Yardım! Erken adet mi, düşük mü?

pijmelo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2009
4
0
Son adet tarihim 17 Ağustos'tu ve birkaç güne kadar gebelik belirtileri yaşıyordum 10 eylül sahur vakti kahverengi lekeler gelmeye başladı sonrasında o lekeler çok sancılı şekilde birkaç damla kana dönüştü, önce önemsemedim.
Ardından ertesi gün kanama ve ağrının şiddeti çok arttı. Kadın doğuma acile gittim, "20 dakika acilde doktoru bekledim :eek:klava:" ve doktor gelmediği için eve geri döndüm. İki tane güçlü ağrı kesici içip uyuya kalmışım. Akşamüstü uyandığımda ne olduğunu anlayamadığım küçük parçalar gelmeye başladı (hala çok çok az gelmeye devam ediyor).

Ben ya 1 hafta erken adet oldum (ki adetlerim oldukça düzenlidir ama ağrılıdır), o küçük parçalarda kan pıhtısı
ya da
birkaç haftalık hamileydim ve bebek düşürdüm... (bu konuda hiç tecrübem yok, daha önce ne hamile kaldım ne de düşük yaptım)

Yeteri kadar açık anlatabildim mi bilmiyorum ama Durumum hakkında bir fikri olan varsa, lütfen beni aydınlatsın...

(1 yıldır eşimde bende bebek istiyoruz bunun için doktora gidip tahliller yaptırdık, çok şükür şimdilik bir engel yok, Allah ne zaman kısmet ederse artık...)

Bence doktora gorunmende fayda var.
Boyle birseyi ilk yasiorum demissin.Demekki birseyler var bilemicem
Insallah bir problem yoktur cnm .

En yakin zamanda melegine kavusman dilegiyle.
Allah acil sifa versin cnm:
Benim fazla bilgim yok arkadaslar eminim yardimci olacaktir.

Çok teşekkür ederim Beyzanur, Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Doktora ancak pazartesi günü gidebilirim ama bekleyemedim işte meraktan :uhm:

canım bende bi kere 15 gun gecikmiştim butun testleri yaptırdım ama gebe degildimm...
stressten olmamışım ...
uzun sure olamayınca o et parcası gibi şeyler dusuyor sanırım zamanında olamadıgn için bendede koca koca parcalar dustu ...
ben ona baglıyorum ...
gec oldugun içindir ...
sen genede korunmuyorsan bi git dr ne diyecek ...

kraliche'cim ama benim adetim gecikmedi aksine erken adet oldum (!) .. yani büyük ihtimalle düşük olduğunu zannetmiyorum ama
çevremden birkaç kişi düşük olabilir diye içime kurt düşürdü diye bende biraz stres yaptım galiba :nazar:

canım bence bir dr git...
stresten erken adet olmuş olabilirsin yada düşük olabilir...inşallah değildir ama eğerki düşükse ilaç verecektir dr...

kimyasal düşük yaşamış olabilrisin canım benimde ağrılarım aynı senin anlattığın gibi olmuştu ama adetim geçikmişti. senin erkekn dönlennme olmuştur o nednele düşük yapmış olabilirsin.

X