getiriyorum bu kremi de sıcak su uygulamasından sonra sürüyorsunuz ancak dediğim gibi ya çok işe yarıyor ya da hiç işe yaramıyor fiyatı 30 küsürdü en son

X