Doğuma Hazırlık 17 haftalik pipisinin resmini verdiler 34 haftalik kiz dediler :D

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Ahmetin burcusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2007
239
18
evet arkadaslar 17 haftalikken 4d de pipisinin resmini verdiler simdi 34 haftaligim ve dun doktor israrla % 99 kiz diyo sasirdim kaldim yarin 4d ye tekrar girecemmmm bu konuda ayni seylerle karsilasan arkadaslar varmi?:emir_bebek:

Benim Kuzenimeden aynisi olmustu...
3 bucuk - 4 aylikken kesin oglan demis doktor...
Iste bak burda Pipisi felan demis, ultrason görüntüsü vermis...

Simdi yaklasik 6 aylik oldu....simdide büyük ihtimal Kiz diyormus
doktor...oda 4D ye girmeyi düsünüyordu bu yüzden...

O kadarda alisversi yapmisti simdiden akillim...

benimde doktorum 3 aylık erkek hissediyorum dedi 4 aylıkken erkek dedi 6 aylıkken %100 erkekmi dedik bize pipisini gösterdi %500 erkek dedi emin olduk tabii pek mavi bişi almamaya çalıştım ama yinede bi iki aldım tabii şimdi sizin yazdıklarınızı okuyunca kalakaldım ne şimdi benim bebişim:)

böylesine gerizekalı derler..
kusura bakmasında gitsin iyi numaralı bir gözlük alsın kendisine.sinir olurdum ben.
o kadar alışveriş yapıyosun sözüne güvenip.
emin değilsen kesin ibaresini kullanmıcaksın kardeşim..

birinden birinde yanılmış ama hangisinde kızmı oğlanmı doğunca kesin sonuç belli olacak artık. hayırlısı olsun demek lazım.

off ya çok kötü böyle muallakta bırakılmak
bana %70 kız dedi ama kesin demiyorum dedi
çarşamba gene gidicem hayırlısı olsun hakkımızda ama doğmadan öğrenemicez heralde cnsiyetlerini

Daha önceki yazılarınızda kız bebek isteğinizi okumuştum.Görünce gerçekten çok sevindim.Bence yanılma yoktur şimdi çünkü 34 haftalık olmuş.Peki merak ettim farklı doktorlardan mı farklı cinsiyet söylendi yoksa aynı doktor mu?17.haftadan sonraki tüm kontrollerinizde erkek olduğu tekrar tekrar söylendimi?hayırlı olsun.

arkadaslar iste biz cok israr´ ediyoruz doktorlara erkenden sölüyo ve sonuc farkli cikiyo....6. ayin beklenmesi gerekiyo aslinda kesin sonuc icin..ama pipisinin resmini neye bakarak verdi anlamadim:))benim doktorum israrla sölemiyo farkli bisiy görürüm sölerim sonra yanilirim suclu olan ben olurum diye...yazik ama ya sana eminim 34. haftaya kadar alisveriste yapmisindir erkek icin:KK43:(

canım hakkında her şeyin hayırlısı olsun.bende 20 haftalık gebeyim:CüvCüv: dr lar kesin bi cevap vermiyolar sırtı dönük heralde kızdır diyolar 2 tane dr a gittim nolcak bilmiyorum.ALLAH yardımcımız olsun:Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar şunuda kabul etmek lazım onlarda insan dimi ?yanılıyorlar die çokda tepki göstermeye gerek yok bence allah hayırlı evlatlar versin...

eltimede ilk erkek demişti doktor hatta kesindi
meğer pipi die gördüğü şey parmağıymış =)
bizim canavar elini arkadan bacak arasına sokmuş nası becermişse =)

Daha önceki yazılarınızda kız bebek isteğinizi okumuştum.Görünce gerçekten çok sevindim.Bence yanılma yoktur şimdi çünkü 34 haftalık olmuş.Peki merak ettim farklı doktorlardan mı farklı cinsiyet söylendi yoksa aynı doktor mu?17.haftadan sonraki tüm kontrollerinizde erkek olduğu tekrar tekrar söylendimi?hayırlı olsun.

ben 12 haftalikken hastanede ultrasyona girdim gorunurde bisey yok kiza benziyo dedi doktor sonra ben merakli dururmuyum :KK70: 17 haftalikken parali 4d ye girdim erkek dediler ve resimde verdiler evet simdi bakiyorumda resme pipi gibi :KK70: sonra hastanede 25 haftalik check-up da cinsiyetini biliyorum erkek dedim doktora 4d ye girdim dedim adam bakmadi bile cinsiyete sadece rutun kontrolleri yapti yolladi ee guveniyom 4d ye israrda etmedim bidaha bak diye sonra hastane bebegimi buyuk buldu simdiden 34 haftaligim 3 kilo 200 grammis dogana kadar 4 bucuk kilo olurmus o yuzden buyuklugunu anlamak icin ultrasyona sokmuslardi birde ne dese doktor kizimiz dogana kadar 4 bucuk kilo olurrr ne dedimmmmm kizmi :) valla shok oldum gosterdi evet bak kiz evet baktim pipiden eser yok :KK70: arkadasimda yanimdaydi evet diyo burcu bu kiz :))))neyse eve geldim aklimda hala soru isareti acabalarrrr acaba buyuk oldugundan bebek alttan bakildinda pipi kiz cinsiyeti gibimi gorunuyo ya kafam cok karisikkk bende yarin icin 4d randevu aldim bu sefer bakalim ne diyecekler :KK70: son 9 saat valla kizda olsa oglando olsa benim ben kac aydir oglum diye seviyorum o kadar alisveris yaptim arkadaslarim o kadar mavis hediyeler getirdiiii hayirlisi olsun bakalimmm

kızlar eşimin kuzenine doktor 9 ay boyunca hep erkek demiş.kızı oldu!!!doktorda şok olmuş nasıl yanıldım diye..ama yukarıda bir arkadaşta söylemiş hepimiz insanız hepimiz hata yapabiliriz..çokta takılmamak gerekiyor aslında.allah sağlıklı bebekler versin hepimize..

Evet ben böyle bir olaya tanık oldum..hemde doğumdan sonra hoopp kız bebek geldiğini öğrendiler...yani doğuma kadar erkek bekliyorlardı...emin olamadılar acaba bizim çocuğumuz bu diye....doktora ya onca masrafımın parasını geri ver yada sizi dava edeceğiz diye çıkışmışlardı şakkıdı..ama şimdi gülerek anlatıyorlar.....Tabi büyük bir şoktu aslında en iyisi kız -erkek ayrımı keskin olmayan kıyafetler almak herhalde.....sağlık olunca her şey geçiyor aslında...hayırlısı olsun...

aylar önce topic acip kizmi erkekmi diye soruyordun.. sanirim kiz istiyordun.. bak Allah gönlüne göre verdi iste.. biraz gec ögrendin ama olsunkaydirigubbakcemile5benimde hayirlisiyla kizim olucak.. kasim annesi oluyorsun sende sanirim.. RAbbim yavrularimizi hayirlisiyla kucaklamak nasip etsin insallah.. hayirli saglikli ömürler nasip etsin..

X