Şampuan ve Saç Kremleri Fiyto adında sarımsaklı şampuan kullanan var mı?

glshsn

gülşah
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
65
0
34
yanında losyonu da var 15 tl miş kullananlar sonuşları yazabilirmi lütfen

bir arkadasım önerdi bana da ama kullanmadım daha.kullanana kimse yok mu şampuan hakkında yorum yapıp fikir verebilecek _????

valla sarımsaqın aç uzattıqını biliyordm ama losyon kmyasal bilemicem kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirmisnz

valla arkadaşlar ben kendi şampuanıma hatta yarısını ayırdım 100ml kadar 2-3 diş sarımsak rendeledim yıkarken ilk sarımsaklı ile sonra normal şamp.ile yıkıyorum 10 gün oldu başlayalı acayip ilk zamanlar kaşındı bu da yeni çıkan saçlara ve uzamaya etki etmesindenmiş bakalım zamanla nasıl olcak..

elacım umarım yararını görürsün .. ben de sarımsak koymaktan cekiniyorum acıkcası kokusu yuzunden biraz pimpirik bi insanım :))

arkadaşlar ben daha yeni okudum bu sarmısaklı şampuanın mucizevi faydalarını ama bi korkum var kullandıgımda yüzümde de tüylenme olur mu kiii?böyle bişi yaşayan var mı aranızda?:sm_confused
:sm_confused:

ben kullandım. bı degısıklık olmadı canm :KK43: sonucta sarımsaklı da olsa ne kdrcık sarımsk vbardır kı ıcınde ve ztn özu felan vardr. srmsagı rendele koy sampuana

valla arkadaşlar ben kendi şampuanıma hatta yarısını ayırdım 100ml kadar 2-3 diş sarımsak rendeledim yıkarken ilk sarımsaklı ile sonra normal şamp.ile yıkıyorum 10 gün oldu başlayalı acayip ilk zamanlar kaşındı bu da yeni çıkan saçlara ve uzamaya etki etmesindenmiş bakalım zamanla nasıl olcak..

Canım yıkadıktan sonra koku oluyormu

yıkadıktan sonra oluyor ama geçici ilk anda kötü kokular gelebilir sonra koku falan kalmıyor ben uzun zamandır kullanıyorum kendim şampunaıma doğrayıp cok memnunum saçları gürleşmeye başladı seyrek saçları olan arkadaşlara tavsiye ediyorum ayrıca uzamasındada oldukça etkili bayanssulusmile

sağol canım deneyeceğima.s.

ben kullandım saçlarım pırıl pırıl parlıyodu o şampuanı kullanırken..ama 2.şişede aynı parlaklık yoktu sankı yada gozum alıştı bılemem..ama guzel bı şampuandı bencea.s.

valla arkadaşlar şampuanıma sarımsak koydum yıkıyorum hiç kokmuyo üstüne bi kez normal şampuanla yıkayınca saçı kuruttuğunuzda hiç koku falan kalmıyo:) kullanmış, denemiş biri olarak yazmak istedim..hihoyyyt

ben de 3 haftadır kullanıyorum fıyto sampuanı sımdılık memnunum umarım hep boyle oluropuyorumnanaktan

Güzel bir şampuan gerçekten... İçine sarımsak rendelemkle bir tutmayın çünkü onun içeriğinde biotin ve başka bi sürü bitki özü var... Ben sürekli onu kullanmıyorum haftanın 3 günü onla yıkıyosam 4 günü başka şampuanla yıkıyorum... Annem sırf onu kullanıyor onun dökülmesi durdu baya... Benim tararken dökülüyor ama normal olan miktarda o yüzden sürekli onu kullanmıyorum zaten...

ben 2 haftadır kullanıyorum baya memnunum.dokulme sorunum nerdeyse durdu diyebilirim.losyon hediyeliydi onun etkisi cokmus buyrunnnnnnnnn

Bende zigavusun sarimsaklı sampuanini kullaniyorum...sadece Belirli kuaforlerde oluyormus...Kuafroum onerdi..ozellikle saclari ince telli olanlara ve dokulmesi olanlara iyi geliyormus..Br kac kullanimda Baya faydasini gordum..sac dokulmem hic olmuyor...ama sonrasi kuruluk yapmasin diye mutlaka durulanan bir nemlendirici kullanilmasi gerekiyor..Ben John friedanin nemlenricisini kullaniyorum..sonuc super...zemuszemus

Ben 2 aydır kullanıyorum. Saçlarım eskisinden daha sağlıklı görünüyor ben memnunum

bende başladım dün ilk yıkamada dökülmem durmadı tabi.ama kullanmayı düşünüyorum yorumlar olumlu çünkü.yazarım gelişmeleri.....

X