Bayanlar için Parfüm önerileriniz

saol hayatım h.sonu bakıcam artık yeni parfümlre senin deidğinide denerim

dolce gabbananın son parfümü diyorum sengözlerimebaksanab kullanıyorm cokta memnunun hatta bıtmek uzere benımkıde tekrar alıcam... bihterin kullandıgı parfumm:hulya:

evet cok guzel d g nın parfumu kevınklaın u2 sı de yaz ıcın cok guzel

ben varya böle yanından geçince herkes baksın istiom hani reklamlard aoluoya kız gidio herkes de onun arkasından gidio öle bi parfüm istiom şekerli çiçikli hoş bi koku nedir bu parfümün adı öneride bulanacak varmı

kızlar banada bir tavsiyede bulunun
parfüm alıcam ama ne alıcam onuda bilmiyorum
daha önce elizabeth arden 5th avenue kullandım
şimdi yine şekerli bir koku istiyorum
birde yaz kokusu
şimdiden teşekkürler yardımlarınız için...

kızlar banada bir tavsiyede bulunun
parfüm alıcam ama ne alıcam onuda bilmiyorum
daha önce elizabeth arden 5th avenue kullandım
şimdi yine şekerli bir koku istiyorum
birde yaz kokusu
şimdiden teşekkürler yardımlarınız için...

escada sexy graffiti.
hugo boss orange

reklamlarrrrrrrr:jeyyar:

Gelin makyajı yarışmamız başlamış bulunmaktadır :asigim:
Tüm makyaj severleri davet ediyoruz
f50ce668ab4b83ca304de9f68966d1f0.gif
bayanssulusmile

detaylı bilgi:
170d985308aaf568a45ddec75add25d6.gif

http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/363826-gelin-makyaji-yarismasi-icin-basvurular-alinmaya-baslanmistir.html

noivasmagiagifs78.gif

buda benim parfumun cok kalitelidir:sm_cool:

Eklentiler

• $chanel-chance-eau-parfum179900[1].jpg
    $chanel-chance-eau-parfum179900[1].jpg
    6 KB · Görüntüleme: 59
Uzun zamandır The Body Shop'ın Aqua Lilysini kullanıyorum. Hem ferah hem de çiçek kokayım derseniz, tavsiye ederim. Nefis bir koku.
md_Aqua_Lily.jpg

Esmer ve sofistike bayanlara Cacharel/Anais Anais'i öneririm.Sofistike ama ÇOK HAFıF bir çiçek kokusudur...Ağır kokulardan hoşlanmayıp kadınsılığından da taviz vermek istemeyenlere tavsiyemdir.Üstelik uzun yıllardır üretilen çok eski bir parfüm olduğundan sezonun flaş parfümleri gibi herkesin üzerinde kokunuzu almazsınız..

candy
d&p yanık şeker
ralph
escada classic
escada magnetism
sensatıon
bellisima miss (bellisimanın siyahı yani normal olanı hiç hoş değil.bellisima miss turuncu bi şişede ve çok harika bi koku)

Avon'da Anneler Günü'ne özel indirim vardı.. Pur Blanca Blossom aldım ben de.. Harika kokuyor, kesinlikle tavsiye ederim..

" Absolutely Irressistible / Givenchy " yada " Armani Code perfume for Women / Giorgio Armani ". Cok kalici, etkileyeci ve hafif kokulardir.

X