Tüp Bebek Merkezleri izmirde tüp bebek merkezi

aycanisa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2009
1.143
8
36
merhaba kızlar bende tüp bebek yaptıracagım normal yollardan olması zor tüpler tıkalı izmirde onerebileceğiniz tüp bebek merkezleri ve fiyatları nelerdır yardım cı olursanız sevinirim

merhaba kızlar bende tüp bebek yaptıracagım normal yollardan olması zor tüpler tıkalı izmirde onerebileceğiniz tüp bebek merkezleri ve fiyatları nelerdır yardım cı olursanız sevinirim

canım smyrna art tüp bebek merkezinde ilaçlar hariç 3750 ilaçlarla tahminen 5000 falan dediler ama siz yinede sorun iyi bir yer orası bide kent hastanesi isaril aruh 6000 lira orası çok iyi bir merkez ikisinide tavsiye ederim ama yinede siz bilirsiniz araştırın isterseniz

canım smyrna art tüp bebek merkezinde ilaçlar hariç 3750 ilaçlarla tahminen 5000 falan dediler ama siz yinede sorun iyi bir yer orası bide kent hastanesi isaril aruh 6000 lira orası çok iyi bir merkez ikisinide tavsiye ederim ama yinede siz bilirsiniz araştırın isterseniz

tsk ederim sevi cim

aycanisa merhaba ben de izmirde smyrna da tedaviye başlayacağım.Aslında memorial düşünüyodum ama ızmirde oturduğum için gidip gelmenin zor olacağını düşündüm bir arkadaşım Funda hanımın bu konuda çok iyi olduğunu söylemesi üzerine buraya gitmeye karar verdim. fiyat 3200 tedavi 600 ilaçlar gidip görüşmende fayda var.

sagol selmacım bende memorıalı dusunmustum ama balıkesıre 6 saat uzaklıkta izmir 2.5 saat sabah gıtsem aksama dönerim aslında prof dr erol tavmergene gıdıyordum ben sişa hastanesinde laparoskopi oldum ama şifayı epk önermediler.smyrna ya gidip görüşecegim

merhaba arkadaşlar...iki aşılamadan sonra ben de önümüzdeki ay nasipse tüp bebek tedavisine başlayacağım..Gittiğim dr uygulamalarını irenbe tüp bebek merkezinde yapıyormuş acaba bu merkezle ilgili bilgisi olan var mı?

Ben symrnada tedavi görüyorum.israil beye kente başvurdum ilk önce ama adam muayenehanesine yönlendirdi.epey para harcadık ama.olmadı.şimdi symrnadayız.funda hanım ve ekip sonderece iyi.

pembesekerrr tebrik ederim canım gerçekten çok sevindim..Şuan ne kadarlık hamilesin? Bir de doktorun kimdi ordan biri mi yoksa dışardan özel muayenesi olan biri mi? ıki aşılama da tutmayınca açıkcası şuan tüp bebek tedavisinden de korkuyorum hep acabalar var kafamda..Doktorumu da değiştirmek istedim aslında ama eşim istemiyor herşeyi sil baştan tekrar başlarız diye...Bakalım herşeyin hayırlısı diyorum ama tüp bebek tedavisinden olumsuz sonuç almak istemiyorum ne bileyim aşılamalara göre daha bi umutluyum

saboli inşallah pozitif sonuç alırsın canım ve bana umut olursun okadar endişeliyimki..Doktorun ordan birimiydi?

tşkler saboli..Ben cemal posacı'ya gidiyorum iki defa aşılama yapıldı ama olmadı aslında tüp bebeği başka bi drda denemek istiyorum yalnız eşim istemiyor..Herşeye sil baştan başlarız diye..Cemal posacı da uygulamalarını irenbe'de yapıyormuş bakalım artık hayırlısı..ınşallah senin güzel sonuçlanır

sabolı cım sonucunu merak la beklıyoruz umarım hamilesindir de saglıkla alırsın bebişini kucagına:emir_bebek:

günaydın arkadaşlar....
saboli canım sonucun ne oldu??? Sonucunun pozitif olmasını umuyorum..Hadi güzel haberlerini çabucak ver bizlere..

kızlar yazamadım sizlere hakkınızı helal edin
uzunca bi süre nete giremedim zaten.. şehir dışındaydım
malesef sonucum negatif sonuçlandı
inşallah sizlerinki pozitif olur ...

hayırlısı böyleymiş diyelim canım...Hepimiz zor bi süreçteyiz inşallah en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz tatlım yılmak yok mücadeleye devam...:teselli:

X