Tüp Bebek Merkezleri çikolata kisti olup tüp bebek tedavisi görenler ve görmüş olanlar lütfen paylaşalım

Maşallah tatlım rabbim kucağına almak nasip etsin anlatsana sürecini
Aminn Rabbim bu yolda emek veren isteyen herkese nasip etsin inşallah
Benim süreç baya zorlu oldu cnm ya 6 kez tüp bebek tedavisi 2 aşılama 1 miyom ameliyatı 1 histeroskopik polip ameliyatı oldum
İlk kez hamile kaldım
6.tedavimde over yetmezliği ve yumurta kalitem düşüktü o yüzden epey zor oldu hamile kalmam ayrıca zamanında tiroid kanseri olduğum için atom tedavisi gördüm sanırım yunurtalarım etkilenmiş
Tedaviler sırasında da çikolata kisti oluştu daha sonra da diğer yumurtalığıma sıçradı sanırım ikisinde de minikte olsa vardı çikolata kistlerim

Maşallah tatlım rabbim kucağına almak nasip etsin anlatsana sürecini
11 yumurtadan 1 embriyo oldu ilk tedavimde ikinci döllenmedi 3 yumurta iptal 3 de 10 yumurta 7 olgun 4 embriyo sadece birisi kaliteli idi tutunamadı oda 4.de 6 yumurta 1 kaliteli embriyo 5.de 5 yumurta 2 kötü kalite embriyo iptal
6.da klomenle ilaçsız tedavi yapıldı minimum ilaç ile 2 yumurta 2 kaliteli embriyo sonucunda minik mucizem benimle
Rabbim size de kendiliğinden nasip etsin öncelikle inşallah tedaviye gerek kalmadan kavuşursunuz yavrunuza ben çok çabaladım çok emek ettim çok zor oldu Allah kimseyi benim kadar bekletmesin çok zor

11 yumurtadan 1 embriyo oldu ilk tedavimde ikinci döllenmedi 3 yumurta iptal 3 de 10 yumurta 7 olgun 4 embriyo sadece birisi kaliteli idi tutunamadı oda 4.de 6 yumurta 1 kaliteli embriyo 5.de 5 yumurta 2 kötü kalite embriyo iptal
6.da klomenle ilaçsız tedavi yapıldı minimum ilaç ile 2 yumurta 2 kaliteli embriyo sonucunda minik mucizem benimle
Rabbim size de kendiliğinden nasip etsin öncelikle inşallah tedaviye gerek kalmadan kavuşursunuz yavrunuza ben çok çabaladım çok emek ettim çok zor oldu Allah kimseyi benim kadar bekletmesin çok zor
Rabbim sağlıkla kucağına alıp büyütmek nasip etsin inşallah

X