Göz Çevresi Bakımı Kullandığınız Göz kremi fiyatları

nukett

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
9
0
slm arkadaşlar ben 21 yaşındayım göz altımda kırışıklar oluşmaya başladı ve morlukta var tabi . kullandığınız ve memnun kaldığınız göz kremlerini ve fiyatlarını yazar mısınz. bu durum canımı sıkmaya başladı genç yaşımda kırıştım resmen =) makyajsız sokağa çıkamaz oldum morluklar yüzünde şimdi de kırıştım makyaj da fayda etmiooo =) şimdiden teşekkür ederim.......

Avonda gordum indirime giriyormmus 3 tipi vardı 30 dan 15 e mi 10 a mı ne ark katollog yollayınca alcam.. almak lazım.. p_renses var ona sor yardımcı oldu ban cok..

avondan almayın derim.hiçbir işe yaramıyor.arkadaşın minik kutuya 40 tl verdi.gerçekten alacaksın pahalı bir ürün al.alamayacaksan sürme derim.

almadan önce cilt testlerini kullanıp uyup uymayacagnı deneyebilirdi:) her cilt farklı tepki gösterir bunu unutmayın..

anew dışındaki solutionsların canım 3tip var..

1.si kuru ciltler için(gergin kuru göz çevresi için) Maximum Moisture adı

2.si Normal ciltler için (özellikle gözaltı bölgesindeki koyu renk halkalar için) adı Total Radiance

3.sü ılk yşlanma belirtileri görülen ciltler içn(göz çevresindeki kırışıklar için özllikle)

fiyatlarını özelden yazabilirim..

rosense göz çevresi kremi süper bişi ve sadece 30 tl :lepi:
nemlendiricim bitincede rosense nemlendirici alıcam alkisalkisalkis

Maximum Moisture =10.5

Total Radiance=10.5

ılk yşlanma belirtileri görülen ciltler içn(Ageless Results)=14.75

Anew Ultimate Contouring Eye System(biçimlenren göz çevresi bakım sistemi)=30.40

kampanya 11 katolog fiyatları(ben daha da uygndn veriorm)

Ben avonda bitkisel yeşil bi ürün gormustum goz altı için o nasıl??

Bu arada bence bütçeye gore... 150 tl aldıgın o cok duyulan kremlerde hiç işe yaramıyo olabilir.. ama 50 tl aldıgın krem de yarayabilir ki cevremde bole kişiler gordugum için ben denerim olmazsa bi daha da almam yani. bana gitmiyo demek ki.. gidene gidiyo.. anemden biliyorum :-) 2 arkadas aldılar biri oh biri hüsran...

=) herkese çok teşekkür ederim. Halen ne alıcağımı bilmiyorum ama o kadar çok krem duydum ki karar veremedim.MOISTURE WHITE AYDINLATICI GÖZ SERUMU body shopun bu kremini kullanan var mı içinde c vitaminide var ve göz çevresine aydınlık da veriyormuş.Eğer yutdışında bilinen iyi bi krem varsa isteyebilirim akrabalardan =)=)=)

Şu 7 dakikada botoks etkisi yapıyor diye tanıtımı yapılan dermoday'ın ürününü aldım ve düzenli olarak sabah akşam sürüyorum. Hiç inanmayın kızzlar öyle yedi dakika medi dakika palavra...Gözaltlarımda sadece gülerken beliren kırışıklık ve kazayaklarım var diye aldım ama hissediyorum ki bi işe yaramayacak. Bir de sürdüğümde gözümde yaş oluşuyor ve çok hafif buğulanma oluşuyor. ah ah 60 gaymeyi çöpe atacam gibi görünüyor. Otuz gün boyunca düzenli kullanım sonucunda etkisi görülüyor diyor bakalım bi otuz gün geçsin hele.

kızlar bende göz çevresi kremi almak istiyorum şuan sebamet kulanıyorum ama işe yaramıyor eczacı arkadaş bana babe önerdi aranızda kulanan varsa anlata bilirmi lütfenzemuszemus

=) herkese çok teşekkür ederim. Halen ne alıcağımı bilmiyorum ama o kadar çok krem duydum ki karar veremedim.MOISTURE WHITE AYDINLATICI GÖZ SERUMU body shopun bu kremini kullanan var mı içinde c vitaminide var ve göz çevresine aydınlık da veriyormuş.Eğer yutdışında bilinen iyi bi krem varsa isteyebilirim akrabalardan =)=)=)

MOISTURE WHITE AYDINLATICI GÖZ SERUMU duymustum bende bunu ii yorumlarda var kötüleride..umarm bi yoluunu bulursn :-)

bende neutregena radiance boost kullanıyorum. hiçbir işe yaramıyor. vaktimize yazıkkk

valla onume gelene soyluyorum ozellikle yasınızda genc ise mutlaka dogal urunler kullanmaya ozen gosterin arkadaslar..
forever alluring -eye super bir urun
%100 bitkisel, öorluklara, goz cevresi halkalara ve kırısıklıklara
karsıda cok etkili.. fiyatı 45 tl

Ayyyy ben bu hassas mı hassas cildimi ne yapayım fisfisfis Geçen çarşamba günü aldığım dermoday'ın şu botoks etkili kreminı topu topu beş gün kullanabildim. Sürdüğüm anda gözyaşlarımı engelleyemeyince ve üstüne üstlük etrafa buğulu bakınca hemen pazar günü e-mail attım. On dakika sürmedi aradılar. Müşteri temsilcisi kadın da şaşırdı, hayret etti :1shok: Binde üç rastladığımız olay sana denk geldi dedi ve ürünü dün teslim ettim. Şimdi de ne kullanacağımı bilmiyorum :sm_confused:

hiç boşuna uçuk paralar verme derim göz çevren için kayısı yağı veya kayısı yağı özlü krem kullanman sorununu doğal yollarla ortadan kaldırmana yeterli.

Ayyyy ben bu hassas mı hassas cildimi ne yapayım fisfisfis Geçen çarşamba günü aldığım dermoday'ın şu botoks etkili kreminı topu topu beş gün kullanabildim. Sürdüğüm anda gözyaşlarımı engelleyemeyince ve üstüne üstlük etrafa buğulu bakınca hemen pazar günü e-mail attım. On dakika sürmedi aradılar. Müşteri temsilcisi kadın da şaşırdı, hayret etti :1shok: Binde üç rastladığımız olay sana denk geldi dedi ve ürünü dün teslim ettim. Şimdi de ne kullanacağımı bilmiyorum :sm_confused:

bu urun en hassas ciltlere bile veriyoruz.. bitkisel oldugundan hicbir yan etkisi olmaz, alerji yapmaz..vs..icin rahat olabilir...

Olay in cilt bakım ürünlerini kullanıyorum..
Göz çevresi ürünü de olay in almak istiyorum
Fiyatları da kaliteye göre uygun
Umarım iyi bir üründür vereliniortak

arkadaşlar gelmiş geçmiş en süper göz çevresi ürünü, cebi-eli rahat olanlara estee lauder ın kahverengi cam ambalajlı advanced night repair bir göz kremi var, budur yani.. uzun süre dayandığı gibi kozmtik namına cildime sürdüğüm 1-2 kremden biridir.. ailenin tüm kadınları bir bu kremi bir de bunu cilt serumu var, hastasıyız.. aile geleneğine döndü dehşet bişey :) strawberry.net den alın ama fiyatları burda çok saçma vergi yiyip şişiyor..

X