Saç Kesim Şekilleri Eskiehir'de Sa kesiminde en iyi olan Kuafrler?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

olu_gelin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
1.392
3
merhabalar.
eskişehirde kuaför bulmakta zorlanıyorum. kaldı ki dünyanın parasını verip hiç memnun ayrılamadım kuaförlerden.. boya için değil. kesim için istiyorum.

ps:lütfen aslan'ı tavsiye etmeyin.mart ayında belime kadar olan saclarımı yaktılar. düzeltmek için kısacık kestiler.. ama egri büğrü oldu.. o kadar para vermiştim.. hala düzelmedi şimdiye kadar.mart ayından beri her seferinde düzelttirmek için tekrar tekrar dünyanın parasını vermek zorunda kaldım kuaförlere. yazık günah. ve hala da düzelemedi saclarım.

önerilerinizi bekliyorum.
teşekkürler.

Canım ykm nin yan tarafında bi pasaj var baharatçı falan var böle girişte,o pasajın içinde bir sürü kuaför war orda doğana gidiyorum ben gayet güzel kesimide,kaşıda,boyayıda herşeyi çok güzel yapıolar tawsiye ederim=)

crisspy akadaşımızın bahsettiği pasajdaki cem kuaförde iyidir cnm delikafadulden

yediler parkının sırasında hair style yasin kuaför var ben ordan hiç saçları çirkin çıkan birini görmedim kendimde memnun çıktım hep
birde nur kuaför var kesinlikle süper murat atılgan i.ö sırasında

çok teşekkür ediyorum arkadaşlar diğer önerilerinizi de bekliyorum..

bu yediler parkı neresi oluyor peki?

Canım hamam yolundan ilerle dümdüz collezione felan var orda orları geç cadde var atlayıp karşıya doğru ilerle oralar yediler diye geçiyor..Bir de hasan polatkan a doğru mercan kuoför var..zen güzellik merkezi ve saç tasarım merkezi var.. savaş caddesinde yusuf kuaför var bir gez istersen a.s.

doktorlar bim market arkası ya da 6.45 bar'ın bulunduğu sokağın ilerisinde(yani doktorların arka sokağı) bekir&uğur var.kesimleri oldukça iyi

benimde saçım artık belimde ve senelerdir tek tip sadece boyu uzayıp kısalıyo..model istiyorum ben de artık ama kuaföre güvenemiyorum en son Metin kuaföre kestirmiştim hasan polatkan migros yanında

ya bende arıyorum aslında güzel kesen bi yer...hep gidiyorum yıllardır aynı tarz..katlı keselimn diyorlar.teyze saçı gibi geliyo artık..saçlarımda uzadı daha da uzatmak istiyorum..

kesimde konusunda arkadaşımın devamlı gittiği kuaför car cengiz topelde ay&me galiba isim olarak tam bilmiyorum ama kesimi için iyi diyolar kıslarrr

doğan kuaför saç boyasını nasıl yapıyor acaba ? ben sarı yaptırmak istiyorum ama nereye gitsem bilemiyorum..bu arada aslan kuaför benimde saçlarımı çok kısa kesmişti yaaa.1 yılda anca kendine geldi.

Atatürk Caddesinde Kuaför hakan var annem yıllardır oraya gider bende sık sık gidiyorum işini çok iyi yapar
eşiyle birlikte çalışıyorlar benim arkadaşlarımda oraya gidiyor arkadaşlarımın arkadaşlarıda size orayı güvenle tavsiye edebilirim

Kızlar 2 eylÜl caddesınde dÖnercının kÖŞesınde tatar gÜlŞen abla vardır sÜper saÇ keser eskıŞehırın en eskı byanan kuafÖrlerınden bırıdır tavsıye ederm sÜper yapar

Kızlar 2 eylÜl caddesİnde dÖnercİnİn kÖŞesİnde tatar gÜlŞen abla vardır sÜper saÇ keser eskİŞehİrİn en eskİ byanan kuafÖrlerİnden bİrİdİr tavsİye ederm sÜper yapar

dönercinin adını unuttum canım ama söyle tarif edeyim hamam yolunun bittiği yerde tranvay yoluna cıkıyorsunya ya dönercinin yanında cok ucuz döküntü mallar satan bir dükkan onun yanıda ayakkabıcı sogaın basında zaten kuaförün adı gülşen tabelası var zaten gözüne carpar

X