Hamilelikte bel ağrısı çeken var mı arkadaşlar?

Nrrr_1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
290
10
39
mrb arkadaşlar ben 7+1 hamileyim 4 gündür falan bel ağrısı çekiyorum geceleri uyyamıyorum.benim 2.hamileliğim daha önce hiç böyle bi sorunum olmamıştı. benimle aynı sorunu olan varsa lütfen yazsın rahatlamak için bi yönteminiz var mı neler yapıyosunuz

canim ilk haftalarda bel agrisi şiddetli olur.Bende de oyle olmustu.Geçicek inşallah ayaklarınızı kaldırarak bazen dinlenin iyi geliyor.

kızlar bende bu konuyu accaktım tamda hamile degılken nadıren cok usudugum ve cok yurudugumde sag bacagımda cok agrı olurdu su an 22 haftalık hamileyim 9 kilo aldım ama bel ve sag bacagımın agrısından cokkkkk zorlanıyorum ne olabılır doktora gıtsem bısey yapılabilirmi

slm meysa .bende 7 haftalık hamileyim çok kötü bel ağrısı çekti ama geçti artık.sürekli sırt üstü uzan dinle.geçiçi bi süre bel ağrısı.belli bi süre sona geçiyo.bende panikleyip hemen dr gitmiştim.bol bol dinlen hareketlerine dikkat et cnm.

bel agrisi deme bana aglamak uzereyim....cok feci bir sekilde bel agrisi cekiyorum oturdugum yerden kalkarken bicak sapliyorlar sanki belime iki buklum kaliyorum ..yatakta donemiyorum belimin agrisindan sabaha kadar ayni pozisyonda yatiyorum bu yuzden bazen heryerim tutuluyor...ama son aylarda olmasi normalmis seninki gecici 7 haftalik hamilesin su an bir sure agrir gecer devamli bel agrisi son aylarda oluyor cunku..gecmis olsun...

canım özellikle 8. ve 9. haftada bel ağrıları yoğunlaşmaya başlıyomuş bir sitede okudum.
benimde bugünlerde başladı bel ağrım.
önlemek için belinize destek koyarak beli rahatlatarak oturun diyolar.
ben bazen uykumdan uyanıyorum belim tutulmuş gibi oluyor...
napalım ya anne olmak kolay değil..
yüzlerini görünce unuturuz herşeyi
.....kaydirigubbakcemile3

canım benımde ılk 3 ay bel agrım oluyordu kendımı yordugum zamanlar dıkkat et kendıne cok sıddetlı olursada dr. a danıs ama ılac vercegını sanmam bana vermemıstı bebek kucuk dıye cok sukur 8. ayımdayım bel agrısı degılde kuyruk sokumum agrıyor sordum buda normal dedı dr.

kızlar bel agrısı ne demek bende 32.haftanın içindeyim yok böle bi acı biryere yemege çıksam yada dışarı gitsem 2 dakka sonra oturdugum yerden dolayı belim agrıyor hemen astık istiyorum yanımda yastık taşıycam o derceye geldim yani şimdiden böle acıo ben ne yapcam daha 8hafta var:KK43:

ilk 3ayda bel agrısı olabiliyor ara ara benim yoruldugumda gece yatınca cok olurdu o yusden ilk 3 ay ewi hep eşim süpürdü saolsun ama sonra gecio srtık son ayımdayım ve şimdi sürekli agrıo otururken kalkarken belini desteklemedigin her an agrıo cok fena bişi bu yaa

ılk zamanlar bir süre çok şiddetli oluyor sonra zamanla azalıyor bilidğim kadarıyla...

Benim de bazen agrim oluyor belimde. yuruyus yapincada sol kalcamdan ayak topuguma kadar çekiryomus gibi sizi oluyor. ve bu sizi kasigima sanci gibi batiyor. hamileligin getirdikleri hanimlar. yukumuz kiymetli olacak okadar...:)
dinlenmek en guzel ilac. doktorlar bosuna demiyor bol bol istirahat diye...

Ben de su an 7 haftalik hamileyim.gun icinde kasilmalar olurdu ara ara.ama dunden beri sag kasigim karnim sanki tas baglamis gibi.cok geriliyor ve ayaga kalktigimda karnim baski yapiyor gibi kasigima.oturunca da agriyor.hareket etmeyince yediklerim karnimda taslasiyor sanki.dun hafif pembemsi bi kanama oldu gecti.acaba rahim mi geriliyor.bu 3. Hamileligim.ilk ikisi 5. ve 6. haftalarda dusukle sonlandi maalesef:KK43:

Benim hiç Olmamıştı son haftalarda ağrılarım oluyodu .. Dinlen kendini yormamaya çalış

mrb gebeliğimin 8. haftası içindeyim bu belirtiler bugün bende de başladı dr a gitmişmiydin nedeni ne biliyor musun yardımcı olursan sevinirim

ilk haftalarda azıcık yürüyünce belimden sağ ayağıma sızı şeklinde bi ağrı girerdi tak diye olduğum yerde kalırdım adım atamazdım şimdi de oturunca ve yatakta uzun süre aynı tarafta yatınca sırtım ağrıyor ama omurgam kırılıyor gibi o derece. bir de çok yürüyünce ve ayakta kalıp da oturduğum zaman kuyruk sokumum acıyor :110: ne çok derdim varmış hamilelere bir dokun bin ah işit :KK70:

mrb gebeliğimin 8. haftası içindeyim bu belirtiler bugün bende de başladı dr a gitmişmiydin nedeni ne biliyor musun yardımcı olursan sevinirim
Benım de agrım oluyor ,doktorum rahım kasları gelışmekte olduğu için normal dedi

mrb arkadaşlar ben 7+1 hamileyim 4 gündür falan bel ağrısı çekiyorum geceleri uyyamıyorum.benim 2.hamileliğim daha önce hiç böyle bi sorunum olmamıştı. benimle aynı sorunu olan varsa lütfen yazsın rahatlamak için bi yönteminiz var mı neler yapıyosunuz
Ben de 9 haftalık hamileyim fena halde belim ağrıyor gece uyuyamiyorum hamile yastığı almayı düşünüyorum belki işe yarar yani inşallah yarar

Merhabalar benim de bir sorum olacakti 8+3 olduk ama bugün cok ama cok bel ağrısı yasiyorum merdiven inerken belim takılıyor geriliyor dik oturamıyorum doktor randevuma daha 2 hafta var yardimci olursaniz sevinirim resmen ağlamamak için kendimi zor tutuyorum

Merhabalar benim de bir sorum olacakti 8+3 olduk ama bugün cok ama cok bel ağrısı yasiyorum merdiven inerken belim takılıyor geriliyor dik oturamıyorum doktor randevuma daha 2 hafta var yardimci olursaniz sevinirim resmen ağlamamak için kendimi zor tutuyorum
Aynı durum bende de var 8+3 oldum bel agrım şiddetlendi

X